Kocaeli Kurtyeri modern pazar yeri

Kocaeli Kurtyeri modern pazar yeri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra-Kerpe yolu üzerinde yaptırılan kapalı pazar alanı 450 metrekarelik alana kurulacak. Pazar alanı bünyesinde bay ve bayan tuvaletiyle mescit de yer alacak

Gebze’ye modern sağlık merkezi müjdesi!

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, belediye ile düzenlenen protokolle Gebze’ye modern bir sağlık kompleksi yapılacağını açıkladı.

Kocaeli'de balıkçıların modern satış yerinde inşaat sürüyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit Sahili’nde balıkçılar için yaptığı yeni balık satış yerinin çalışmaları hızla sürüyor.

Gebze'ye modern spor tesisi!

Kentteki çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze'ye modern bir spor tesisi kazandırıyor.

Kocaeli Sekapark’ta kongre merkezi inşa ediliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Sekapark’ta yeni kongre merkezi inşa ediliyor. Bölgede bulunan eski Mannesman Fabrikası yenilenerek modern bir kongre merkezine dönüşecek.

Kocaeli İtfaiye Terminal Müfrezesi’ne yeni bina!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İtfaiyeye modern bir yapı daha inşa ediyor.

Gebze'ye modern sporcu eğitim tesisi inşa edilecek!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze’de sporcu eğitim merkezi inşa edecek. Gebze'ye yapılacak olan modern sporcu eğitim tesisi için ihale gerçekleştirildi. 

Kocaeli Aslanbey’e tam donanımlı kültür merkezi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Aslanbey'de modern bir kültür merkezi inşa ediyor.

Kocaeli Kent Mezarlığı’na modern hizmet binası!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin cenaze hizmetlerini yürütmek için Kent Mezarlığı’nda hayata geçirdiği yeni hizmet binası tamamlandı.

Kocaeli’ye modern kapalı pazar yeri!

Yatırımlarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni bir modern kapalı pazar yeri kazandırıyor.

Kocaeli'ye modern kapalı pazar yeri!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Perşembe Pazarı’nın kurulması için modern bir pazar alanı oluşturulması için çalışmalar başladı.

Kocaeli Karamürsel’e modern belediye binası!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Karamürsel ilçesine yeni ve modern bir belediye binası ve kent meydanı kazandırıldı.

Kocaeli cenaze hizmetleri binası şekilleniyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi cenaze hizmetlerinin Kent Mezarlığı’nda sürdürülmesi için yeni bina inşa ediliyor. Cenaze hizmetlerinin yürütüleceği bina modern yapısıyla dikkat çekiyor.

Kocaeli Karamürsel Meslek Lisesi'ne modern spor salonu!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Karamürsel 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi'ne spor salonu inşa ediliyor. Karamürsel 100. Yıl EML’deki spor salonu inşaatı devam ediyor.

Kocaeli Kurtyeri modern pazar yeri

Kocaeli Kurtyeri modern pazar yeri Kocaeli Kurtyeri modern pazar yeriKocaeli Büyükşehir Belediyesi köylerin gelişmesi ve köylülerin ürettikleri ürünleri satabilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Kandıra ilçesine bağlı Kurtyeri Köyü’ne kapalı pazar alanı yapımı devam ediyor.ÜSTÜ KAPALI PAZAR TEZGAHLARI


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra-Kerpe yolu üzerinde yaptırılan kapalı pazar alanı 450 metrekarelik alana kurulacak. Pazar alanı bünyesinde bay ve bayan tuvaletiyle mescit de yer alacak. Üstü kapalı olarak planlanan pazar tezgahlarının yanı sıra alışveriş yapacak vatandaşlar için otopark da tasarlandı. Projenin yaz aylarında tamamlanması planlanıyor.


Kocaeli Büyükşehir...