konut kredi faizleri 2020

konut kredi faizleri 2020

Kamu bankalarının yeni destek paketine göre konut kredisi faizleri düştü ve sektör yeniden hareketlendi. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar emlak satış ofislerine akın etti.

Dev konut kredisi kampanyasıyla ilgili tüm merak edilenler!

Kamu bankaları tarafından normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için başlatılan konut kredisi kampanyası başladı. İşte kamu bankalarının başlattığı dev kampanya...

En düşük konut kredisi hangi bankada?

Ev almayı düşünen vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de konut kredisi faiz oranları. Peki en düşük konut kredisi hangi bankada?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

2019'un son 4 ayında başlayan kredi faiz indirimlerinde yeni fırsatlar da geliyor. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

2020 yılına girilmesiyle beraber hayalindeki eve kavuşmak isteyenlerde konut kredisi faiz oranlarını merak ediyor. Peki Konut kredi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredi faizleri 0.79'a düştü! 

Kamu bankaları sıfır konut alacaklar için faiz oranını yüzde 0.79'a düşürdü. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbak konut kredi faiz oranlarını yüzde 0.79'a düşürdü...

Konut kredi faizleri düştü ev aramaları yüzde 84 arttı!

Haziran'da konut kredi faizlerinde yaşanan düşüşle beraber ev aramaları yüzde 84 yükseldi. İl bazında değerlendirildiğinde bir önceki aya oranla İstanbul ilinde yüzde 64, Ankara ilinde yüzde 89, İzmir ilinde yüzde 96, Bursa ilinde ise yüzde 89‘luk bir artış yaşandı.

2020 Mayıs sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi faizlerinde bir yıllık süreçte bankalardan pek çok fırsat sunuldu. En son konut kredisinde faiz indirimi Yapı Kredi'den geldi. Peki konut kredisi faizleri kaç oldu?

2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu?

Bir yıllık süreçte bankalar konut kredi faizlerinde birçok indirim fırsatı sundu. Peki 2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi faizleri düşüyor mu? Ev alacaklar dikkat!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs belası ile mücadele ettiğimiz şu dönemde başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar vatandaşlara nefes aldıracak kredi müjdeleri verdi. Peki konut kredisi faizleri düşüyor mu?

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’e düştü!

VakıfBank konut kredi faizleri son yıllarda görülmemiş bir eşiğe kadar geriledi. Bankanın kentsel dönüşüm için devlet destekli konut kredisi faizler yüzde 0.58’e düştü.

Düşen konut kredisi faizleri satışları tetikledi!

AYİDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkurtoğlu, TÜİK, konut satış istatistiklerini değerlendirdi. Erkurtoğlu, ''Yüzde 1'in altındaki kredi faizleri konut satışlarına olumlu yansımıştır" diye konuştu.

Konut kredi faizleri ne oldu?

Ev almayı düşünenler vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında konut kredisi faiz oranları yer alıyor. Peki konut kredisi faizlerinde son durum ne? Konut kredisi faizleri düşüyor mu? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Konut kredisi faizleri arttı mı?

Merkez Bankası'nın faiz indirimleri bundan önce kredi ve mevduat faizlerini aşağı çekerken Corona virüs ve Rusya ile Suriye gerginliği nedeniyle bu kez arttı. Kredi ve mevduat faizlerinde indirim beklenirken konut kredisi faizleri düştüğü en alt düzey olan yüzde 0.94'ten yüzde 0.99'a çıktı...

Konut kredi faiz oranlarında son durum ne?

Ev almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden 'kredi faiz oranları ne kadar?' 'kredi faizleri düştü mü?' gibi soruların yanıtlarını arıyor. Peki konut kredi faizlerinde son durum ne oldu?

Konut kredisi faizleri yüzde 0.63’e düşecek mi?

Kredi faizlerinde indirim devam ediyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ‘Kahramanmaraş İş Dünyası Buluşması’nda kredi faiz oranlarına ilişkin, kamu bankaları ile görüştüklerini ve faizleri daha da düşüreceklerini dile getirmişti. Peki  Konut kredisi faizleri yüzde 0.63’e düşecek mi?

Bankaların konut kredi faizleri düştü mü?

Bireysel kredi ya da konut kredisi çekmek isteyen insanların merakla beklediği ve araştırdığı 2020 yılının güncel kredi faiz oranları belli oldu...

Konut kredi faizleri 0.79'a düştü! 

Kamu bankaları sıfır konut alacaklar için faiz oranını yüzde 0.79'a düşürdü. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbak konut kredi faiz oranlarını yüzde 0.79'a düşürdü...

Yedi bankadan konut kredi faiz indirimi!

Bankaların kredi faiz indirimleri Kasım ayının son haftasında da düşüş hızını korudu. Bu hafta yedi banka konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Hangi bankaların konut kredisi faizleri düştü?

konut kredi faizleri 2020

konut kredi faizleri 2020 konut kredi faizleri 2020

Konut sektörünün en çok canlandığı şehirlerden biri de Antalya oldu. Yılda 32 bin göç alan bölgede yeni konut projeleri ihtiyacı karşılayamıyor. Geçen yıl ortalama metrekare fiyatı 2.511 TL olan konutların fiyatı bu yıl yüzde 20'den fazla artış göstererek 3.045 liraya ulaştı. Bu rakamlar bölgede emlak sektörürünü canlandırdı. 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; kamu bankalarının yeni destek pakedi içerisinde bulunan düşük faizli konut kredilerini fırsata dönüştürmek isteyenler emlak satış ofislerine akın etti. Açıklanan destek paketi ile tüm projeleriyle destek verdiğini açıklayan Sur Yapı’da da yoğunluk yaşandı. Antalya'da bulunan Kepez- Santral bölgesinde 8 milyar TL yatırımla Avrupa'nın en büyük kentsel dönüşüm projesine imza atan firma ilk yılı taksitsiz ve ara ödemesiz yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. 

Yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: “Antalya projesi için uygulanacak ödeme planında...