kocaeli eski valilik binası

kocaeli eski valilik binası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski valilik binasını yıkarak kente büyük bir alan kazandırdı. Altı otopark üstü meydan olacak şekilde planlanan alan projenin uygulama süreci başlayıncaya kadar otopark olarak hizmet verecek.

Kocaeli eski valilik binası alanı otopark oldu!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski valilik binasını yıkarak kente büyük bir alan kazandırdı. Altı otopark üstü meydan olacak şekilde planlanan alan proje uygulama sürecine kadar otopark olarak hizmet verecek.

Kocaeli eski valilik binası yıkım çalışmaları tamamlandı!

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, eski valilik binasının yıkım çalışmalarını inceledi. Taşıma işlemleri de en geç 10 gün içerisinde tamamlanacak.

Kocaeli eski valilik binası yıkıldı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski valilik binasının yıkım çalışmalarını tamamladı. Tamamlanan yıkım işlemleri neticesinde oluşan inşaat yıkıntı atıklarının düzenli depolama alanlarına taşınması sonucu bitecek olan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Kocaeli eski valilik binasının yıkımı tamamlandı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, eski valilik binasının yıkım çalışmalarını inceledi. Çalışmalarını yerinde inceleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, yıkım hakkında bilgi aldı.

Kocaeli eski valilik binasının yıkımı tamamlandı mı?

1974 yılından günümüze kadar 17 valinin yıkımı yapılan binada hizmet ettiği eski valilik binasının yıkımı neredeyse tamamlandı. Boşalan alana Büyükşehir Belediyesi kent meydanı ve otopark yapacak

Kocaeli eski valilik binasının yıkımı tamamlandı!

1974 yılından günümüze kadar 17 valinin yıkımı yapılan binada hizmet ettiği eski valilik binasının yıkımı neredeyse tamamlandı. Boşalan alana Büyükşehir Belediyesi kent meydanı ve otopark yapacak.

Kocaeli eski valilik binasına ilk kepçe vuruldu!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkım işlemine başlanan eski valilik binasının 2 hafta sürecek çalışmalarının ardından 7 dönümlük alanın altı 300 araçlık ücretsiz otopark, üstü ise kent meydanı olması planlanıyor.

Kocaeli'deki eski valilik binası yıkılıyor!

1974 yılında yapılan ve 41 yıl boyunca 17 Vali’nin hizmet verdiği eski Valilik binasının yıkımına protokolün katılımıyla başlandı. Yıkım öncesi protokol ve AKP’li yöneticiler valilik binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kocaeli eski Valilik binası yıkıldı!

Kocaeli’de yeni Valilik Kompleksi’nin yapılmasının ardından 41 yıldır faaliyette olan Eski Valilik Binası’nın yıkımına başlandı. Yıkım için iş makinasının başına geçen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Eski Valilik Binası’na ilk kepçeyi vurarak yık

Kocaeli eski valilik binasının yıkımı başladı!

1974 yılından bu yana Kocaeli Valiliği binası olarak hizmet veren eski valilik binası Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 aydır planlanan yıkımı başladı.

Kocaeli eski valilik binası bugün yıkılıyor!

Kocaeli Valiliği'nin yeni yapılan komplekse taşınmasının ardından eski valilik binasının yıkılması hakkında karar geçtiğimiz günlerde çıkmıştı.Valiliğinin çok uzun yıllar hizmet verdiği Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerindeki binası bugün yıkılıyor.

Kocaeli eski valilik binasının yıkımı yarın başlayacak!

Kocaeli Valiliği’ne 1974 yılından bu yana hizmet eden eski Valilik binası yarın saat 12.00’de yıkımı başlanacak. Kocaeli valiliği için yeni yapılan komplekse taşınma işlemleri Mayıs ayında başladı.

Kocaeli eski valilik binası yerine kent meydanı yapılacak!

Kocaelili Valiliği’nin yeni kompleksine taşınmasının ardından boşaltılan eski valilik binasının yıkım hazırlıkları başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu alanda otopark ile kent meydanı çalışması yapılacak.

Kocaeli eski valilik binası yıkılıyor!

Yeni Cuma Cami ile Uğur Mumcu Parkı’nın önündeki alanda bulunan valilik binası, 1974 yılından bu yana hizmet veren eski valilik binasının yıkım hazırlıkları başladı.

Kocaeli Çerçili Köy Konağı'nın inşaatı tamamlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra İlçesi Çerçili Mahallesi’ndeki eski köy okulunu konağa dönüştürdü.

Eski Çevre Bakanı Fevzi Aytekin'i dolandırdığı iddia edilen şüpheli yakalandı!

Tekirdağ'da yaşayan eski Çevre Bakanı Fevzi Aytekin'i dolandırdığı iddia edilen şüpheli Kocaeli'de yakalandı.

Kocaeli'de atıl durumdaki eski okul köy konağına dönüştürüldü!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  Kandıra Kırkarmut Köyü’nde atıl durumda olan eski köy okulu onarılarak köy konağı olarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Kocaeli Akçakoca'da tehlike saçan binalar yıkılıyor!

Kocaeli Akçakoca Mahallesi'nde yıkılma riski bulunan eski yapı için çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Kocaeli Hacımazlı Köyü'ndeki eski okul binası yenilendi!

Geçtiğimiz yıllarda taşımalı eğitime geçen Kandıra Hacımazlı Köyü’nün eski okulu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla baştan aşağı yenilendi.

Eyüp Ayar: En büyük imar rantı Gebze'de!

AK Parti Kocaeli eski Milletvekili ve son olarak Gebze Belediye Başkan aday adayı olan Eyüp Ayar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İmar değişiklikleri ile ilgili en büyük rant Gebze'de'' ifadelerini kullandı.

Kocaeli'deki eski okul lojmanları yenileniyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eski okul lojmanlarını baştan aşağı yeniliyor.

Kocaeli Mannesman Boru Fabrikası'ndaki eski binalar yıkılacak!

Çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eski Mannesman Boru Fabrikası alanındaki kullanılamayan eski binaların yıkımı için ihale yaptı.

Kocaeli Sekapark’ta kongre merkezi inşa ediliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Sekapark’ta yeni kongre merkezi inşa ediliyor. Bölgede bulunan eski Mannesman Fabrikası yenilenerek modern bir kongre merkezine dönüşecek.

Kocaeli'ye 112 Acil İstasyonu binası!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bağçeşme’deki eski Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’nün bir bölümünü İzmit 8 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu olarak hizmet vermesi için İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis etti. 

Kocaeli Sekapark Kongre Merkezi'nin inşaatı başladı!

Kocaeli Sekapark’taki eski fabrika alanında projelendirilen ekapark Kongre Merkezi'nin inşaatı başladı. Kocaeli Sekapark Kongre Merkezi 36 dönümlük alan üzerinde yükselecek. 

Kocaeli Körfez'de eski binalar yıkılıyor!

Kocaeli Körfez’de uyuşturucu madde, alkol kullanımı gibi suçların odağı haline gelen ve görüntü kirliliğine sebep olan metruk binaların yıkımı gerçekleştiriliyor.

Kocaeli Yeni Kent Meydanı çalışmaları sürüyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından eski valilik alanında gerçekleştirilen kent meydanı ve yeraltı otoparkı projesinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

kocaeli eski valilik binası

kocaeli eski valilik binası kocaeli eski valilik binası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski valilik binası alanının zemini düzeltip otopark olarak hizmete sundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski valilik binasını yıkarak kente büyük bir alan kazandırdı. Altı otopark üstü meydan olacak şekilde planlanan alan projenin uygulama süreci başlayıncaya kadar otopark olarak hizmet verecek.

Alandaki eski valilik binasının yıkılması ve hafriyatın temizlenmesinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi alanın zeminini dolgu ve asfalt kırığı sererek iyileştirildi. Girişleri asfaltlanan alan parklanmaya uygun hale getirildi. Alana 286 araç park...