kocaeli elektrik kesintisi

kocaeli elektrik kesintisi

22 Temmuz, 23 Temmuz ve 24 Temmuz tarihlerinde bakım ve onarım çalışması çerçevesinde Kocaeli 'de elektrik kesintisi yaşanacak. Peki Kocaeli'de hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Kocaeli İSU’ya yeni lojistik merkezi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU bünyesinde yeni kurulan Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanlığı binası tamamlandı.

Kocaeli Akçaray'da elektrik telleri çekiliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Akçaray Tramvay projesinde araçların elektriğini alacağı kataner hattında tellerin çekim işleri son sürat devam ediyor.

Kocaeli'de hafriyatlarla yeni dinlenme alanları oluşturuluyor!

Hızla büyüyen ve gelişen kent Kocaeli’de inşaatların, yolların, elektrik, su hatlarının, parkların yapımı esnasında ortaya çıkan hafriyatlar kentin güzelleştirilmesinde rol alıyor.

Kocaeli'de 80 bin konut, evsel atıktan enerji üretim tesisi ile aydınlatılacak!

Türkiye'de ilk defa Kocaeli'de kurulacak evsel atıktan enerji üretim tesisi ile yılda 80 bin konutun 1 yıllık tüketimine denk gelen 250 milyon kilovatsaat elektrik enerjisi üretilecek.

Kocaeli'nde iş kazası: 1 ölü, 1 yaralı!

Kocaeli'nin Dilovası İlçesi'nde elektrik akımına kapılan inşaat ustası 60 yaşındaki Cafer Toktaş öldü, ona yardım etmeye çalışan oğlu 34 yaşındaki Özcan Toktaş ağır yaralandı.

Kocaeli Kartepe'ye elektrik tesisi!

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde kesintisiz elektrik sağlanabilmesi için bakım ve yatırım çalışması yapıyor. SEDAŞ, elektrik şebekelerinde işletme bakım, kapasite artışıyla ek tesisler ve yenilemeye ait elektrik dağıtım şebeke yatırım çalışmalarına son sürat devam edeceğin

Kocaeli Devlet Hastanesi’nin kaba inşaatı ay sonunda tamam!

Elron İnşaat ve Tema İnşaat ortaklığında yapımı devam eden Kocaeli Devlet Hastanesi’nin kaba inşaatı ay sonunda bitecek. İnşaatta şu an mekanik, elektrik tesisatı, havalandırma gibi ince işlerin çalışması yapılıyor

Kocaeli'nde elektrik kesintisi 22 Şubat 2016!

Bölgemizin elektrik dağıtım kurumu olan SEDAŞ, yaptığı yazılı açıklamada bakım onarım gibi sebeplerden ötürü ilimizde yapılacak olan planlı elektrik kesintilerini bildirdi.

Kocaeli Valilik Kampüsü Köprüsü'nde 720 ton çelik kullanılacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Valilik kompleksinin önüne D-100 Karayolu, demiryolu ve yan yolları kapsayacak yaya köprüsü yapılıyor. Halatları gerilen köprüde elektrik ve kaynak uygulamaları yapılırken, boya işleri de sürüyor.

Evi yanan aileye Kocaeli Belediyesi'nden yeni ev!

İzmit Ortaburun Köyü’nde elektrik kontağından çıkan yangın nedeniyle evini kaybeden Fidan ailesinin derdine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi derman oldu, belediye Fidan ailesine yanan evin yerine yenisinin yapılması için malzeme yardımında bulundu.

Yuvacık Barajı elektrik üretiyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Yuvacık Barajı’ndan içme suyu arıtma tesisine giden sudan elektrik üretiyor. Kanal Tipi Hidroelektrik Santrali projesinin Türkiye’de başka bir örneği bulunmuyor.

Kocaeli'de içme suyundan üretilen enerji 100 bin evi aydınlatacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Yuvacık Barajı’ndan içme suyu arıtma tesisine giden sudan elektrik üretecek HES’i devreye soktu.

Kocaeli'deki 100 bin ev, içme suyu tesisinin elektriği ile aydınlanacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Yuvacık Barajı’ndan içme suyu arıtma tesisine giden sudan elektrik üretecek HES’i devreye soktu.

kocaeli elektrik kesintisi

kocaeli elektrik kesintisi kocaeli elektrik kesintisi


22 Temmuz, 23 Temmuz ve 24 Temmuz tarihlerinde bakım ve onarım çalışması çerçevesinde Kocaeli 'de elektrik kesintisi yaşanacak. Peki Kocaeli'de hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? 


22.07.2014 Tarihinde bakım ve onarım çalışması çerçevesinde İzmit ilçesinde saat 09:00 ile 10:00 arasında Kabaoğlu Köyü,

22.07.2014 tarihinde İzmit ilçesinde saat 10:30 ile 12:30 arasında Üçtepeler Mah.,

22.07.2014 tarihinde İzmit ilçesinde saat 14:30 ile 16:30 arasında Tüysüzler Mah.,

22.07.2014 tarihinde Körfez ilçesinde saat 09:00 ile 17:00 arasında Şirinyalı Mah.,

23.07.2014 tarihinde Gölcük ilçesinde saat 04:00 ile 12:00 arasında Dumlupınar Mah., Merkez Mah.,

23.07.2014 tarihinde Başiskele ilçesinde saat 08:30 ile 13:00 arasında Fatih Mah.,

23.07.2014 tarihinde Başiskele ilçesinde saat 13:00 ile 17:00 arasında Fatih Mah.,

23.07.2014 tarihinde Karamürsel ilçesinde saat 04:00 ile 12:00 arasında Kayacık Mah., Camiatik Mah., Hacımehmet Mah.,

23.07.2014 tarihinde Körfez ilçesinde...