konut kredisi faiz oranları son durum

konut kredisi faiz oranları son durum

Konut kredisi faiz oranları Haziran ayının başında tarihin en düşük seviyesine çekilmişti. Kamu bankalarının başlattığı bu kampanya Ağustos ayında sona erdi. Peki bankaların konut kredisi faizleri ne oldu?

Sıfır ve ikinci el evlerde konut kredisi faiz oranı ne kadar oldu?

Konut kredisi faiz oranları yükseldi. Peki sıfır ve ikinci el ev alımlarında kredi faiz oranları ne kadar oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faizleri...

Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi? 

Acil ihtiyaçları ya da  konut ile taşıt almak için bankalardan kredi almak isteyen vatandaşlar, kredi faiz oranlarını merak ediyor. Peki kredi faiz oranları yükseldi mi? 

Konut kredisi faiz oranları değişti mi?

Merkez Bankası’nın doların yükselişi karşısında aldığı kararlarla beraber bankaların verdiği kredilerin de faizlerinde yükselme oldu. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faizleri yükseliyor mu?

Kamu bankaları (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) tarafından devreye alınan Cumhuriyet tarihinin en düşük kredi faizi paketi sonrası konuyla ilgili son dakika araştırmalar artarak devam ediyor. Peki konut kredisi faizleri yükseliyor mu?

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kamu bankalarının (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) devreye aldığı Cumhuriyet tarihinin en düşük kredi faizi paketi sonrası konuyla ilgili son dakika araştırmalar arttı.  Peki konut kredisi faizlerinde son durum ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları Temmuz'un ilk haftasında ne oldu?

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesiyle birlikte konut satışları arttı. Peki, konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte bankaların konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi faiz oranları Temmuz 2020'ye nasıl başladı?

Kamu bankaları (Ziraat, Halkbank, Vakıfbank) tarafından başlatılan Cumhuriyet tarihinin en düşük faizli kredi destek paketi sonrasında konut satışları patladı. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu?

Konut kredisi alacaklar dikkat! Nelere dikkat edilmeli?

Konut kredisi faizlerinin düşüp düşmeyeceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü Faruk Erdem, konut kredisi faiz oranlarına ilişkin açıklamalarda bulundu ve kredi alacak vatandaşları dikkat etmeleri gereken hususlara ilişkin uyardı...

Konut kredisi faiz oranları düşüyor mu?

Son zamanlara özel bankalar kredi faiz oranlarını düşürmeye devam ediyor. Peki konut kredisi faiz oranları da düşüyor mu? İşte kredi faizlerinde son durum...

Konut kredisi faiz oranları artıyor mu?

Ev almak isteyen vatandaşların kredi faiz oranları araştırmaları Mart ayına girilmesiyle beraber arttı. Vatandaşlar hem doğan yeni ihtiyaçlarını gidermek hem de ev - otomobil gibi hayallerini gerçekleştirmek için bankaların faiz oranlarını merak ediyor. Peki konut kredisi faiz oranları artıyor mu?

Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam eder mi?

Bankaların konut kredisi faiz oranları son haftalarda sert şekilde geldi. Konut kredisi faiz oranları son bir buçuk senenin en düşük seviyesinde yer alıyor. Peki konut kredisi faiz oranları düşmeye devam eder mi?

Konut kredisinde faiz alternatifleri!

Kamu bankalarının konut kredisi faizini yüzde 1'in altına indirmesi özel bankaları harekete geçirdi. Birçok banka cazip ödeme vade seçenekleri oluşturuyor.

Konut kredisi faizlerindeki makas açıldı!

Bankalar tarafından sunulan konut kredisi faizlerindeki makas açıldı. 10 yıl vadeli 100 bin lira kredi kullanıldığında aradaki maliyet farkı 76 bin TL’ye ulaşıyor.

Ev'de faiz bereketi!

Ekim ayında Türkiye'de 142 bin 810 konut satıldı. Kamu bankalarının başlattığı, özel bankaların da dahil olduğu faiz indirimi satışları olumlu etkiledi. Geçtiğimiz ay banka kredili satış yüzde 525 arttı.

Konut kredisi faiz oranlarında Şubat'ın ikinci güncellemesi yapıldı!

Geçtiğimiz senenin Şubat ayına göre daha düşük seviyelerde seyreden konut kredisi faiz oranlarında düşüşün daha da devam edeceği ön görülüyor. Faiz oranlarında Şubat ayının ikinci güncellemesi de yapıldı.

Konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor!

Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncellendi. Yeni güncellemelere göre kredi faiz oranları bir bankada değişim yaşadı. Yenilenen konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede yüzde 0,87'den başlıyor.

Konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir?

Konut kredisi, diğer kredilere nazaran daha uzun vadeli ve daha düşük faizli oluyor. Peki, konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir? İşte Tüketici Kanunu konut kredisi faiz oranları..

Konut kredisi faiz oranları düşüşte!

Kredi Pazarı konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Faiz oranları düşüşe geçti. 2 gün önceki listede Denizbank'ın ilk sırada yer aldığı kredi oranlarında DD Mortgage ilk sıraya yükseldi.

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranlarla yani yüzde 0,90 ile ilk sıraya yükselmeyi başardı. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranlarında değişiklik meydana geldi. Yüzde 0, 91 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları hesaplama formülü!

Konut finansmanı sözleşmeleri ile bu sözleşmeyi imzalayan tüketicilere uygulanacak faiz oranları hakkında esaslara Tüketici Hakları Kanunu kapsamında yer veriliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl belirlenir? İşte konut kredisi faiz oranları hesap

Konut kredisi faiz oranlarındaki son durum!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranlarında Yapı Kredi ve DD Mortgage yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi ile DD Mortgage yüzde 0,91 faiz oranı ile listede ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Ev sahibi olmak isteyen ancak yeterli nakiti olmayan kimseler, bankaların sunduğu düşük faizli konut kredileri ile uzun vadede ev sahibi olabiliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarındaki değişiklik durmak bilmiyor. Kredi Pazarı'ndan derlenen verilere göre konut kredisi faiz oranlarında tekrar değişiklik yaşandı. Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi bankasının konut kredisi faiz oranı yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi?

Konut kredisi faiz oranlarının Ekim ayının ortalarına gelindiğinde yüzde 0,90 seviyelerine yeniden yükseldiğini görüyoruz. 5, 7 ve 10 yıl vadede yüzde 0,91 seviyesindeki faiz oranları, vade seçeneği 15 yıla uzadığında yüzde 0,94 olarak güncelleniyor...

konut kredisi faiz oranları son durum

konut kredisi faiz oranları son durum konut kredisi faiz oranları son durum

Haziran ayı başında kamu bankaları tarafından ekonomiyi canlandırmak amacıyla konut kredisi faizleri tarihin en düşük seviyelerine çekilmişti. 

Gürses Gazetesi'nde yer alan habere göre; kampanyalar sebebiyle vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını banka kredileriyle gidermeye çalıştı. Böylece, konut kredilerine talep arttı. 

Konut kredisi çekecek vatandaşlar, bankaların güncel konut kredisi faizlerini araştırıyor. İşte bankaların konut kredisi faiz oranları...

Ziraat Bankası: Yüzde 1,05   

Halkbank: Yüzde 1,05 

Vakıfbank: Yüzde 1,05  

ICBC Turkey: Yüzde 1,08   

Ziraat Katılım: Yüzde 1,09 

Türkiye Finans Katılım Bankası: Yüzde 1,09  

Odeabank: Yüzde 1,09 

İş Bankası: Yüzde 1,15   

Akbank: Yüzde 1,19  

Müteahhitlerden faiz artışına set!

Kredi kampanyaları konut stokunu...