07 / 10 / 2022

Köksal Ünal kimdir

Köksal Ünal kimdir

Gayrimenkul Uzmanı Köksal Ünal, bankada ya da yastık altında döviz birikimi olan vatandaşları, hem ekonomiyi rahatlatmak hem de bu uygun konjonktürde alım yaparak ileride karlı çıkmaları için döviz fonlarını bozdurup gayrimenkule yatırmaya çağırdı.

Emlak sektörüne İngiliz modeli önerisi!

Eskidji Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal, emlak sektörüne yönelik yasa çalışmalarında İngiliz modelinin referans alınabileceğini belirterek, “Çünkü İngiliz sistemi daha sade, orada Emlak Müşavirliği var, kurallar ve kriterler belli” dedi.

Gayrimenkul sertifikası modeli kentsel dönüşüme yarayacak!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, Hükümetin eylem planında yer alan modelin doğru uygulanması durumunda özellikle “kentsel dönüşüm” projelerinde çok yararlı olacağını bildirdi.

Konut sektörü Nisan ve Mayıs aylarında hareketli döneme giriyor!

Köksal Ünal, ev alacakların sorunsuz imar ve tapu, iskan izni, doğru yapılmış zemin incelenmesi, deprem ve afetlere dayanıklılık durumuna dikkat etmeleri ve mutlaka “profesyonel destek” almaları konusunda uyarıyor.

2016 gayrimenkul için çok iyi bir yıl olacak!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, Eylül’de sert düşüş yaşanan konut satışlarının Ekim’den itibaren yeniden artışa geçtiğini, tüm olumsuzluklara rağmen sektörün 2015’i iyi bir performansla tamamlayacağını bildirdi.

Konut sektörü ne zaman canlanacak?

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, seçimle birlikte gelen istikrarın konut piyasasını ne yönde etkileyeceğini anlattı.

Konut satışlarında seçim sonrası canlanma beklentisi!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Ünal, konut satışlarında Eylül’de yaşanan sert düşüşü değerlendirirken, 1 Kasım sonrası kurulacak hükümetle istikrarın sağlanması durumunda sektörün eski performansını yakalayacağını söyledi.

Köksal Ünal: İstanbullu inşaat firmaları Ankara'ya yöneldi!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, İstanbullu inşaat firmalarının Ankara'da yatırım için yer aradığını bildirdi.

İşsiz üniversiteliler gayrimenkul sektöründe istihdam edilmeli!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, işsiz üniversitelilerin kısa süreli eğitimlerle gayrimenkul sektöründe istihdamına yönelik düzenlemeye gidilmesini istedi.

Köksal Ünal: Yurt soru yap-kirala modeliyle çözülecek!

Türkiye'de 200'e yakın üniversite yaklaşık 800 bini yeni kayıt 6-milyon dolayındaki öğrenci ile 2015-2016 eğitim öğretim yılına hazırlanırken, gençler yurt telaşına kapıldı.

Yurt açığı sorununa çözüm olarak yap-kirala modeli önerildi!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, yükseköğretimde ciddi boyutlardaki yurt açığı sorununa çözüm olarak “yap-kirala” modelini önerdi.

Köksal Ünal: Ev alırken dert almayın!

Yarım kalan inşaatlar, bir türlü teslim edilemeyen daireler, yıllarca iskânı alınamayan binalar ya da örnek dairede gösterilip alınan evde bulunmayan özellikler gibi durumlar, ülkemizde gayrimenkul alıcılarının karşı karşıya olduğu ciddi riskler…

Yabancılar gayrimenkul yatırımında rotasını Ankara'ya çevirecek!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, İstanbul’un konut yatırım hacmi ve fiyatta ulaştığı doygunluk sonrası yabancıların yöneleceği Anadolu kentlerinin başında Ankara’nın geldiğini vurguladı.

Köksal Ünal: Ankara'da birikimler konuta yöneldi!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Koksal Ünal, dinamizmini koruyan emlak ve gayrimenkul sektöründe 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin ardından cok daha güdü bir canlanma yaşanacağını bildirdi.

Gayrimenkul sektörü seçim sonrası canlanacak!

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Koksal Ünal, emlak ve gayrimenkul sektörün de 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin ardından çok daha güçlü bir canlanma yaşanacağını bildirdi.

Erkök Metal Geri Dönüşüm Palet Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erkök Metal Geri Dönüşüm Palet Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde Erdal Köksal tarafından kuruldu.

Köksal Holoğlu, Almanya'dan hastane satın alacak!

Köksal Holoğlu'nun hastane yatırımlarını hızlandırdığı, Avrupa'nın merkezinde hummalı bir çalışma içinde olduğu belirtiliyor. Köksal Holoğlu'nun Almanya'nın başkenti Berlin ile Hamburg ve Frankfurt gibi önemli kentlerinde hastane için yer aradığı ifade edildi.

Rekor Mimarlık Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rekor Mimarlık Yapı Sanayi Ticaret  Limited  Şirketi Sultanbeyli’nde  200 bin TL sermaye bedeli ile Köksal Öz tarafından kuruldu.

Alfa Taşınmaz Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Alfa Taşınmaz Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 1 milyon 100 bin TL sermaye bedeli ile Halil Oğuzhan Köksal, Kaşif Teker ve Mehmet Genç ortaklığında kuruldu.

İhsan Gökşin Durusoy kimdir?

Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İhsan Gökşin Durusoy kimdir? İhsan Gökşin Durusoy, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte İhsan Gökşin Durusoy'un biyografisi...

Ömer Ozan Köksal yeni şirket kurdu!

Bir dönem Martı Otel'in hisselerini toplayan Ömer Ozan Köksal, Beylerbeyi Yatırım İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile kuruldu.

​​​​​​​Tarık Gürdil kimdir? 

Kiler GYO'nun Genel Müdürü Tarık Gürdil kimdir? Gürdil daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? 

Arce Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arce Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Köksal Damlıca tarafından kuruldu.

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Yeniçağ Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Pendik'te 30 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Köksal tarafından kuruldu.

Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nun akıbeti merak ediliyor!

Zonguldak Kömürspor'un iç sahada maç oynadığı Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nun 17 bin 160 kişilik butik stadyum haline dönüştürülmesi için projesi çizildi ancak yapımına hala başlanılmadı.

Dursun Ali Kılıclı kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Kılıclı kimdir? Dursun Ali Kılıclı daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Dursun Ali Kılıclı'nın biyografisi...

Dexinar Mimarlık İnşaat Tasarım Danışmanlık Mobilya Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Dexinar Mimarlık İnşaat Tasarım Danışmanlık Mobilya Organizasyon Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Köksal Ünal ve Turgay Sarıkaya tarafından kuruldu.

Lacasa Mimarlık Mobilya Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lacasa Mimarlık Mobilya Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bekir Coşkun, Erdinç Kalemoğlu, Köksal Çoşkuner ve Satılmış Kalemoğlu tarafından kuruldu.

Köksal Ünal kimdir Haberi

Köksal Ünal kimdir


Ekim ayında Türkiye genelinde 130 bin 274 konut satıldı. Satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 19,6, geçen yılın aynı ayına göre de yüzde 25,1 artış gösterdi. Bu kapsamda banka kredisi ile yapılan ipotekli konut satışları yıllık bazda yüzde 71,8 artarak 48 in 110 adet olarak gerçekleşti.

Eskidji Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, konut satışlarında yaşanan artışı değerlendirirken, bazı kuruluşların faiz indirimleri ve büyük konutlarda ÖTV indirimi gibi düzenlemelerin yanında kurdaki artışın da bunda etkili olduğuna dikkat çekti. Ünal, ev alma planı olan ve kurun yükselmesi paralelinde elindeki döviz birikimlerinin değeri artan bazı vatandaşların bu dövizlerini bozdurarak alıma geçmesinin konut piyasasına katkı yaptığını söyledi. Ancak bu etkinin henüz sınırlı olduğunu değerlendiren Ünal,  bu yönde daha büyük bir harekete...