kiptaş kayabaşı nerede

kiptaş kayabaşı nerede

Türkiye'nin 1 numaralı konut ve emlak sitesi www.emlakkulisi.com'dan bir büyük hizmet daha. 12 soruda Küçükçekmece'de inşa edilen KİPTAŞ Kayabaşı Konutları! İşte KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'yla ilgili en çok merak ettiğiniz sorular ve yanıtları! Kayabaşı Ko

KİPTAŞ Çınar Evler nerede?

KİPTAŞ Çınar Evler nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap nerede? Ulaşım ve konum bilgisi!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap nerede? Ulaşım ve konum bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Silivri 4. Etap nerede? Ulaşım ve konum bilgisi...

TOKİ Kayabaşı 2019 kurası nerede, saat kaçta çekilecek?

TOKİ Kayabaşı 2019 projesinde talep toplanan 4 bin 467 konuta toplam 157 bin 391 adet başvuru geldi. Projenin kura çekilişi için geri sayım başladı. Peki TOKİ Kayabaşı 2019 kurası nerede, saat kaçta çekilecek? İşte yanıtı...

TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Kayabaşı 2019 başvuruları ne zaman? TOKİ Kayabaşı 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Kayabaşı 2019 nerede? TOKİ Kayabaşı 2019 kura çekilişi ne zaman? İşte TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

Yeşilce Aydos nerede?

Yeşilce Aydos projesi KİPTAŞ tarafından hayata geçiriliyor. 331 dairenin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 şeklinde daireler bulunuyor. Peki Yeşilce Aydos nerede?

KİPTAŞ Başakkent Gölet nerede?

KİPTAŞ Başakkent Gölet projesinde satışlar başladı. Peki fiyatların 204 bin TL'den başladığı KİPTAŞ Başakkent Gölet nerede hayata geçiriliyor?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kurası nerede çekilecek?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi için geri sayım başladı. Projeye 9 bin başvuru geldi. Peki kura saat kaçta ve nerede çekilecek?

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. etap nerede? 

Sadece evi olmayanlar için çok cazip imkanların sunulduğu KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor..

Yeşilce Aydos nerede? İşte açık adres!

KİPTAŞ imzası taşıyan Yeşilce Aydos projesi 331 adet daireden meydana geliyor. Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Peki Yeşilce Aydos nerede? İşte açık adres!

Kiptaş Yeşilce Aydos nerede?

KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Yeşilce Aydos projesi satışa çıktı. Daire fiyatlarının 284 bin TL'den başladığı projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Peki Kiptaş Yeşilce Aydos nerede?

Kayabaşı Kuru Gıda Hali kura çekilişi nerede?

Kayabaşı'na taşınan Rami Kuru Gıda Hali dükkanları için kura çekim tarihi 19 Aralık olarak belirlendi. Dükkanlar yapılacak kura ile sahiplerini bulacak..

Kiler Kiptaş Referans Başakşehir Vadi nerede?

Toplam 87 konut ve 63 ticari alandan meydana gelen Referans Başakşehir Vadi projesi 2020 yılı Mart ayında teslim edilmeye hazırlanıyor. Peki Kiler Kiptaş Referans Başakşehir Vadi nerede?

KİPTAŞ Lal Bahçe nerede?

Başakşehir'de hayata geçirilen Lal Bahçe projesi HYK Yapı ve Kiptaş işbirliğiyle hayata geçiriliyor. Peki KİPTAŞ Lal Bahçe nerede?

kiptaş kayabaşı nerede Haberi

kiptaş kayabaşı nerede

1) Kayabaşı nerede?

Küçükçekmece'nin kuyezinde yer alan Kayabaşı Konutları TEM Otoyolu'na yaklaşık 2 kilometre mesafede.

2) Konutların metrekare aralığı ne?

75 metrekare ve 115 metrekare.

3) Fiyatlar neden başlıyor?

75 metrekare konutların özürlüler için ayrılan 16'sı 49 bin 500 YTL. Kalanları 75 bin YTL. 115 metrekare giriş katlar 99 bin YTL. Normal katlar 115 bin YTL.

4) Kampanyada faiz oranı ne?

Garanti Bankası ile yapılan özel anlaşma ile faiz oranı 0.84. Bu faiz oranı şu anda İstanbul'da satışta olan konut kampanyaları arasında en ucuz olanı.

5) Kampanya ne zaman bitecek?

4 Ocak'ta bitecek.

5) Başvuruyu nasıl yapacağım?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki merkezinden yapabileceksiniz.Bundan önce 2 ile 3 bin YTL arasında değişen ön peşinatları Garanti Bankası...