konut kredisi faizleri

konut kredisi faizleri

Gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesiyle ilgili öncü olan GABORAS’ın CEO’su Kurtuluş Altun, düşürülen faiz oranlarının piyasada meydana gelen gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Altun, Türkiye’de her faiz indiriminde, 1 puanlık indirim karşısında fiyatlarda 0,77 oranında artış yaşandığın

Ev almayı düşünenler dikkat! Konut kredisi faizleri düştü mü?

Konut kredisiyle ev almayı düşünen vatandaşlar güncel konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor. İşte 2020 yılının güncel kredi faiz oranları...

Konut kredi faiz oranlarında maliyet azaldı!

Konut kredi faiz oranı son bir yılda 850 baz puan azaldı. 10 yıl vadeli 200 bin lira kredi kullanan tüketici, geçtiğimiz yıl mayıs ayında aylık 3 bin 839 lira öderken, söz konusu tutar bu senenin aynı döneminde 2 bin 787 liraya geriledi.

Konut kredisi faizlerinde bahar müjdesi!

Merkez Bankası tarafından yapılan indirim sonrasında konut kredisi faizlerinde düşüş yaşandı. Bankalar taşınmaz almak isteyen vatandaşlar için cazip kredi oranları sunuyor. İşte güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredilerinde düşük faiz fırsatı!

Bankalar uygun faiz oranlı konut kredileri kampanyalarını müşterilerin hizmetine sunuyor. İşte Ziraat, Halkbank, Vakıfbank 0.79 faizli anlaşmalı projeler için konut kredisi kampanyaları... 

2020 Nisan'ın ilk haftasında konut kredilerinde son durum!

Bankaların konut kredisi faiz oranları Nisan başında ne kadar oldu? En düşük konut kredisi hangi bankada?

2020 Mart sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Koronavirüse karşı alınan ekonomik tedbirler sonrası Mart sonunda konut kredisi faizleri ne kadar oldu? En uygun konut kredisi hangi bankada?

Konut kredisinde güncel teklif fırsatları!

Kredi faizlerinde bankalar tarafından sunulan güncel teklif fırsatları devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesini etkisi altına alan koronavirüsün ardından piyasalarda da hareketli dakikalar yaşanıyor.

İnşaat patronlarından 'konutta yüzde 90 kredi' yorumu!

Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi kapsamında konutta kredilendirilebilir miktarın 80’den yüzde 90’a çıkartılması sektör tarafından büyük memnuniyetle karşılandı. İnşaat sektörü temsilcileri sektörün daha da güçleneceğini düşünüyor.

Konut kredisi faizleri yükseliyor mu?

Bankaların konut kredisi faiz oranları yaklaşık dokuz aydır devam eden indirimlerin ardından yükselişe geçti. Birçok banka konut kredisi faizlerini yeniden yüzde 1’in üstüne çekti.

Konut kredisi faizleri en düşük seviyeye indi!

Bankaların kredi faizlerindeki düşüş yeni yılda da devam etti. Ocak sonunda konut kredisi faiz oranları son yılların en düşük seviyesine indi...

Konut kredisi faizleri 2020 Ocak'ta düşmeye devam eder mi?

Konut kredisi faiz oranları geçen senenin son çeyreğinde hızla gerileme gösterdi. Peki konut kredisi faizleri Ocak ayında da düşmeye devam eder mi?

En uygun konut kredisi faiz oranı hangi bankada Aralık 2019!

Konut kredisi faiz oranlarındaki düşüş ivmesi artan döviz kuru etkisiyle yavaşlasa da bankalar konut için cazip kredi faiz oranları sunmaya devam ediyor. Güncel olarak en uygun konut kredisi faiz oranı ne kadar oldu?

Dokuz bankadan konut kredi faiz indirimi!

Bankaların konut kredisi faiz oranları Ekim ayında yaşadığı kısmi duraklamanın ardından Kasım ayında hızla düşmeye başladı. İndirimlerin ardından konut kredisi faizlerinde son durum ne oldu?

Kurdaki hareketlilik konut kredisi faizlerini etkiler mi?

Jeopolitik endişeler ve ABD Başkanı Trump’ın ifadeleri ile sert yükselişe geçen dolar kuru konut kredisi faiz oranlarını etkiler mi?

Haziran ortasında konut kredisi faizleri ne oldu?

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerini 0.64'e çekmesi ile konuta olan talep arttı. Peki 0.64 faizli konut kredisinde ödeme planları nasıl? Haziran ortasında konut kredisi faizleri ne oldu?

2020 Mayıs sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi faizlerinde bir yıllık süreçte bankalardan pek çok fırsat sunuldu. En son konut kredisinde faiz indirimi Yapı Kredi'den geldi. Peki konut kredisi faizleri kaç oldu?

2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu?

Bir yıllık süreçte bankalar konut kredi faizlerinde birçok indirim fırsatı sundu. Peki 2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi faizleri düşüyor mu? Ev alacaklar dikkat!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs belası ile mücadele ettiğimiz şu dönemde başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar vatandaşlara nefes aldıracak kredi müjdeleri verdi. Peki konut kredisi faizleri düşüyor mu?

Konut kredisi faizleri Mayıs 2020'de ne oldu?

Konut kredisi faizlerindeki son durum ev alacak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki konut kredisi faizleri Mayıs 2020'de ne oldu?

İNG Bank'ın konut kredisi faizleri yüzde 0.89’a geriledi!

İNG konut kredisi faizleri 10 gün içinde bir kez daha düştü. Bankanın konut kredisi faiz oranları %0.90’ın da altına geriledi.

Kamu bankalarının konut kredisi faizleri Mayıs’ta düştü!

Nisan ayı enflasyon oranları sonrasında konut kredisi faiz oranları düşüşe geçti. Kamu bankalarının enflasyon endeksli konut kredisi faizleri 8 puan düştü. 

Nisan sonunda hangi bankaların konut kredisi faizleri düştü?

Bankalar likidite piyasası, swap limitleri ve repo faizlerinde yapılan düzenlemeler sonrasında konut kredisi faizlerini düşürmeye başladı. Nisan sonunda hangi bankaların konut kredisi faizleri düştü?

VakıfBank konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

VakıfBank konut kredisi faizleri yüzde 0.79’dan başlıyor. Banka pek çok ihtiyaca yönelik sıfır, ikinci el, banka gayrimenkulü yada kentsel dönüşüm konutları için farklı kampanyalar sunuyor...

Enflasyon endeksli konut kredisi faizleri Nisan’da ne kadar oldu?

Enflasyon oranlarında yaşanan artışa rağmen enflasyon endeksli konut kredisi faizleri Nisan ayında düştü. Faiz oranları ne kadar oldu?

2020 Mart sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Koronavirüse karşı alınan ekonomik tedbirler sonrası Mart sonunda konut kredisi faizleri ne kadar oldu? En uygun konut kredisi hangi bankada?

İNG konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

İNG konut kredisi faizleri ne kadar oldu? İNG konut kredisi hesaplama maliyeti ne kadar?

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’e düştü!

VakıfBank konut kredi faizleri son yıllarda görülmemiş bir eşiğe kadar geriledi. Bankanın kentsel dönüşüm için devlet destekli konut kredisi faizler yüzde 0.58’e düştü.

konut kredisi faizleri

konut kredisi faizleri konut kredisi faizleri

Gayrimenkul teknoloji ve ticaret platformu GABORAS, gayrimenkul sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. GABORAS CEO’su Kurtuluş Altun, insanların pandemi sonrasında şehir hayatından ziyade sosyal alanlara sahip konutları seçtiğinden bahsederek hazırlanan ekonomik paketle oluşan piyasa hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

FİYAT ARTIŞI TAHMİNLE DEĞERLENDİRİLMEMELİ

Hazırlanan ekonomik paketle beraber özellikle emlak sektöründe fiyatların yükseltilmesiyle ilgili yönündeki söylentiler hakkında konuşan Kurtuluş Altun, gayrimenkulde kaydileşmeye gidilmediği sürece bu tarz söylemlerin olacağını ve oluşturulan bu zannın sektörü kötü yönde etkileyeceğini ifade etti.

Burada görevin devletten ziyade odalara ve STK’lara düştüğünü sözlerine ekleyen Altun, “Talepteki artışla beraber maliyetlerdeki artış da öne çıktı. Şu an da sektörde zan ile hareket etme söz konusu. Sektörden çok fazla ekmek yiyen insan var. Bu fiyat artışlarının sebebinin ifşa edilmesi gerekiyor” ifadeleri kullandı.

Bundan önceki faiz indirimlerinde meydana gelen fiyat...