08 / 08 / 2022

Konutta yeni kampanya 2017

Konutta yeni kampanya 2017

Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan verilere bakıldığında, Türkiye genelinde konut satışları 2017 Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranında artış gösterdi.

Yabancıların konutta yeni gözdesi Milas oldu! Satılık ve kiralık ev fiyatları tavan yaptı! 

Realtyplus Franchising A.Ş Kurucu Ortağı Özhan Carda, Bodrum'dan sonra yatırımcıların yeni gözdesinin Milas olduğuna dikkat çekerek, Milas’ta son bir senede kira yükseliş oranının yüzde 50, satılık evlerin metrekare birim fiyatlarının ise yüzde 130 yükseldiğini belirtti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Konutta yeni müjdeler vereceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada TOKİ eliyle 1 milyon 100 bin konut ürettiklerini ve 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladıklarını söyleyerek, yakında bu konuda yeni müjdeler vereceklerini söyledi.

Sokaklarda Citroen Yeni Berlingo rüzgarı esecek! Yeni kampanya fiyatı açıklandı! İşte 3 Haziran 2022 fiyat listesi

Citroen markalı Berlingo Kombi otomobilin Haziran ayı kampanya fiyatları açıklandı. Peki, Berlıngo Kombi aracı kampanya fiyatları kaç TL? İşte 3 Haziran 2022 fiyat listesi...

Hazine uygun şartlarla arazi verecek, vatandaş evini yapacak! Konutta yeni model geliyor!  

Konutta yeni model hayata geçiriliyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Hazine'nin vatandaşa arsa satacağını, vatandaşa burada ev inşa etme imkanı tanınacağını belirtti. 

Konutta yeni KDV sistemi fiyat avantajı sağlayacak mı?

Hayallerindeki konuta kavuşmak isteyenlerin yüzünü güldüren konutta yeni KDV sistemi fiyat avantajı sağlayacak mı? İşte detaylar...

Vakıfbank'tan taşıt kredilerinde yeni kampanya! 3 ay ödemesiz!

Vakıfbank, otomobil sahibi olmak isteyenlere özel kampanya düzenlediğini duyurdu. Banka, 3 ay ödemesiz ve 48 aya varan vade imkanı ile vatandaşın yanında olmayı başarıyor. Kampanyanın detayları haberimizde...

Konutta yeni KDV sistemiyle neler değişecek?

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen konut sektöründe şimdi de KDV gündemde. Peki konutta yeni KDV sistemiyle neler değişecek?

TOKİ'den 16 yeni kampanya!

Dar ve orta gelirli vatandaşları düşük taksit ve peşinatlarla konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 16 yeni kampanyaya başladı. 839 adet konutun satışa çıktığı projeler için başvuru dönemi başladı.

Konutta zamlar yeni başlıyor!

Üç kamu bankası konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Peki konut kredisi faizlerindeki bu indirim ev fiyatlarına nasıl yansıyacak? Sektör temsilcileri ve ekonomistler, konutta yeni zamların kapıda olduğunu belirtti.

Birevim'den yeni kampanya!

Tasarruf finansman sektörünün lokomotif markaları arasında yer alan Birevim, başlattığı yeni kampanyasını yeni reklam filmiyle duyurdu.

Konutta yeni dönem başladı!

Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren imar planları ve konutta yeni dönem resmen başladı. İşte detaylar...

Kanal İstanbul için yeni kampanya!

AK Parti hükümeti Kanal İstanbul Projesi'ni vatandaşa anlatmak için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile Kanal İstanbul'un faydaları anlatılacak. 

Konutta yeni avantaj!

Çeşitli tarihlerde kamu bankaları ve özel bankalar konut kredisi faizlerini güncelliyor. Krediyle ev alacaklar için bankalar yeni avantajlarını açıkladı...

Konutta yeni kampanya 2017 Haberi

Konutta yeni kampanya 2017

Milliyet Gazetesi yazarlarından Duygu Erdoğan Milliyet Emlak Rehberi'ndeki yazısında ''konut satış verilerini ve yeni konut kampanyalarını değerlendirdi. 

Gayrimenkul sektöründe, kısa süreli duraklamalar yaşansa da satış hızı artışını koruyor. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan “Konut Satış İstatistikleri”ne göre, Türkiye genelinde konut satışları 2017 Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranında artarak 140 bin 298 oldu. Yine bu veriler ışığında, Ekim ayında ise bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 5.7 oranında azalarak 122 bin 882 oldu. Tüm bu gelişmelerle birlikte 2017 ocak-ekim döneminde 1 milyon 153 bin 610 konut satışıyla geçen yılın şimdiden yüzde 8 üzerinde bir artış yaşandığı görülüyor.

Hem yeni hem kampanyalı
Yeni projeler, yeni kampanyalar, yeni gelişim bölgeleri derken sektörde hem yatırımcı hem de...