Kocaeli Dilovası ulaşım projeleri

Kocaeli Dilovası ulaşım projeleri

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol yapım ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları devam ettiriyorlar. Dilovası’nda daha önce imar planlarına işlenen fakat açılmayan ara sokak ve caddeler yeni yerleşim alanları haline geliyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası projesinin inşaatı başlıyor!

TOKİ Kocaeli Dilovası Köseler Mahallesi'ne yapılacak konutların inşasına başlanıyor.Proje 82 milyon liraya mal olacak...

TOKİ Kocaeli Dilovası projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kocaeli Dilovası projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Kocaeli Dilovası 429 konut ihalesi bugün!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Köseler Mahallesi 429 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kocaeli Dilovası 429 konut ihalesi 2 Aralık'ta!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Köseler Mahallesi 429 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 2 Aralık'ta yapılacak.

TOKİ, Kocaeli Dilovası projesi için düğmeye bastı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kocaeli Dilovası projesi için düğmeye bastı.

Kocaeli Dilovası alt gelir başvuru tarihleri ve şartları 2019!

Kocaeli Dilovası alt gelir başvuru tarihleri ve şartları 2019 haberimizde yer alıyor. Projeden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Dilovası 2019 projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün başladı.

Kocaeli Dilovası TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Kocaeli Dilovası TOKİ başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 adet konuta yer veriliyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası başvuruları bugün başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Dilovası projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ'den Kocaeli Dilovası'na 24 derslikli kız meslek lisesi!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Çerkeşli Mevkii 1'er Adet 24 Derslikli Kız Meslek Lisesi ve Anaokulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 8 Ağustos'ta yapılacak.

TOKİ'den Kocaeli'ye 24 derslikli kız meslek lisesi!

Eğitim yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli Dilovası'nda da 24 Derslikli Kız Meslek Lisesi ve Anaokulu inşa edecek.

Kocaeli Dilovası Yüzme Havuzu’nun inşaatı tamamlanıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentin pek çok yerinde hayata geçirilen yarı olimpik yüzme havuzlarından birini de Dilovası’na inşa ediyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 başvuruları ne zaman? TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 kurası ne zaman? TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 ödemeler nasıl? İşte TOKİ Kocaeli Dilovası 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla...

Kocaeli Dilovası ulaşım projeleri

Kocaeli Dilovası ulaşım projeleri Kocaeli Dilovası ulaşım projeleri

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol yapım ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları aralıksız devam ettiriyorlar.

Dilovası’nda daha önce imar planlarına işlenen fakat açılmayan ara sokak ve caddeler yeni yerleşim alanları haline geliyor. Yeni yerleşim alanları için açılan yollar ise Dilovası Belediyesi ekipleri tarafından yerin özelliklerine göre parke taşı yada asfalt ile kaplanarak vatandaşın rahat ulaşım yapmasını sağlıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “İmar planlarımızda olmasına rağmen açılmayan sokaklarımız bir bir açılarak vatandaşımızın rahatça evine ulaşımını sağlıyor. Vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımız sürmektedir. Sürdürülen bu çalışmalar da hız kesmeden devam edecektir. Bununla birlikte ilçemiz genelindeki birçok mahallelerimizde tamir tadilat, yama sathi kaplama ve sıcak asfalt çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar ihtiyaca göre yapılıyor....