kievin en yüksek binası

kievin en yüksek binası

2 Design, Katar İkizleri olarak bilinen 'Doha Trade Center"dan sonra Ukrayna'nın başkentinin en yüksek binası olacak Kiev Trade Center'i inşa ediyor.

Sanayi üretimi 21 ayın en yüksek seviyesinde!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından bugün açıklanan sanayi üretim verilerine göre arındırılmamış (ham) sanayi üretim verisi ağustos ayında yıllık yüzde 12,5 artarak 2012 Aralık ayından beri en yüksek seviyeyi gördü.

Dünyanın en yüksek rezidansı Marina 101'de yaşam 2015'te başlıyor!

TAV İnşaat'ın Dubai'de yapımına devam ettiği Marina 101'de son viraja girildi. 425 metrelik uzunluğuyla dünyada Türk müteahhitler tarafından hayata geçirilen en yüksek bina unvanına sahip proje 2015'te tamamlanacak...

Batışehir, İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 projesi arasında birinci!

‘’İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 projesi’’ araştırmasında EgeYapı Group tarafından Bağcılarda hayata geçirilen Batışehir projesi listenin birinci sırasında yer alarak İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek projesi oldu...

Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da gerçekleşti!

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Ağustos ayı raporu yayınlandı. Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da gerçekleşti.

Gültepe'de en yüksek ev kirası 400 lira!

13 mahallenin bulunduğu Gültepe, sahip olduğu İzmir Körfezi manzarasına rağmen en yüksek ev kirası 400 lira en düşüğü ise 250 lira...Ulubatlı Mahallesi Muhtarı Ramazan Kolaç konu ile ilgili değerlendirme yaptı.

Harcamada en yüksek pay konut ve kiraya ayrıldı

Türkiye İstatistik Kurumu'nun ''Hanehalkı Tüketim Harcaması'' araştırmasına göre 2013 yılında tüketim amaçlı yapılan harcamalar içinde en yüksek payı yüzde 25 ile konut ve kira aldı.

Tüketim harcamalarında en yüksek pay konut ve kiranın!

Türkiye genelinde 2013 yılında hanehalklarının tüketim amaçlı yaptığı harcamalar içinde en yüksek payı yüzde 25 ile konut ve kira alırken, harcamaların yüzde 19,9'u gıda ve alkolsüz içeceklerden oluştu.

Ofis fiyatlarının en yüksek olduğu semt Esentepe!

İstanbul genelindeki A sınıf ofislerin kirası yüzde 1.40, B sınıfı ofislerin kirası ise yüzde 3.76 artış gösterdi. Esentepe, A sınıf ofislerin metrekare fiyatlarına göre 43.45 dolar ile en yüksek kira değerine sahip bölge olma ünvanını korudu...

ABD'de konut piyasası güven endeksi son 7 ayın en yüksek seviyesinde!

ABD'de konut piyasası güven endeksi ağustosta beklentilerin üstüne çıkarak, 55 olarak açıklandı. Bu rakamla son 7 ayın en yüksek seviyesine ulaşan endeks, konut piyasasının güçlenmekte olduğuna işaret etti

Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da!

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Temmuz ayı raporu yayınlandı. Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da yaşandı.

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun en yüksek viyadüğünün temeli atıldı!

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında çalışmalar son sürat devam ederken, proje kapsamında yer alan en yüksek viyadükün temelleri atıldı. 445 metrelik ve 12 kilometrelik viyadüğün yapımında 25 ekip görev alıyor.

Artvin Yusufeli Barajı dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak!

Türkiye’nin en yüksek gövdeli, dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak olan Artvin’in Yusufeli Barajı ve HES’inin inşaatı sürüyor. Çoruh Nehri üzerinde yapılan, temeli geçtiğimiz yıl Şubat ayında atılan barajın 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.

Yusufeli Barajı dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak!

Türkiye'nin en yüksek, dünyanın üçüncü en yüksek gövdeli barajı olacak olan Artvin'in Yusufeli Barajı ve HES'inin inşaatı sürüyor. Çoruh Nehri üzerinde yapılan, temeli geçtiğimiz yıl şubat ayında atılan barajın 2018'de tamamlanması bekleniyor

kievin en yüksek binası Haberi

kievin en yüksek binası


2 Design ekibi Katar İkizleri olarak anılan "Doha Trade Center"ın ardından, Ukrayna'nın başkenti Kiev'in en yüksek binası olacak olan "Kiev Trade Center" için uluslararası rakiplerini geride bırakarak alman partneri Loebermann ile projenin sahibi oldu. Şehrin merkezinde yer alan Kiev Trade Center şehrin gelişimine yön verebilecek nitelikleri ile 2012 yılında Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak olan Kiev Stadı'nın yanında yükselecek. 200 milyon dolara mal olması beklenen poje ilhamını Ukrayna bayrağında bulunan armanın üzerindeki kalkan şeklinden alıyor.


ÖZGÜRLÜĞÜN SEMBOLÜ


2 Design ekibinin, özgürlük isteği, bağımsızlık arzusu anlamına gelen bu kalkandan yola çıkarak hazırladığı Kiev Trade Center şimdiden Kiev halkı tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı. Böylelikle Kievliler kendileri için kutsal...