kırmızı salata ustası

kırmızı salata ustası

Philips’in yeni salata yapma makinesi tüm özellikleri tek bir üründe topluyor...

Fenerbahçeli inşaat ustası sarı lacivert sevdasını apartmanın duvarlarına işledi!

Fenerbahçeli inşaat ustası Ali Uslu, futbol tutkuları nedeniyle 4 katlı evlerini sarı-lacivert renklere boyayıp, her cepheye kulübün armasını işledi.

1915 Çanakkale Köprüsü'nde kırmızı beyaz kulelerin yüzde 78'i tamam!

Çanakkale Boğazı’nın ’gerdanlığı’ niteliğinde olacak 1915 Çanakkale Köprüsü’nde çalışmalar, koronavirüs salgınına rağmen hız kesmeden devam ediyor. Köprünün kırmızı beyaz kulelerinin yüzde 78'lik bölümü tamamlandı...

Kırmızı Hat' uygulamasında geri adım!

Tüm ithalat işlemlerinin birebir denetimden geçmesini öngören Kırmızı Hat uygulamasında gelen tepkiler üzerine geri adım atıldı. İthalat işlemlerinde eski sisteme dönüldü.

Kayseri'de inşaat ustası Ufuk Akkoyun moloz yığınları arasında ölü bulundu!

Kayseri Melikgazi'de, sıhhi tesisat ustası Ufuk Akkoyun (32), 13 katlı inşaat halindeki binanın önündeki moloz yığınları arasında ölü olarak bulundu...

Kırmızı Kedi Kitabevi ocak ayında 21 şubeye ulaştı!

Yayınevi, kitabevi, dağıtım ve bilgi teknolojileri hizmeti şeklinde olmak üzere dört ayaklı bir yapıya sahip olan Kırmızı Kedi kitapevi ocak ayında 21 şubeye ulaştı...

Ergün Atalay: Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz!

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, kıdem tazminatına ilişkin açıklamalarda bulundu: "Her sene gündeme geliyordu, yüzlerce işçi 'dur' dememize rağmen emekli oluyordu. Kıdem tazminatı konusunda aynı noktadayız. Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz" dedi.

Naksan Holding'in eski yöneticileri hakkında kırmızı bülten!

Gaziantep'te devam eden FETÖ davasında, Naksan Holding eski yöneticileri firari sanıklar Osman, Bahaeddin, Beyhan ve Mehmet Hilmi Nakıboğlu hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. 

Kırmızı Çizgi Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırmızı Çizgi Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Meryem Aydın ve Şükran Öztürk Demirörs tarafından kuruldu. 

Site yönetiminde 4 kırmızı çizgi!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için ''site yönetiminde 4 kırmızı çizgi" konusunu kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı..

Emsan’dan kırmızı kampanya!

Emsan, kırmızı ürünleri arasında bulunan Miray Tencere Seti, Anadolu Yemek Takımı, Trendy Bıçak Seti, Verna Tuzluk-Biberlik Seti ve Etna Porselen Fırın Kabı Seti ve daha fazlasını, yüzde 50’ye varan indirimlerle kullanıcısının beğenisine sunuyor.

Teleset'ten özel kırmızı koleksiyon!

Türkiye’nin ilk modüler mobilya üreticisi Teleset, özel koleksiyonunda yer alan kırmızı ürünleriyle yeni yılda evlere şıklık ve zarafet katıyor…

Mimarların, Kamil Ocak Stadyumu'nun yeriyle ilgili kırmızı çizgileri var!

Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Özgür Girişken, yıkılacak olan Kamil Ocak Stadyumu'nun yeriyle ilgili iki kırmızı çizgileri olduğunu söyledi.

Özlem Hanife Uzan'a emlak şirketinin borcu için kırmızı bülten!

İstanbul 8. Ağır Ceza Mahkemesi, firari işadamı Hakan Uzan’ın eski eşi Özlem Hanife Uzan hakkında da kırmızı bülten çıkarılmasını talep etti.

kırmızı salata ustası

kırmızı salata ustası kırmızı salata ustası


Salatalar, sofralarımızın hem sağlık hem de lezzet açısından vazgeçilmez unsurlarından biri. Elbette iyi bir salata için biraz maharet, biraz sabır, biraz da estetik gerekiyor. Philips’in yeni salata yapma makinesi ise tüm bu özellikleri tek bir üründe topluyor. 


Philips’in birkaç saniye içinde tüm şekil ve boyutlarda mükemmel sonuçlar sunan Salata Ustası, şimdi de kırmızı rengiyle mutfaklara geliyor. Philips Salata Ustası HR1388/50, birçok farklı ve üstün özelliği bir arada sunarak salata yapmaya ayırdığınız vakti kısaltıyor. Tüm salata malzemesini estetik ve isteğe uygun şekilde doğrayan, mutfağı kirletmeyen, geniş haznesiyle birçok farklı malzemeyi bir arada kullanmayı sağlayan ve kısa sürede salatayı hazırlayan Philips Salata Ustası HR1388/50, kesilen malzemeyi direkt olarak salata kabınızın içine aktarıyor ve servise hazır hale getiriyor. 


200W’lık güçlü motora, doğrama, dilimleme ve...