kınıklı avm mağazaları

kınıklı avm mağazaları

Denizli Çarşı Mağazası sahiplerinden Adnan Pekdemir, "Çarşı gibi bir markayı Pekdemir Alışveriş Merkezi'nde açmanın büyük mutluluğu içindeyim. Kaliteyi uygun fiyata alabileceği bir mağazayı Denizli'ye kazandırdığımız için çok mutluyuz." dedi

Kiracı markalar AVM'lerle yol ayrımında!

AYD’nin mayıs ayında kira alınmaması hakkındaki tavsiye kararı, kimi AVM’lerce kredi borçları gibi giderler nedeniyle kabul edilmedi. Markalar ise bu noktada tazminatsız çıkış hakkı talep ediyor. Hatta birçok markanın, e-ticaret ve cadde mağazaları açtığı görülüyor. 

Esas Holding 01 Burda AVM mağazaları tam liste!

Esas Holding 01 Burda AVM mağazaları tam liste haberimizde yer alıyor. Hizmete açılan AVM 150 milyon dolarlık yatırıma sahip.

Atakule AVM mağazaları!

Atakule AVM mağazaları habeirmizde liste şeklinde yer alıyor. Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci alışveriş merkezi olan Atakule'nin alışveriş merkezi bölümü açıldı.

Cadde mağazaları AVM’lere rakip mi oluyor?

Bir dönem alışveriş caddeler de dönerken, AVM’lerin hayatımıza girmesiyle bu döngü değişti. Peki, cadde mağazaları AVM'lere yeniden rakip olabilir mi?

Adıyamanpark AVM mağazaları!

SAF Grup, Dicle Grup ve Vetal A.Ş ortaklığı ile kurulan İpekyolu Turizm İnş. Lojistik Enerji Madencilik San. ve Tic. imzası ile Adıyaman’ın ilk Alışveriş Merkezi hayata geçirildi. 

Real’in mağazaları için mücadele!

Şirketler Real’in mağazaları için yarışıyorlar. Ümraniye Meydan AVM içindeki mağaza Migros'a, Adana M1'deki ise CarrefourSA'ya geçmiş. Asıl savaş Real'in en büyük cirosunu yaptığı Bilkent mağazası için yaşanmış

Vadistanbul Cendere mağazalar listesi 2017!

Vadistanbul Cendere mağazalar 2017 haberimizde yer alıyor. İşte Ayazağa Vadistanbul AVM mağazaları...

Emaar AVM Libadiye mağazaları!

Emaar Square Mall hizmete açıldı. İşte yıllık 25 milyon ziyaretçi hedefleyen Emaar AVM Libadiye mağazaları...

AVM mağazaları cadde mağazacılığına yöneldi!

TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, alışveriş merkezlerinin (AVM) cazibesinin kalmadığını, perakendecilerin cadde mağazacılığına yöneldiğini belirtti.

Paşabahçe Konya Kentplaza AVM'de mağaza açtı!

Paşabahçe Mağazaları, son mağazasını Konya Kentplaza AVM’de açtı. Konyalılar’ı Paşabahçe Mağazaları’nın şık ürünlerinden oluşan geniş bir ürün portföyü bekliyor.

AVM mağazaları kepenk indirmeye başladı!

Bağdat Caddesi ve Beyoğlu’nda mağazaların kapanmasının yankıları sürerken, şimdi de alışveriş merkezlerinde kepenkler indirilmeye başlandı. Ciroları düşen mağazalar, AVM yönetimlerinden destek görmedikleri gerekçesiyle dükkanları kapatmaya başladı.

Markalar, AVM'lerle kirada anlaşamadı!

Kira konusunda AVM’lerle uzlaşamayan 60 marka zirve düzenledi. Bazıları aynı avukata vekalet verip konuyu yargıya taşıyacak. Bazı markalar ise mağazaları geç açmak ve topluca AVM’den çıkmak gibi protestolardan yana...

Çorlu Trend Arena AVM yarın açılıyor!

Danış Grup'un Çorlu'da hayata geçirdiği Trend Arena AVM yarın açılıyor. 6 bin 920 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Trend Arena AVM'de hangi mağazalar var? İşte Danış Trend Arena AVM mağazaları...

kınıklı avm mağazaları

kınıklı avm mağazaları kınıklı avm mağazaları


Çarşı Mağazaları 14'üncü mağazası Pekdemir Kınıklı AVM'de hizmete girdi.  Denizli Çarşı Mağazası sahiplerinden Adnan Pekdemir, "Çarşı gibi bir markayı Pekdemir Alışveriş Merkezi'nde açmanın büyük mutluluğu içindeyim. Kaliteyi uygun fiyata alabileceği bir mağazayı Denizli'ye kazandırdığımız için çok mutluyuz. Çarşı mağazası orta kesime hitap etmektedir. Bay, bayan ve çocuk kıyafetlerinin yanında ayakkabı çeşitlerini de bulabilirsiniz. Denizli halkına hayırlı uğurlu olmasını dileriz"...