01 / 04 / 2023

kocaeli valiliği binası

kocaeli valiliği binası

Kocaeli Valiliği’nin yeni kompleksine taşınmasının ardından boşaltılan eski valilik binasının yıkım hazırlıkları başladı. 1974’ten beri hizmet veren eski Kocaeli Valiliği binası için yıkım çalışmaları başlatıldı.

Kocaeli Valiliği Yeni Hizmet Binası'nın açılışı yine ertelendi!

2012 yılında temeli atılan ve bugüne kadar defalarca kez açılış tarihi açıklanan ancak bir türlü açılamayan Kocaeli Valiliği Yeni Hizmet Binası’nda hiçbir şey net değil. Valilik personeli dahil hiç kimse binanın ne zaman açılacağını bilmiyor...

Kocaeli Valiliği inşaat çalışmaları devam ediyor!

Kocaeli İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Kocaeli Valiliğiyeni Hizmet Binası ve İzmit Mimar Sinan Lisesi spor salonu başlanan inşaatlarında çalışmalar hızla devam ediyor. Spor salonu inşaatının duvar imalatlarına başlandı.

Kahramanmaraş Valiliği uyardı! Fırsatçılara göz açtırılmayacak

Kahramanmaraş Valiliği, deprem bölgesinde yaşanan fırsatçılıkların bir tanesinin daha önüne geçiyor.  il içi ve il dışı ev eşyası taşımalara ilişkin fırsatçılık yapanlar hakkında idari yaptırım uygulanacağı ifade edildi.

Kocaeli'de 24 taksitle 8 arsa ve 10 iş yeri satılıyor! KDV'den ve emlak vergisinden muaf!

Kocaeli Valiliği Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Kocaeli ili, İzmit, Kartepe, Gölcük, Körfez ve Kandıra ilçelerinde yer alan 8 adet arsa ile 10 adet işyerini satıyor. İŞte tüm merak edilenler...

İstanbul Valiliği'nden su baskını mağdurlarına konutlar için 5 bin lira, iş yerleri için 10 bin lira nakit desteği! 

İstanbul Valiliği, Esenyurt ilçesinde yağıştan zarar gören konutlar için 5 bin TL, iş yerleri için 10 bin TL yardım ödemesinin yapılmaya başlandığını açıkladı.

İstanbul Valiliği'nden son dakika kar uyarısı! İşte valiliğin açıkladığı 8 maddelik kararlar…

İstanbul’da beklenen Aybar Kar Fırtınası nedeniyle İstanbul Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, 8 madde hâlinde paylaştığı bir dizi önlemler aldı. Valiliğin açıkladığı 8 maddelik kararda okullar, üniversiteler, özel ve resmî eğitim kurumları 14 Mart’a kadar tatil edildi.

İzmir Valiliği'nden deprem konutları açıklaması!

İzmir Valiliği, şehirde 30 Ekim 2020 tarihinde yaşanan depremin ardından 7 proje alanında inşa edilecek konutlara ilişkin bütün planların yapıldığına ve hiçbir vatandaşın hak kaybına uğramayacağına vurgu yaptı.

Halk GYO Kocaeli Şekerpınar Binasının değeri ne kadar?

Halk GYO Kocaeli Şekerpınar Binasının değeri 310 milyon TL, KDV dahil değeri ise 365 milyon TL olarak belirlendi. 

İngiltere Tokyo Büyükelçiliği binasının bir kısmını satıyor!

İngiltere, dünyanın dört bir yanındaki diplomatik faaliyetlerini finanse etmek amacıyla Tokyo Büyükelçiliği binasının bir kısmını satmaya karar verdi.

Fransa'da sokakta kalan 600 göçmen ve evsiz Paris Valiliği önünde çadır kurdu!

Fransa Paris'te sokakta kalan toplam 600 göçmen ve evsiz Paris Valiliği önünde çadır kurdu...

Kocaeli Valiliği'nden ağır hasarlı 26 bina için yıkım talimatı!

Kocaeli Valiliği, şehirdeki toplam 26 ağır hasarlı binanın yıkımı için 4 belediyeye talimat yazısı gönderdi.

Kırklareli Valiliği: İnşaat işçileri, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak!

Kırklareli Valiliği, İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri sebebiyle Türkiye genelinde hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasından inşaat işçilerinin muaf tutulacağını açıkladı.

Bolu'nun yaylalarında kaçak yapılar yıkılıyor!

Bolu Valisi Ahmet Ümit'in talimatıyla geçen günlerde yaylalarda yeniden başlayan yıkım işlemlerinden sonra yayla sakinleri Bolu Valiliği binası önüne gelip yıkım kararına tepki gösterdi.

Antep Valiliği Konutu için 4 ayrı ihale yapıldı!

Yapımına 2018'de başlanan yüzme havuzlu Antep Valiliği Konutu için dört ayrı ihale gerçekleştirilerek yaklaşık 7 milyon 300 bin TL harcama yapıldı. Son harcama, yüzme havuzuna katlanır cam sistemi kurulması için oldu.

Yozgat Valiliği, İstanbul Fatih’teki binasını satışa çıkardı!

Yozgat Valiliği 700 kilometre uzaklıkta yer alan İstanbul Fatih’teki binasını satışa çıkardı.

kocaeli valiliği binası Haberi

kocaeli valiliği binası

Kocaeli Valiliği’nin yeni kompleksine taşınmasının ardından boşaltılan eski valilik binasının yıkım hazırlıkları başladı.

Yeni Cuma Cami ile Uğur Mumcu Parkı’nın önünde bulunan alanda 1974’ten beri hizmet veren eski Kocaeli Valiliği binası için yıkım çalışmaları başlatıldı. Çevresine bariyerler konulan binanın Ramazan Bayramı’ndan sonraki hafta yıkımına başlanılması bekleniyor. Yıkımın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu alanda otopark ile kent meydanı çalışması yapılacak. Otogar ile Sekapark arasında çalışacak olan tramvayın Yeni Cuma durağı da bu alanda yer...