kilitli parke çalışmaları

kilitli parke çalışmaları

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın yoğun gayretleri ile çok önemli bir aşamaya getirilerek etap etap hizmete sunulan Beşpınar Projesinde 4. etap çalışmalar başlıyor.

Uşak'ta kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Uşak Belediyesi kentin dört bir yanında alt yapı ve üst yapı faaliyetlerini sürdürüyor. Kentin eskiyen ve artık kullanışsız olan yollarında yapılan yenileme çalışmaları kapsamında ilk olarak parke taşlarının sökümü yapıldı.

Alanya Bisiklet Yolu yaza tamamlanacak!

Alanya'da hayata geçirilen iki kilometre uzunluğundaki bisiklet yolu ve parke çalışmaları 2017 yazına kadar tamamlanmış olacak.

Şanlıurfa Haliliye'de yollara beton parke döşeniyor!

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşların yol ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Merkez ve kırsalda çalışmalar yapan belediye Karşıyaka Mahallesinde de kilitli beton parke döşeme çalışmaları yürütüyor.

Adapazarı'nda yollar yenileniyor!

Adapazarı Belediyesi kilitli parke yol ve tretuvar çalışmalarına başladı. Yollarda bakım ve onarım çalışmaları sürdürülüyor.

İzmir Karaabdülbaki'deki yenileme çalışmaları tamamlandı!

İzmit'in bir çok köyünde parke çalışması yapan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Köyü’ndeki çalışmaları da tamamladı.

Manisa Beğenler'de sıra üstyapıda!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği kilit parke taşı döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Gördes’e bağlı Beğenler Mahallesi’nde gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlanan kilit parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Diyarbakır Büyükşehir'in 2017 hedefi 500 bin asfalt!

Kent merkezindeki bulvar ve caddelerde bu yıl 226 bin ton sıcak asfalt kullanarak çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, kırsal ilçelerde ise 397 km sathi kaplama, 412 km stabilize yol, 104 bin metrekarelik kilitli parke taşı döşeme çalışması yaptı.

Nevşehir Gülşehir Otobüs Terminali yenileniyor!

Gülşehir Terminal otobüs park alanlarında, 4000 metrekare kilitli parke çalışması, orta alanda peyzaj çalışması, aydınlatma çalışmaları, terminal binasında tamirat çalışmalarına paralel olarak iyileştirme çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Beykoz İncirköy'e 22 bin metrekare parke taşı!

Beykoz Belediyesi tarafından İncirköy Mahallesi’nde birçok sokağın kilit parke döşeme çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı.

Elazığ Arıcak'ta alt ve üstyapı çalışmaları yapılıyor!

Arıcak Belediyesi tarafından başlatılan alt ve üstyapı çalışmaları devam ediyor. Arıcak ilçesinde devam eden içme suyu hattı değişimi çalışmalarının ardından çevre düzenlemesi ve kilitli parke taşı döşemesi kapsamında çalışmalar yapılıyor.

Kayseri Develi'de kent çalışmaları devam ediyor!

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, zemin çalışmaları tamamlanarak desenli parke çalışmalarının devam ettiği Camikebir Mahallesini ziyaret etti.

Yunusemre'de kent yenileme çalışmaları devam ediyor!

Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçede şu ana kadar yaklaşık 220 bin metre karelik kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Afyon Sandıklı'nın kaldırımları baştan sona yenileniyor!

Sandıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 100.000 metrekarelik ihale kapsamında yapılan kilitli parke taşı ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

kilitli parke çalışmaları

kilitli parke çalışmaları kilitli parke çalışmaları

Projenin bir an önce bitirilerek Adıyamanlı vatandaşların hizmetine sunulması için çok yoğun bir efor sarf eden Vali Mahmut Demirtaş,  Vali Yardımcısı Murat Süzen’le birlikte Beşpınar projesi kapsamında piknik alanlarındaki yürüyüş yollarında yapılan kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Uygulama alanı bakımında Beşpınar Projesinin Adıyaman’ın vizyon projesi olduğunu belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Proje içerisinde yer alan yürüyüş yollarını kilitli parke taşıyla döşüyoruz. Alanın tamamında toplam 25 bin m2 kilitli parke taşı döşeyeceğiz. Şu anda çalışmalar seri bir şekilde devam ediyor. Beşpınar Vadisinin 4. etap çalışmalarında ise proje aşaması tamamlanmış olup, ihale çalışmaları devam etmektedir. 4. etap çalışmaları için 4 milyon kaynak tahsis edilmiştir. Bu kentin hayat damarı gibi gördüğümüz bu projenin bir an önce bitirilip hizmete sunulması için gece gündüz demeden olağan...