Konak İnşaat

Konak İnşaat

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin farklı fakültelerinde görevlendirmek üzere bir profesör ararken sektörden farkı firmalar da yeni takım arkadaşları arıyor

Mistral GYO Konak projesi geliyor! Yeni proje!

Mistral GYO İzmir Konak Mersinli projesi için düğmeye bastı. Konak Mersinli'de yer alan arsada 'anahtar teslim usulü bir inşaat projesi' yapılacak.

Mistral GYO Konak arsası için imzalar atıldı!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İzmir ili Konak İlçesi Mersinli Mahallesi 8554 ada 6 parseldeki arsada Doğan Koç İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile anahtar teslim usülü bir inşaat projesi yapılacak...

1453 Konak İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

1453 Konak İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 1 miylon TL sermaye bedeli ile İbrahim Demir tarafından kuruldu.

Konak İstanbul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konak İstanbul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile  Atalay Ata tarafından kuruldu.

Konak'ta inşaat halindeki bölgenin akıbeti TBMM'de!

İzmir'in Konak ilçesinde temelinde arkeolojik kalıntılar bulunan inşaat halindeki bir bölgenin akıbeti TBMM gündeminde yer aldı. CHP'li Bakan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Pekintaş Yapı-Burakcan İnşaat Konak 2. Etap'ta inşaat Ocak'ta başlıyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı'nın arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı olarak hayata geçireceği Konak 2. Etap projesinde inşaat çalışmaları Ocak'ta başlıyor. Projede teslimlerin Nisan-Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor...

Pekintaş Yapı-Burakcan İnşaat Konak 2. Etap'ın tüm detayları!

Pekintaş Yapı-Burakcan İnşaat Konak 2. Etap projesinin tüm detayları belli oldu. Proje, 441 milyon 300 bin TL'ye mal olacak...

Verona Endüstriyel Yapı Kimyasalları İnşaat Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Verona Endüstriyel Yapı Kimyasalları İnşaat Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Hikmet Konak tarafından kuruldu. 

Vakıf GYO Konak Karma Projesi'nde imzalar atıldı!

Vakıf GYO, İzmir Konak Karma Projesi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi için İlk İnşaat-Kaf Teknik Yapı İş Ortaklığı ile anlaştı.

İzmir'e Merkez Yaşam Konak projesi geliyor!

Ocak-Şubat gibi inşaat çalışmaların başlayacağı ‘Merkez Yaşam Konak projesi 38 katlı tek blok şeklinde yükselecek. Proje konut projesi olarak hayata geçirilecek.

Konak Mahall Bomonti İzmir fiyatları 2017!

Konak Mahall Bomonti İzmir fiyatları 2017 güncel listeye göre daireler minimum 416 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mahall Bomonti İzmir projesi Türkerler İnşaat imzası taşıyor...

Odak İnşaat Mühendislik Madencilik Sanayi ve  Ticaret Anonim Şirketi Milo Konak Şubesi açıldı!

Odak İnşaat Mühendislik Madencilik Sanayi ve  Ticaret Anonim Şirketi Milo Konak Şubesi 61 milyon 300 milyon TL sermaye ile bugün açıldı.

Konak Dekorasyon İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konak Dekorasyon İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Yunus Eren tarafından kuruldu. 

Konak İnşaat

Konak İnşaat Konak İnşaat

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü"nden yapılan açıklamalara göre Mühendislik Fakültesi"ne bağlı inşaat mühendisliği bölümüne 1 profesör alınacak. Konuyla ilgilenenlerin 15 gün içinde üniversitenin ilgili birimine müracaat etmeleri gerekiyor.

 

Atlı İnşaat, şantiye şefi ve harita mühendisi arıyor!

şžefte;  

 

8 yıllık şantiye tecrübesi, taahhüt işlerinde çalışmış olmak, keşif metraj hazırlayabilme, autocad ve bilgisayar kullanma özellikleri aranıyor.  

Harita mühendisinin ise şantiye deneyimine sahip olması, Anadolu yakasında oturma, 8 yıllık şantiye tecrübesi ve bilgisayar kullanabilme gibi özellikleri taşıması gerekiyor.

info@atliinsaat.com

 

Livane Gayrimenkul Müşavirliği yönetici arıyor!

Livane Gayrimekul Müşavirliği, firmalarında görevlendirmek üzere bayan yönetici arıyor. Yöneticinin ticari gayrimenkul satışa ve pazarlamasında deneyimli olması, insan ilişkilerinde iyi olması, ikna edici olması, yüksek kazanç...