KİPTAŞ Eyüpsultan projesi

KİPTAŞ Eyüpsultan projesi

KİPTAŞ tarafından Eyüpsultan Alibeyköy'de hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında yüzde 99 uzlaşı sağlandı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, yakında projenin temelinin atılacağını söyledi.

KİPTAŞ Eyüpsultan'da dev kentsel dönüşüme başlıyor!

KİPTAŞ Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesine başlıyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinin başlayacağı alandaki gecekondu sahipleriyle görüştü...

Eyüpsultan Karadolap projesi ne zaman başlayacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Karadolap Mahallesi'nde gerekli olan her türlü teknik, maddi, finans desteğini de Bakanlık olarak sağlayacağız ve Karadolap'taki kardeşlerimizi mutlu, huzurlu ve sağlıklı evlerine bir an önce kavuşturacağız. İnşallah yıl sonuna kadar bu temeli atacağız" dedi...

KİPTAŞ Eyüpsultan'da 4 projeye başlayacak!

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan’da vatandaş odaklı kentsel dönüşümün yapıldığını ifade ederek, “Bu konuda biraz yavaş ama emin adımlarla ilerliyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden, onların memnun kalacakları bir yöntem izlemeye çalışıyoruz” dedi.

KİPTAŞ Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinde son durum ne? 

KİPTAŞ tarafından Eyüpsultan Alibeyköy'de hayata geçirilecek olan kentsel dönüşüm projesinde tahliyeler devam ediyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt sosyal medya üzerinden projenin son durumu hakkında bilgi verdi. 

Eyüpsultan 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıktı!

Eyüpsultan ilçesi, Çırçır Mahallesi, 144 ada, 13 parselin bir kısmı ile ve bir kısım tescil harici alana ilişkin 1/5000 ölçekli 20.01.2021 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Eyüpsultan Belediyesi borçlarına karşılık belediye binasını devretti!

Eyüpsultan Belediyesi vadesi geçmiş vergi borçlarına karşılık tescilli eski belediye binasını hazineye devretti. Belediyenin 14 milyon 938 bin TL'lik vergi borcu silindi.

Ali Kurt'tan Eyüpsultan kentsel dönüşüm açıklaması!

Eyüpsultan'da devam eden yıkımlar hakkında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, ilçede bulunan yapıların altı ay içerisinde yıkılması gerektiğini dile getirdi.

KİPTAŞ'ın Eyüpsultan'daki dönüşüm projesi İBB önünde protesto edildi!

İstanbul Eyüpsultan'daki kentsel dönüşüm projesiyle ilgili KİPTAŞ'la anlaşmayan bazı vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) karşısında toplanarak protesto gösterisi gerçekleştirdi.

Eyüpsultan'daki vakıf arsasına akaryakıt istasyonu mu yapılacak?

Gezi Parkı'nı 100 yıl sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin elinden alan Vakıflar Genel Müdürlüğü dikkat çeken bir ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında Eyüpsultan'daki vakıf arsasına akaryakıt istasyonu yapılacak...

KİPTAŞ Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinin ihalesi yapıldı! 

KİPTAŞ tarafından Eyüpsultan Alibeyköy'de hayata geçirilecek olan kentsel dönüşüm projesinde yapım ihalesi gerçekleşti. Söz konusu ihale fizibilite çalışmasında öngörülenden daha iyi bir teklifle sonuçlandı. 

Eyüpsultan Pirinççi Mahallesi'nin imar planında son durum!

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken sosyal medya üzerinden Pirinççi Mahallesi'nin imar durumuna ilişkin açıklamada bulundu. 

Eyüpsultan Göktürk'te 10.5 milyon TL'ye icradan satılık villa!

T.C. İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesi, Göktürk Mahallesi, Ravza Sitesi'nde yer alan villayı 10 milyon 500 bin TL'ye satıyor...

Eyüpsultan'da riskli yapılar ortadan kaldırılıyor!

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi, ilçe genelinde süresi dolan riskli yapıların yıkım işlemlerine devam ediyor.

Eyüpsultan Ağaçlı Köyü Parselasyon Planı askıya çıktı!

Eyüpsultan İlçesi, Ağaçlı Köyü, 111 Ada, 1, 3, 4 ve 5 parsel sayılı taşınmazları içeren Parselasyon Planı askıya çıktı...

Eyüpsultan’a yeni spor salonu geliyor!

Daha önce Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken'in müjdesini verdiği Eyüp Stadı arkasında bulunan alanda spor salonu yapımı için start verildi.

İBB önünde kentsel dönüşüm tepkisi: Eyüpsultan Yeşilpınar'da metrekareler kesiliyor!

Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi'nde devam eden kentsel dönüşümle ilgili olarak bir grup mahalleli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) binası önünde eylem yaptı ve basın açıklaması gerçekleştirdi. Sakinler, metrekarelerden de büyük kesintiler yapıldığına dikkat çekti.

KİPTAŞ Eyüpsultan projesi Haberi

KİPTAŞ Eyüpsultan projesi

KİPTAŞ'tan Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesinde müjdeli haber geldi. KİPTAŞ tarafından Eyüpsultan Alibeyköy'de hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesinin temeli yakında atılacak. 

Eyüpsultan Alibeyköy'de çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. İhalesi 26 Mart'ta yapılan KİPTAŞ Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesi kapsamında yüzde 99 uzlaşı sağlandı. 

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, Eyüpsultan kentsel dönüşüm projesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ali Kurt, Twitter'dan yaptığı açıklamada, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"2016’da #RiskliAlan kararı verilen, geçmiş dönemde satış kararı alınan, bizim ise göreve geldiğimiz günden bu yana yerinde #dönüşüm için çalıştığımız Eyüpsultan Alibeyköy mahallesinde yüzde 99 uzlaşı sağladık. Yapıların tahliyesi bitmek üzere, yakında projemizin temelini atacağız."

KİPTAŞ projelerinde son durum!

Pınar...