25 / 09 / 2022

kömür yardımı

kömür yardımı

Kış mevsimin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar kömür fiyatlarını araştırmaya başladı. Kömür fiyatlarının artması sebebiyle dar gelirli aileler devlet yardımı başvurularını araştırmaya başladı. Peki devlet kömür yardımından kimler yararlanıyor? İşte detaylar...

Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1500 lira kömür yardımı yapılacak! Kış gelmeden hemen başvurun!

Kış mevsimin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar kömür fiyatlarını araştırmaya başladı. Kömür fiyatlarının artması sebebiyle dar gelirli aileler devlet yardımı başvurularını araştırmaya başladı. Peki devlet kömür yardımından kimler yararlanıyor? İşte detaylar...

Cevgun Ökmen, Kızılbük GYO Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı oldu!

Kızılbük GYO Yönetim Kurulu, Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nün görevlerini yürütmek üzere Cevgun Ökmen'in Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak göreve atanmasına karar verdi.

Volkan Kırtok, Workindo Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Volkan Kırtok inşaat sektörünün online pazaryeri Workindo’nun Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Polatkan Obay, GSD Denizcilik Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı oldu!

GSD Denizcilik Gayrimenkul tarafından 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Kıdemli Kiralama Müdürü olarak görev yapan Polatkan Obay'ın 7 Mayıs 2021 tarihi itibariyle Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmasına karar verildi.

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç vefat etti!

Ziraat GYO Genel Müdür Yardımcısı Levent Kılıç vefat etti. Ziraat Finans Grubu ve Halkbank taziye ilanı yayınlandı. 

Özgür Kaan Alioğlu, ODE Yalıtım Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan ODE Yalıtım’ın yeni Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kaan Alioğlu oldu. 

Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Sağlanmasına Dair Yönetmelikte Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkında Tebliğ!

Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Sağlanmasına Dair Yönetmelik Kapsamındaki Parasal Limitlerin Güncellenmesi Hakkında Tebliğ bugünkü 31373 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bucak Kültür Kompleksi'nin inşaatı için bakandan yardım talebi!

Burdur Bucak'ta 2013 yılında yapımına başlanan Bucak Belediyesi Kapalı Pazar ve Kültür Kompleksi'nin kültür kompleksi inşaatı bir türlü tamamlanamadı. Merkezin tamamlanması için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'dan yardım istenecek.

İsmail Özcan, Cathay Group'un yeni genel müdür yardımcısı oldu!

Nivo markasıyla büyük ölçekli karma projeler geliştiren Cathay Group’un yeni Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özcan oldu...

Cengiz Holding, 2023'e kadar 1 milyar dolarlık yatırım yapacak!

Cengiz Holding Genel Müdür Yardımcısı Murat Ergönül, Eti Bakır ve Eti Alüminyum'a 2023'e kadar yapılacak 1 milyar dolarlık yeni yatırımla sanayi tesislerinde toplam istihdamlarının 10 bin kişiye ulaşacağını açıkladı. 

Akkök Grubu 1,2 milyar liralık yatırım yapacak!

Akkök Grubu 1,2 milyar liralık yatırım yapma kararı aldı. Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü ve Akkök Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Raif Ali Dinçkök, iftar yemeğinde bir araya geldi.

Doğu ve Güneydoğu'ya 5 yıl içinde 70 milyar liralık yatırım!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne 5 yıl içinde 70 milyar liralık yatırım ve destek hamlesi yapılacağını kaydetti.

Antalya’da kültür ve sanat yatırımına ihtiyaç var!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak,“Antalya’nın üstü altından değerli. Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi Antalya’da daha çok kültür ve sanat yatırımına ihtiyaç var” dedi.

kömür yardımı Haberi

kömür yardımı

Dar gelirli vatandaşlar kömür yardımı başvuruları için ilgili yerlere yönelmeye başladı. Yaklaşan kış ayları öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin ısınma giderlerini karşılayabilmeleri adına Belediyeler ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından kömür yardımı yapılıyor.

Dar gelirli aileler için yardımlarına devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ve Belediyeler, yaklaşan kış ayları ile beraber ihtiyaç sahiplerine kömür yardımları yapmayı son sürat devam ediyor. İşsiz veya yardıma muhtaç kişilerin yanında sigortalı bir işte çalışmasına rağmen aylık hane halkı kişi başı ortalama kazançları, asgari ücretin 3/1’in altında olanlarda kömür yardımlarından faydalanabiliyor. Peki kömür yardımından hangi vatandaşlar yararlanabiliyor? Kömür yardımı başvurusu nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

1500 TL KÖMÜR YARDIMI BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIYOR?

Süperhaber sitesinde yer alan habere göre, Dar gelirli aileler ile ihtiyaç sahibi kişiler,...