Koç Holding eski fabrika arazisi

Koç Holding eski fabrika arazisi

Otokar'ın Güngören'deki 16 dönümlük eski fabrika arazisi için imar izni almayan Koç Holding, bu nedenle Güngören Belediyesi ile karşı karşıya geldi.

Koç Holding'in Divan Oteli'ne tepki!

Koç Holding, kurul kararlarını dinlemeyerek, tarihi kalıntıların üzerinde Divan Oteli inşa etmeye devam etti. Sosyal medya üzerinden tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

Naksan Holding'in eski yöneticileri hakkında kırmızı bülten!

Gaziantep'te devam eden FETÖ davasında, Naksan Holding eski yöneticileri firari sanıklar Osman, Bahaeddin, Beyhan ve Mehmet Hilmi Nakıboğlu hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. 

Vehbi Koç’un evi özel bir sergi ile ziyarete açıldı!

Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç'un, yaz aylarında ailesiyle birlikte ikamet ettiği Sarıyer'deki Büyükdere Evi ilk kez bir sergi ile ziyarete açıldı. 

Rahmi Koç New York’taki evini 15.9 milyon dolara satıyor!

Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç, New York’taki evini satışa çıkardı. Daireyi 3 yıl önce 18 milyon dolara satın alan Koç, evi için 15.9 milyon dolar istiyor.

Caroline Koç Riva'da 29 milyon dolarlık golf sahası kuracak!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç'un eşi Caroline Koç Riva'da 29 milyon dolara satın aldığı arsaya golf sahası kuracak. Caroline Koç, yaptıracağı sahaya eşi Mustafa Koç’un adını verecek.

Koç Holding 6,2 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi!

Koç Holding'in 2016 yılı finansal sonuçları açıklandı. 2016 yılında 70,9 milyar TL konsolide ciro elde eden Koç, 6,2 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi.

Koç, Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’ne sponsor oldu!

Koç Holding, Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’nin kongre blokuna 5 milyon 900 bin TL ödeyerek sponsor oldu.

Kuzu Holding Eskişehir’de yatırım yapacak!

Son yıllarda yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmeye başlayan ve Avrupa’ya açılan Kuzu Holding, gözde projelerin yine startını verdi.

Koç Holding'e 79 milyon lira vergi cezası!

Koç Holding'e toplam 79 milyon lira vergi cezası tebliğ edildi. Koç Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı.

Koç Holding, Fortune en çok gelir elde eden 500 şirket listesinde!

Fortune dergisi, dünyanın en çok gelir elde eden 500 şirketini açıkladı. Listeye Türkiye’den bir tek 25 milyar 515 milyon dolar ile Koç Holding girdi.

Koç Holding yönetim kurulu toplantısı yapıldı!

Koç Holding'in 52. Olağan Genel Kurulu kapsamında seçilen yeni Yönetim Kurulu'nda merhum Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç ile Suna ve İnan Kıraç'ın kızı İpek Kıraç da yer alıyor.

Türk Traktör'ün yeni tesisi Çayırova’da hizmete açıldı!

Koç Holding ve CNH Industrial firmasının ortaklığında kurulan Türk Traktör İstanbul İş Makineleri Tesisi, Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde açıldı. Tesis İzmir ve Ankara tesislerinin ardından 3. büyük tesis olarak faaliyet gösterecek.

Ömer Koç Dolapdere'deki arazisine müze inşa ediyor!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Mustafa Koç’un hayatını kaybetmesinin ardından Koç Holding yönetiminin başına geçen Ömer Koç'u anlattı. Koç, Dolapdere'deki değerlerli arazisine şahane bir müze inşa ediyor.

Koç Holding eski fabrika arazisi Haberi

Koç Holding eski fabrika arazisi

Koç,  fabrikanın yerine içinde Migros'un da yer alacağı büyük bir alışveriş merkezi yapılması için imara açılmasını istiyor. Buna karşın Güngören Belediyesi ise fabrikayı yıkıp, burayı yeşil alan ve kültür merkezi yapmayı planlıyor. 

Koç Holding ile Güngören Belediyesi, Otokar'ın eski fabrikası nedeniyle karşı karşıya geldi. Koç Holding, bünyesindeki Otokar'ın 1997 yılında terk ettiği Güngören'deki 16 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasının yerine içinde Migros'un da yer alacağı büyük bir alışveriş merkezi yapmak için belediyeden imar izni istiyor.

Buna karşın Güngören Belediyesi ise fabrikayı yıkıp, burayı yeşil alan ve kültür merkezi haline dönüştürmeyi planlıyor.

Koç, belediyenin...