koç holding gelir 2015

koç holding gelir 2015

Koç Holding, yılın 9 ayında konsolide bazda toplam 51,3 milyar lira satış geliri elde etti, şirketin aynı dönemde gerçekleştirdiği kombine yatırım miktarı da 5 milyar liraya ulaştı

Koç Holding'in Divan Oteli'ne tepki!

Koç Holding, kurul kararlarını dinlemeyerek, tarihi kalıntıların üzerinde Divan Oteli inşa etmeye devam etti. Sosyal medya üzerinden tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

Vehbi Koç’un evi özel bir sergi ile ziyarete açıldı!

Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç'un, yaz aylarında ailesiyle birlikte ikamet ettiği Sarıyer'deki Büyükdere Evi ilk kez bir sergi ile ziyarete açıldı. 

Rahmi Koç New York’taki evini 15.9 milyon dolara satıyor!

Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi Koç, New York’taki evini satışa çıkardı. Daireyi 3 yıl önce 18 milyon dolara satın alan Koç, evi için 15.9 milyon dolar istiyor.

Caroline Koç Riva'da 29 milyon dolarlık golf sahası kuracak!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç'un eşi Caroline Koç Riva'da 29 milyon dolara satın aldığı arsaya golf sahası kuracak. Caroline Koç, yaptıracağı sahaya eşi Mustafa Koç’un adını verecek.

Koç Holding 6,2 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi!

Koç Holding'in 2016 yılı finansal sonuçları açıklandı. 2016 yılında 70,9 milyar TL konsolide ciro elde eden Koç, 6,2 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi.

Koç, Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’ne sponsor oldu!

Koç Holding, Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’nin kongre blokuna 5 milyon 900 bin TL ödeyerek sponsor oldu.

Koç Holding'e 79 milyon lira vergi cezası!

Koç Holding'e toplam 79 milyon lira vergi cezası tebliğ edildi. Koç Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı.

Koç Holding, Fortune en çok gelir elde eden 500 şirket listesinde!

Fortune dergisi, dünyanın en çok gelir elde eden 500 şirketini açıkladı. Listeye Türkiye’den bir tek 25 milyar 515 milyon dolar ile Koç Holding girdi.

Koç Holding yönetim kurulu toplantısı yapıldı!

Koç Holding'in 52. Olağan Genel Kurulu kapsamında seçilen yeni Yönetim Kurulu'nda merhum Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç ile Suna ve İnan Kıraç'ın kızı İpek Kıraç da yer alıyor.

Ömer Koç Dolapdere'deki arazisine müze inşa ediyor!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Mustafa Koç’un hayatını kaybetmesinin ardından Koç Holding yönetiminin başına geçen Ömer Koç'u anlattı. Koç, Dolapdere'deki değerlerli arazisine şahane bir müze inşa ediyor.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç oldu!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç, " Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikayeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

Mustafa Koç'un cenaze töreni bugün yapılacak!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisi'nde bugün cenaze töreni düzenlenecek.

Mustafa Koç hayatını kaybetti!

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Amerikan Hastanesi Başhekimi konuyla ilgili açıklama yaptı.

koç holding gelir 2015 Haberi

koç holding gelir 2015

Koç Holding, yılın 9 ayında konsolide bazda toplam 51,3 milyar lira satış geliri elde etti, şirketin aynı dönemde gerçekleştirdiği kombine yatırım miktarı da 5 milyar liraya ulaştı. Koç Holding, 9 aylık finansal sonuçlarını açıkladı. Şirket, bu yılın 9 ayında konsolide bazda toplam 51,3 milyar lira satış geliri elde etti. Koç Holding'in, aynı dönemde gerçekleştirdiği kombine yatırım miktarı da 5 milyar liraya ulaştı. Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Turgay Durak, konuya ilişkin değerlendirmesinde, 2011 - 2013 yıllarında Koç Topluluğu olarak toplam 11,1 milyar lira kombine yatırım gerçekleştirdiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:


"Zorlu piyasa koşullarına karşın ülkemizin potansiyeline olan inancımız ile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Gururla belirtmek isterim ki, iskele ve demiryolu bağlantıları ile finansman gideri dahil toplam yatırım tutarı 3 milyar...