Kim market

Kim market

KİM Genel Müdürü Hamit Akçay, ağırlıklı olarak İstanbul´da bulunan 52 mağaza ile 2010 yılında 300 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirtti

Kim, Tekirdağ'da 3. mağazasını açtı!

Kim Marketler Zinciri, Tekirdağ'da 3. mağazasının açılışını yaptı..

Kim marketler zinciri Tekirdağ’a üç mağaza açtı!

İstanbul dışındaki mağaza yatırımlarına hız veren KİM Markeler Zinciri, Tekirdağ'da üç yeni mağaza açtı...

Kim Market Sakarya'da hedef büyüttü!

Perakende sektörünün öncü şirketlerinden KİM Marketler Zinciri, İstanbul dışındaki mağaza yatırımlarına hız verdi...

Kim market 2 yeni şube açtı!

Türkiye geneli ve yurt dışında mağazalaşma çalışmalarına hız veren KİM Marketler Zinciri 2 yeni şube daha açarak mağaza sayısını 62'ye çıkardı

Kartal Praktiker yıkılıp yerine 343 konut, ofis ve metro market yapılacak!

Metro Properties Gayrimenkul, DKY İnşaat ve Avgın Gayrimenkul, yıkım işlemleri devam eden Kartal Praktiker'in yerine 343 adet konut, ofis ve metro market geliyor. Ocak 2015'te başlaması planlanan proje 143 milyon TL bedelle inşa edilecek...

Mantolama masrafını kim öder?

Bir binaya mantolama yapılması için tüm kat maliklerinin onayının alınması şart mı? Kat malikleri ile dükkan sahipleri, mantolama bedeline katılmak zorunda mı? Mantolama masrafını kim öder?

İzale-i şuyu dava masrafını kim öder?

İzale-i şuyu davası, paydaşlar malın paylaştırmasını isterler. Peki, izale-i şuyu dava masrafını kim öder? İzale-i şuyu dava masrafını davayı açan mı öder? Yoksa, dava masraflarına tüm paydaşların katılım sağlaması gerekir mi?

Ortaklığın giderilmesi dava masrafını kim öder?

Ortaklığın giderilmesi davasını bir hissedar diğerlerine karşı açıyor. Peki Ortaklığın giderilmesi dava masrafını kim öder? Ortaklığın giderilmesi dava masrafını davayı açan mı öder, yoksa tüm paydaşlar mı?

İSO 500'de ilk 3'e kim girdi?

İstanbul Sanayi Odası'nın '' Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu " 2013 yılı araştırması sonuçlarını açıkladı. İSO 500'de ilk 3'e kim girdi sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Apartman risk değerlendirmesini kim yapar?

Kapıcı, bahçıvan veya güvenlik görevlisi çalıştıran apartmanlar 1 Ocak 2013′ten itibaren risk değerlendirmesi yapıyor. Apartman risk değerlendirmesini nasıl yapılır? Peki,apartman risk değerlendirmesini kim yapar?

Üçüncü köprüyü kim yapıyor?

Üçüncü köprü inşaatını hangi firma yapıyor? 3. Köprüyü kim inşa ediyor? Üçüncü Köprüyü kim yapacak? Üçüncü Köprüyü kim yapıyor? Üçüncü köprü ihalesini kim aldı? Yavuz Sultan Selim Köprüsü nasıl olacak? İşte cevaplar...

İskan raporunu kim alır?

İskan raporu binanın ruhsat ve eklerine uygun olarak tamamlandığını belirten, Belediyenin Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir belgedir. İskan raporu için gerekli belgeler nelerdir? Peki, iskan raporunu kim alır?

Tapuda alım satım harcını kim öder?

Tapu dairelerinde verilen hizmete karşılık olarak bazı masrafların ödenmesi gerekiyor. Tapu alım satım harcı her yıl yenileniyor. Peki, bu alım satım harcını kim öder?

Pekcan Havuz Narlıdere'de Havuz Market açtı!

Havuz, spa taahhüdü ve tasarım ekipmanları sektöründe hizmet veren Pekcan Havuz, Narlıdere'de yaşama geçirdiği Havuz Market ile önemli bir yeniliğe imza attı. Havuz Market bünyesinde, havuz ekipmanları ve aksesuvarları bulunuyor...

Uygulama imar planını kim yapar?

Uygulama imar planları haritalar üzerine kadastral durumu işlenmiş yapı adalarını ve çeşitli bölgeleri ayrıntıları ile gösterir. Uygulama İmar planı nasıl yapılır? Uygulama İmar planını kim yapar?

Beyoğlu Sosyal Market’in yeni hizmet binası ve Lojistik Destek Merkezi açıldı!

Her ay ihtiyaç sahibi 5 bin ailenin ücretsiz alışveriş yaptığı Beyoğlu Sosyal Market’in yeni hizmet binası ve Lojistik Destek Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın da katılımıyla hizmete açıldı.

KİM, 20 milyon TL'lik lojistik merkezinin inşaatını tamamladı!

İstanbul Hadımköy'de 20 milyon TL yatırımla inşaatına haşladığı lojistik merkezini tamamlayan KİM, Genel Merkezini de Hadımköye taşıdı. 26 bin metrekarelik merkez sayesinde mağazalaşma çalışmalarına da hız verecekleri açıklandı...

Kim market

Kim market Kim market

Kiler perakende zincirinden ayrılarak 2007 yılından bu yana Ersan Grubu´nun iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren Kazançlı İstanbul Marketleri (KİM) Genel Müdürü Hamit Akçay, ağırlıklı olarak İstanbul´da bulunan 52 mağaza ile 2010 yılında 300 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirterek, "2015 yılına kadar ulaşacağımız 180-200 mağaza sayısı ile birlikte 1 milyar dolar ciro elde etmeyi hedefliyoruz" dedi.

Akçay, şu bilgileri verdi: "KİM olarak her yıl ortalama yüzde 25 büyüme yakaladık. Bu yılın sonuna kadar 48´i İstanbul´da 4´ü İzmit´te olmak üzere 52 olan mağaza sayımızı 60´a çıkaracağız. 2009´da 200 milyon dolar ciro elde ettik. Bu yıl şu ana kadar metrekare başına yüzde 20 büyüme kaydettik. Yeni mağazalarla ve 2015 yılına kadar mağaza başı ciromuzu artırarak Türkiye´nin önde gelen perakende oyuncuları arasında olmayı planlıyoruz."

Yabancı...