konut kredisi faiz oranları son durum

konut kredisi faiz oranları son durum

Ev sahibi olmak isteyen kişiler konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Konut fiyatlarının tavan yapmasıya birlikte, kredilere olan talep de arttı. Peki bankların güncel konut kredisi faizleri ne oldu? 

Konut kredisinde faizler neden düşmüyor?

Yeniçağgazetesi köşe yazarı Remzi Özdemir bugün kaleme aldığı köşe yazısında konut kredisi faiz oranlarını kaleme aldı.

Konut alacaklar dikkat! Bu haberimiz size!

Konut almak isteyen vatandaşlara özel imkanlar sunan kamu bankalarının konut kredisi faiz oranları merak ediliyor. Ev alacak vatandaşlar banka banka faiz oranlarını öğrenerek karşılaştırma yapmak için araştırmalarına başladı. Peki bankaların güncel konut kredisi faiz oranları ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları değişti! İşte son durum!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların merakla takip ettiği konut kredisi için faiz oranları değişti. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yakından takip ettiği konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Ev almak isteyenler dikkat! Bu haberimiz size!

Hayalindeki eve konut kredisi çekerek ile kavuşmak isteyenler faiz oranlarındaki son durumu araştırıyor. Ev almak isteyenlerin radarına konut kredisi faiz oranları girdi. Peki bankaların güncel kredi faizleri ne oldu? İşte ayrıntılar...

Konut alacaklar dikkat! Bu haberi okumadan geçmeyin!

Kovid-19 salgını ile birlikte ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşların krediye olan ihtiyaçları artarken, bankaların kredi faiz oranları araştırılıyor. Peki bankaların faiz oranları ne oldu? İşte güncel faizler...

Bugünün evini yarına bırakma!

Salgının ilk günlerinde dip yapan kredi faizleri son 19 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Peki konut kredisi faizlerinde son durum ne? Ev alacakların ilk tercihi olan konut kredisi nasıl çekilir, şartlar ne? İşte detaylar ve vadesine göre kredi hesaplama...

Konut kredisi masrafları 2021!

Ev sahibi olmak için bankalardan konut kredisi kullanacak müşterilerin masrafları bilmesi gerekiyor. İşte konut kredisi masrafları 2021...

Konut kredisinde Kasım tarifesi!

Sıfır konutta yüzde 0.64, ikinci elde ise yüzde 0.74 oran sunan kampanya sona erince, faizler yeniden yüzde 1 seviyesini geçti. Piyasada ortalama faiz oranı yıllık yüzde 15.10'a yükseldi. Bu rakam, aylık yüzde 1.25'e işaret ediyor. Özel bankalarda aylık yüzde 1.80'e çıkan oranlar uygulanıyor.

Hangi bankaların konut kredisi faiz oranları yükseldi?

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi faiz oralarını araştırmaya devam ediyor. Peki, konut kredisi faiz oranlarında son durum ne? Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi? İşte detaylar...

Konut kredisi faizleri haftanın son gününde ne oldu?   

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların sıkça araştırdığı konut kredisi faiz oranları açıklandı. Peki, en uygun konut kredisi faiz oranı hangi bankada? İşte konut kredisi faiz oranları için güncel liste...

Konut kredisi faiz oranları zirveye koşuyor!

Konut kredisi faiz oranlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Güncel kredi faiz oranları yakından izleyen  vatandaşlar kendileri için en uygun seçeneğe ulaşmak istiyor. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Kampanyalar sonrası konut kredisi faizlerinde son durum!

Kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberleri,konut kredisi çekmek ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında ilk sırada. Peki kampanyalar sonrası konut kredisi faizlerinde son durum ne oldu?

Konut kredisi faizlerinde sert artış!

Haziran'da cumhuriyet tarihinin en düşük oranlı kredi faiz oranları açıklanmış, konut kredilerinde patlama yaşanmıştı. Ağustos ayında ise konut kredisi faizleri yükselmeye başladı. Peki güncel faiz oranları ne oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi faizleri Eylül ayı sonunda ne oldu?

Kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberleri, son dönemde ev almak isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında ön plana çıkıyor. Peki konut kredisi faizleri Eylül ayı sonunda ne oldu?

Konut kredisi faiz oranlarında Şubat'ın ikinci güncellemesi yapıldı!

Geçtiğimiz senenin Şubat ayına göre daha düşük seviyelerde seyreden konut kredisi faiz oranlarında düşüşün daha da devam edeceği ön görülüyor. Faiz oranlarında Şubat ayının ikinci güncellemesi de yapıldı.

Konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor!

Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncellendi. Yeni güncellemelere göre kredi faiz oranları bir bankada değişim yaşadı. Yenilenen konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede yüzde 0,87'den başlıyor.

Konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir?

Konut kredisi, diğer kredilere nazaran daha uzun vadeli ve daha düşük faizli oluyor. Peki, konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir? İşte Tüketici Kanunu konut kredisi faiz oranları..

Konut kredisi faiz oranları düşüşte!

Kredi Pazarı konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Faiz oranları düşüşe geçti. 2 gün önceki listede Denizbank'ın ilk sırada yer aldığı kredi oranlarında DD Mortgage ilk sıraya yükseldi.

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranlarla yani yüzde 0,90 ile ilk sıraya yükselmeyi başardı. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranlarında değişiklik meydana geldi. Yüzde 0, 91 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları hesaplama formülü!

Konut finansmanı sözleşmeleri ile bu sözleşmeyi imzalayan tüketicilere uygulanacak faiz oranları hakkında esaslara Tüketici Hakları Kanunu kapsamında yer veriliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl belirlenir? İşte konut kredisi faiz oranları hesap

Konut kredisi faiz oranlarındaki son durum!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranlarında Yapı Kredi ve DD Mortgage yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi ile DD Mortgage yüzde 0,91 faiz oranı ile listede ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Ev sahibi olmak isteyen ancak yeterli nakiti olmayan kimseler, bankaların sunduğu düşük faizli konut kredileri ile uzun vadede ev sahibi olabiliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarındaki değişiklik durmak bilmiyor. Kredi Pazarı'ndan derlenen verilere göre konut kredisi faiz oranlarında tekrar değişiklik yaşandı. Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi bankasının konut kredisi faiz oranı yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi?

Konut kredisi faiz oranlarının Ekim ayının ortalarına gelindiğinde yüzde 0,90 seviyelerine yeniden yükseldiğini görüyoruz. 5, 7 ve 10 yıl vadede yüzde 0,91 seviyesindeki faiz oranları, vade seçeneği 15 yıla uzadığında yüzde 0,94 olarak güncelleniyor...

konut kredisi faiz oranları son durum Haberi

konut kredisi faiz oranları son durum

Ev sahibi olmayan kişiler, konut alabilmek için bankaların yolunu tutuyor. Ev almak içn konut kredisi çekmeyi düşünen vatandaşlar bankalardaki faiz oranlarını merak ediyor. Konut alacak kişiler biriktirdikleri miktarın üzerine eklemek amacıyla konut kredisi çekiyor. Böylece hayallerindeki eve kavuşuyor. 

Konut kredisine olan talep geçtiğimiz yıl pandemi sebebiyle yapılan indirimlerin ardından katlanmıştı. Geçen sene Haziran ayında Kovid-19 salgını sebebiyle ekonomiye hareket kazandırması amacıyla Cumhuriyet tarihinin en düşük faiz oranları kampanyası başlatılmıştı. Bu kampanya sonrasında kredi kullanımının yanı sıra konut satış rakamları da rekora imza atmıştı. 

Ev fiyatları uçtu 

Son zamanlarda ev fiyatları gündemden düşmüyor. İnşaat malzemelerinde yaşanan artış ve yeterli konut stokunun bulunmaması gibi etkenler konut fiyatlarının artmasına neden oldu. 

Koronavirüs salgını, depremler, mülteci gelişi gibi olağan dışı etkilerle artan inşaat maliyetlerine...