konut kampanyaları

konut kampanyaları

Kamu bankalarının koronavirüs sebebiyle ekonomiyi canlandırmak için konut kredilerini 0.64'e düşürmeleri konuta olan talebi artırdı. Peki ev alırken değerlendirilmesi gereken fırsatlar neler?

Konutta indirim üstüne indirim!

Kamu bankalarının konutta kredi faizini 0.99'a çekip, vadeyi de 15 yıla çıkarması, sektörü de harekete geçirdi. Bu ortama daha da canlılık katmak isteyen firmalar birer birer yeni kampanya açıklıyor. Kurban Bayramı kampanyaları da eklenince sektörde birçok fırsat oluştu.

Konutta kampanya yağmuru!

Konut sektörü kampanyalara hız verdi. Yeni ev sahibi olmak isteyenleri hedefleyen konut üreticileri indirimden düşük faiz ve uzun vadeye, kişiye özel ödeme planlarından mobilya hediyelerine kadar pek çok fırsatı sunuyor.

ÖTV indirimi konutu büyüttü!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KDV oranları ve tapu harçlarında sağlanan indirimlerin sektöre olumlu yansıdığını söyleyerek, ''Bu tarz teşviklerin devamlılığının olması sektör açısından büyük önem arz ediyor'' dedi.

Yabancıya konut satışında topyekûn seferberlik başlatmalıyız!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 2019’u bir fırsat dönemi olarak gördüklerini söyledi. Yılmaz, “Yabancıya konut satışında topyekûn seferberlik başlatmalıyız'' diye konuştu.

Konut kampanyaları satışları artırdı!

ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan, MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu ve Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu konut satış verilerini değerlendirdi. Sektör temsilcileri, kampanyaların satışlara olumlu yansıdığını söyledi.

Konutta tarihi kampanyalar ekonomiye canlılık sağladı!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı Haziran ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi...

Konutta faiz indirimi ve kampanyalar devam etsin!

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, gayrimenkul sektöründeki gelişmelerle ilgili konuştu. Palandöken, konutlarda ve kredi faizlerinde indirim kampanyasının devam etmesi gerektiğini belirtti.

Konutta bekleme bitti, hareket başladı!

Konut piyasası seçim sonrası sıçrama yaptı. Konut firmalarının satış ofislerinde hareketlilik var...

Konutta kampanya dönemi başladı!

İnşaat sektöründe kampanya atağı başladı. Peşinatı ve faizi sıfırlayan firmaalar taksit sürelerini uzatmanın yanı sıra kişiye özel ödeme planı da sunuyor. Ev alıcısı peşinatından faizine kadar planını kendi oluşturuyor.

Kampanyalar devam ettikçe konut satışları da artacak!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, TÜİK tarafından bugün açıklanan konut satış verilerini değerlendirdi.

Konut satış kampanyalarında dikkat edilmesi gerekenler!

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Soner Keleş, konut satış kampanyalarında dikkat edilmesi gerekenleri yazdı...

Avrupa Yakası'ndaki 8 konut projesinde bayram kampanyası!

Markalı konut üreticilerinin kampanya atağı bayramda da devam ediyor. Avrupa Yakası'ndaki 8 konut projesinde bayram kampanyası ile satışlar sürüyor.

Hükümet desteğinde aslan payı gayrimenkule!

15 Temmuz’dan sonra hükümet konut satışlarını artırmak adına KDV ve tapu harcı indiriminden, yabancıya vatandaşlık verilmesine kadar sayısız destek sağlandı. Hükümet desteğinde aslan payı gayrimenkule veriliyor.

Müteahhitler bankalara karşı kampanya atağına geçti!

Konut yerine parasını mevduatta tutan müşterileri gayrimenkule yönlendirmek için müteahhitler atağa geçti...

Konut kredisi kampanyaları satışlarda tarihi rekor getirdi!

Düşen kredi faizleriyle konut satışlarında patlama yaşandı. Haziran'da 190 binin üzerinde konut satıldı. İpotekli konut satışı 101 bin 504 olarak kaydedildi. Ekonomistlere göre faizler düşük kaldığı sürece konuta ilgi sürecek...

Ev alacaklar bu 4 maddeye dikkat!

Düşen konut kredisi faiz oranları ve cazip konut kampanyaları konut satışını hareketlendirdi. Peki şu an konut almak için doğru zaman mı? İşte detaylar...

Süleyman Çetinsaya: Konut kampanyaları sektör temsilcilerini mutlu etti!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ''Konut piyasası açısından hareketliliğin azaldığı bir dönemde bankaların konut kredisi vade oranlarını aşağıya çekmesi konut alımını kolaylaştıracağı gibi biz sektör temsilcilerini de mutlu etti'' diye konuştu.

Konut kampanyaları tüketiciyi de sektörü de hareketlendirecek!

Emeklilere tatil imkanı, evleneceklere çeyiz desteği, konut ve otomobilde yapılacak kampanyalar ile sadece tüketici değil, sektörlerde hareketlenecek.

Konut kredilerinde düşük faiz fırsatı!

Bankalar uygun faiz oranlı konut kredileri kampanyalarını müşterilerin hizmetine sunuyor. İşte Ziraat, Halkbank, Vakıfbank 0.79 faizli anlaşmalı projeler için konut kredisi kampanyaları... 

DenizBank konut kredisi kampanyaları neler?

DenizBank konut kredisi ürünler kapsamında 25 yıla kadar sunduğu vade ve kampanyalı faiz oranları ile dikkat çekiyor. Ayrıca banka 3 aya kadar konut kredisi erteleme işlem yapıyor.

Konut kredisi yapılandırma faizleri ne kadar oldu?

Yüksek faiz oranları ile konut kredisi çeken tüketicinin mağduriyeti son aylarda gelen konut kredisi yapılandırma kampanyaları ile çözülmeye başladı. Peki konut kredisi yapılandırma faizleri ne kadar oldu?

2020'de konut satışları zirve yapacak!

Kredi faizinin düşmesi ile firmaların kampanyaları ve 31 Aralık’ta sona eren KDV ile tapu harcı indirimleri etkisini gösterdi. Aralık 2019’da konut satışları bütün yılların rekorunu getirdi. 202 bin satış ile bugüne kadar geçen ayların en yüksek konut satışı yapıldı.

Faiz indirimine ek konut kampanyaları!

Konut satışlarında 2019'a daralmayla girilmişti. Yaz aylarında başlayan faiz indirimleriyle biraz hareketlenme olsa da ilk 10 ay itibariyle satışlar hala düşüşte. Faiz indirimlerini satışa dönüştürmeye çalışan şirketler ise tüketiciye yeni kampanyalar sunuyor...

İş Bankası'ndan yüzde 0.78 faizli konut kredisi!

İş Bankası ve Vakıfbank konut kredisi kampanyaları ile gündemde olmaya devam ediyor. Anlaşmalı firmalardan alınan konutlar için İş Bankası yüzde 0.78 faiz oranı ile Vakıfbank ise 0.79 faiz oranı ile konut sahibi olma imkanı veriyor...

Türkiye Finans'tan yüzde 0.75 oranlı konut finansmanı kampanyası!

Türkiye Finans Bankası Banka Gayrimenkulleri ve Anlaşmalı Toplu Konut Finansmanı kampanyaları için kar payı oranlarını yüzde 0.75’e indirdiğini açıkladı. Kampanya sınırlı sürede uygulanacak...

VakıfBank konut kredisi kampanyaları neler?

Kredi maliyetlerinin azalması ile kamu bankaları kredi faiz oranlarında art arda indirim gerçekleştirmeye devam ediyor. VakıfBank konut kredisi için farklı ödeme planları ve bütçeler için uygun faiz oranları sunuyor...

HalkBank konut kredisi kampanyaları neler?

HalkBank farklı ihtiyaç ve bütçelere yönelik konut kredisi transferinden, yüzde 0.99 faizli konut kredisine kadar pek çok kredisi kampanyası uyguluyor. Peki Halkbank konut kredisi faizleri ne kadar?

konut kampanyaları

konut kampanyaları konut kampanyaları

Günümüzde artık birçok kişinin yatırım tercihleri içerisinde ev sahibi olmak geliyor. Konut sahibi olma imkanlarının arttığı günümüzde insanların kendi ihtiyaçlarını gidermek veya geleceğe yönelik yatırım yapmak için ev almaya yönelik girişimlerinde de artış yaşandı.

Konut almak isteyen vatandaşlar için oldukça farklı imkânlar ve fırsatlar sunuluyor. Kamu Gündemi'nde yer alan habere göre; bunların içinde bankaların faizlerini düşürdüğü krediler, kamusal olarak TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından sunulan fırsatlar bulunuyor.

Peki ev alırken neler göz önünde bulundurulmalı? Hangi unsurlara dikkat edilmeli? İşte ayrıntılar...

Kamu bankalarının koronavirüs sebebiyle ekonomiyi canlandırmak için konut kredilerini 0.64'e düşürmeleri konuta olan talebi artırdı. Vatandaşlar düşük konut kredisi faiz oranıyla ev sahibi olmak için harekete geçti. Peki konut alırken değerlendirilmesi gerekilen imkanlar neler? Konut alımında yapılan kolaylıklar...