Kocaeli Başiskele kapalı pazar yeri

Kocaeli Başiskele kapalı pazar yeri

Başiskele Belediyesi, Yeniköy Merkez mahallesinde kapalı pazar yeri inşasına başladı. Kocaeli’nin en büyük ve en modern kapalı pazar yeri projeleri Başiskele halkı ve pazarcı esnafı için hayata geçiyor.

Kocaeli Başiskele'de 15.5 milyon TL'ye icradan satılık okul binası!

T.C. Kocaeli İcra Dairesi, Kocaeli ili, İzmit ilçesi, Başiskele Bahçecik Mahallesi, 584 ada 2 parselde yer alan okul binasını 15 milyon 462 bin 363 TL'ye satıyor...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden Başiskele'ye sağlık tesisi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele Yeniköy’de termal suyun bulunduğu bölgeye sağlık turizmi için tesis inşa edecek. 

Kocaeli Başiskele Belediye Meclisi'nde imar planı oylandı!

Kocaeli Başiskele Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Toplantısı’nda Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oylandı ve kabul edildi.

Kocaeli Başiskele Kaymakamlığı yıkılıyor!

Kocaeli Karşıyaka Belediyesi tarafından kullanıldıktan sonra mülkiyeti Başiskele Belediyesine miras geçen bina Başiskele Kaymakamlığı olarak kullanılmıştı. Başiskele Kaymakamlığının taşınmasının ardından yıkım kararı alındı.

Başiskele'de yapılması planlanan projeler TBMM gündeminde!

Kocaeli'nin Başiskele ilçesi sahilinde kış aylarında sosyal yaşama hareketlilik kazandırılması maksadıyla yapılacak projeler meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Başiskele'ye hastane yapılması talebi mecliste!

Kocaeli'nin Başiskele ilçesine hastane yapılması talebi meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kocaeli Başiskele'de 11 milyon TL'ye icradan satılık mermer atölyesi!

Kocaeli 8. İcra Dairesi Müdürlüğü, Kocaeli İl, Başiskele İlçe, 195 ada, 1 parsel, 8 bin 666 metrekare yüz ölçümlü mermer atölyesi ve müştemilatını 10 milyon 970 bin 630 TL'ye icradan satıyor...

Başiskele'de 6.5 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Ovacık Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 6 milyon 572 bin 446 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Kocaeli Başiskele'de 6 milyon TL'ye satılık arsa!

Başiskele Belediyesi, Kullar Mevkii Yaylacık Mahallesi'ndeki sanayi alanı imarlı arsayı ihale ile satıyor. İhale 26 Temmuz'da gerçekleşecek..

Başiskele'de 3.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Bahçecik Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 603 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kocaeli Başiskele'de 3.8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kocaeli İli, Başiskele İlçesi Döngel Mahallesi'nde yer alan bina vasıflı gayrimenkul 3 milyon 869 bin 259 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Kocaeli Başiskele'de cephe iyileştirme çalışmaları başlıyor!

Kentteki cephe iyileştirme çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Başiskele'deki evlerin cephelerini yeniliyor.

Kocaeli Başiskele'de yeni imar yolları açılıyor!

Kocaeli Başiskele'de kent yenileme çalışmaları devam ediyor. Başiskele'de bu kapsamda yeni imar yolları açılıyor. 

Kocaeli Başiskele kapalı pazar yeri Haberi

Kocaeli Başiskele kapalı pazar yeri

 Başiskele Belediyesi, Yeniköy Merkez mahallesinde kapalı pazar yeri inşasına başladı.

Kocaeli’nin en büyük ve en modern kapalı pazar yeri projeleri Başiskele halkı ve pazarcı esnafı için hayata geçiyor. Yeniköy mahallesinde inşa edilecek kapalı pazar tamamlandığında ilçe halkının konforlu ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunacak. Yapılacak olan kapalı Pazar yeri bünyesinde idari bina, mescit, bay–bayan lavaboları ve otoparkın yer alacak. Proje hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, kapalı semt pazarlarının hem pazarcı esnafı hem Başiskele halkının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığını belirterek halkın ve esnafı önemsediklerini, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.


Öte yandan Kullar Yakacık mahallesi Yakacık caddesi üzerinde yapımına başlanan kapalı pazar yerinde 63 pazarcı esnafının tezgahı bulunurken Yeniköy Merkez mahallesi Kültür sokakta yapımına başlanan kapalı pazar...