konut kampayaları

konut kampayaları

Sabah Gazetesi köşe yazarı olan Özlem Doğaner bugünkü yazısında konut sektörünün turizme olan etkisini değerlendirdi. İşte o haber...

Türkiye`de 300 bin konut sahiplerini bekliyor

Artan konut talebini fırsat bilerek Türkiye'nin her yanında proje üreten yap-satçılar, şimdilerde yaklaşık 300 bin konutu ellerinden çıkarmaya çalışıyor.

Konut üretimi var, satýþý yok

Ýstanbul Umum Emlak Komisyoncularý Odasý Baþkaný Sabri Ateþ, þu anda Ýzmir, Adana, Mersin, Antalya, Ankara, Ýstanbul ve bütün bölgelerde bir sýkýntý olduðunu belirterek, "Türkiye'de konut ür

Hakan Ateþ: Otomobil kredileri azaldı, konut kredileri de azalacak

Mortgage kredilerinde gözle görülür bir azalma olduðuna dikkat çeken Hakan Ateþ, konut kredilerinde de aynısını beklediklerini belirtti.

TOKİ Ankara, Adana, Malatya ve Antalya`da 1.720 konut yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara-Mamak, Adana-Kürkçüler, Malatya-Darende ve Antalya-Kepez'e konut yaptırmak için ihale açtı.

45 bin YTL`den başlayan fiyatlarla konut fırsatı!

TOKİ, KİPTAŞ ve özel sektörün Türkiye genelinde yaptığı konutlar orta ve alt grubu cezb ediyor. Özellikle TOKİ ve KİPTAŞ çok düşük fiyat ve taksitlerle konut satarken, firmalar da ucuz konut üretmeye başladı.

TOKÝ`den Bursa`ya 740 konut

Baþbakanlýk Toplu Konut Ýdaresi (TOKÝ) Baþkanlýðý Bursa Yeniþehir'e konut, sosyal donatý, adaiçi, genel altyapý ve çevre düzenlemesi iþlerini yaptýracak.

Anadolu'da ucuz konut alma fırsatı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye'nin dört bir yanında yaptığı 6.848 sosyal konutu satışa sunuyor

TOKİ`den Konya Halkapınar`a 208 konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Konya Halkapınar 2'nci etaba konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi işlerini ihaleye çıkardı.

İstanbul`da konut fiyatları henüz değerini bulmadı

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "İstanbul'daki konut fiyatları yükselişini sürdürür." dedi.

TOKİ Erzurum`a 156 konut yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Erzurum Narman'a konut, ticaret merkezi ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatlarının yapımı için ihale açtı.

Hangi semtte? Konut fiyatları ne kadar arttı?

Hangi semtte? Konut fiyatları 2005 ve 2006'da ne kadardı? Şimdi ne kadar?

Avrupa Konutları TEM`de 500 konut satılacak

Avrupa Konutları TEM'in ikinci etabında 500 konut satışa çıkarılacak. Metrekare bazında fiyatlar 2 bin ile 2 bin 100 YTL arasında olacak.

İnşaat şirketleri, binlerce konut yapmaya uygun arsaları topladı

Çekmeköy, Tepeüstü, Dudullu, Şerifali, Samandıra, Sarıgazi, Taşdelen bölgelerinde ve zaten gözde olan Ataşehir'de, mevcut projelerin dışında binlerce konut yapmaya uygun çok sayıda arsa da inşaat firmaları tarafından alındı.

konut kampayaları

konut kampayaları konut kampayaları

Yaşanan terör olayları nedeniyle en çok yara alan sektör şüphesiz turizm oldu. Şimdi yeniden atılım yapmak için çalışmalar hız kazanıyor.

Görünen o ki bu yıl turizmcilerin avantajlarından biri de konut desteği olacak.

Gayrimenkul sektörünün piyasayı canlandıran yeni kampanyası büyük ilgi görüyor. "3 günde 1500 başvuru aldık" diyen firmalar bile var. Bu süreçte 1 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı yapana vatandaşlık hakkı verilmesi ise ilgiyi daha da arttırıyor.

Satışların artması için de yönetmelik bekleniyor.

Sektörün önemli isimleriyle sohbet ettiğimizde ortaya çıkan sonuç acilen yurtdışında tanıtım kampanyalarının başlaması yönünde.

Bu hem konut satışlarına hem de turizme büyük katkı sağlayacak.

15 Temmuz sonrası yurtdışında tanıtım için sektör temsilcileri ortak fon kurmak için hazırlık yaptıklarını söylemişlerdi. Ancak henüz bununla ilgili adım atıldığı söylenemez. Oysa yapılan araştırmalar 300 milyon liralık tanıtım...