konya Akören Şehir Konağı

konya Akören Şehir Konağı

Kentteki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Konya Büyükşehir Belediyesi, Akören Şehir Konağı'nın temelini attı.

Konya'da raylı sistem hatları genişliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu. Erdoğan Konya'da yapılan yatırımlara ilişkin bilgi verdi.

Konya Çevre Yolu'nun birinci kısmı açıldı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Konya Şehir Hastanesi açılışında ulaştırma ve altyapı çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Konya Şehir Hastanesi açılıyor!

1250 yataklı Konya Şehir Hastanesi'nin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşiyor....

Konya Şehir Hastanesi bugün açılıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılışı yapılacak Konya Şehir Hastanesi, 256 yoğun bakım, 108 acil ve 30 diyaliz yatağı olmak üzere 1250 yatakla hizmet verecek.

Konya Şehir Hastanesi Onkoloji Hastanesi yıl sonunda tamamlanacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘hayalimdi’ dediği şehir hastanelerinden biri daha hizmete açıldı. Konya Şehir Hastanesi’nin 838 yataklı birinci etabında hasta kabulüne başlandı. 

Konya Şehir Hastanesi hizmet vermeye başladı!

Sağlık Bakanlığı tarafından, kamu-özel sektör iş birliğiyle başlatılan "Şehir Hastaneleri Projesi" kapsamında yapımında sona gelinen Konya Şehir Hastanesi, hasta kabulüne başladı.

Konya Şehir Hastanesi'nin ilk etabı açılıyor!

Konya İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç, "Tüm bölümleri hazır hale getirilen ve teknik cihazları tamamlanan 1250 yatak kapasiteli hastanenin, ilk etapta 862 yataklı kısmı hizmete açılacak" dedi...

Konya Şehir Hastanesi açılış için hazır!

Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle başlatılan "Şehir Hastaneleri Projesi" kapsamında inşaat çalışmaları Konya Şehir Hastanesi, açılışa hazır...

TOKİ Konya Akören 219 konut ihalesi yarın!

Konya İli, Akören İlçesi, 3. Etap 219 Adet Konut ve 1 adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi ile 1 adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Murat Kurum: Konya'yı mimarisiyle örnek bir şehir haline getireceğiz!

Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen "Medya Buluşması" programında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Konya'yı mimarisiyle örnek bir şehir haline getireceğiz" dedi.

TOKİ Konya Akören 219 konut ihalesi 12 Mart'ta!

Konya Akören 3. Etap 219 Adet Konut ve 1 adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi ile 1 adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi ihalesi 12 Mart 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Konya Şehir Hastanesi'nin inşaatında sona gelindi! 

Konya Şehir Hastanesi’nin inşaatı bitme aşamasına yaklaştı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bin 250 yataklı ve 412 bin 187 metrekare kapalı alanda inşa edilen hastanenin bu yıl açılabilmesi için her türlü çalışmanın yapıldığını belirtti...

TOKİ'den Konya Akören'e 219 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Akören'de 219 yeni konut ve 3 dükkanlı ticaret merkezi inşa edecek.

konya Akören Şehir Konağı

konya Akören Şehir Konağı konya Akören Şehir Konağı

Konya'nın Akören İlçesine kazandırılacak şehir konağının temelini atarak ilçe sakinleriyle buluşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Konya yatırımlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede inşa edilecek olan Aile Sanat ve Eğitim Merkezi olarak kullanılacak şehir konağının temel atma programında ilçe sakinlerine seslenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Akören ilçesine kazandırdıkları yatırım tutarının 23 milyon lira olduğunu söyledi.

TÜRKİYE AK PARTİ İKTİDARI İLE ÇAĞ ATLADI

İlçeye kazandırılan yatırımlara değinen Başkan Akyürek, Konya’nın 14 senede bir başarı öyküsüne imza attığını, Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile birlikte çağ atladığını söyledi. Artık yeni hedefler konulması gerektiğini söyleyen Başkan Akyürek, “Bir başarı öyküsü yazdık, şimdi yeni bir başarı öyküsü yazma dönemi. Hükümetimiz nasıl Türkiye’yi dünyada...