07 / 07 / 2022

Konya Beyşehir toki konutları

Konya Beyşehir toki konutları

TOKİ tarafından Konya Beyşehir ilçesinde hayata geçirilen toplu konut projesine ilgi arttı. 200 kişinin toplu konut için muhtarlığa başvuru yaptığı belirtildi.

TOKİ Konya Beyşehir 2. etabın inşaatı başladı!

Konya Beyşehir'de, 2. etap proje kapsamında yürütülecek TOKİ konutlarının yapım çalışmaları başladı. Konya Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, inşaatı inceledi.

TOKİ Konya Beyşehir'e konut yapacak!

Beyşehir merkezi ile iki ayrı mahallesine Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından toplu konut inşa edilecek. TOKİ Beyşehir merkez, Üzümlü ve Huğlu mahallelerinde iki tip projeye imza atacak.

Beyşehir kura sonucu 2+1 ve 3+1 isim listesi!

Konya Beyşehir kura sonucu 2+1 ve 3+1 isim listesine haberimizde yer verdik. Peki Beyşehir kura sonuçları ne oldu? İşte Konya Beyşehir kura sonucu 2+1 ve 3+1 isim listesi ve proje detayları...

TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022!

TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Konya Beyşehir kura sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi 9 Şubat 2022!

Konya Beyşehir kura sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi 9 Şubat 2022 haberimizde yer alıyor. İşte Konya Beyşehir kura sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi 9 Şubat 2022 ve proje detayları...

TOKİ Konya Beyşehir kura sonucu canlı yayın! İşte 2+1 ve 3+1 kura sonuçları!

TOKİ Konya Beyşehir kura sonucu canlı yayın listesi haberimizde yer alıyor. İşte Konya Beyşehir 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim isim tam liste...

TOKİ Konya Beyşehir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Beyşehir projesinde yer alan 51 adet konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor. 

TOKİ Konya Beyşehir 2022 projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Beyşehir projesinde yer alan 51 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 413 konutluk yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Beyşehir'de 413 konut inşa edecek. Projenin ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Beyşehir 413 konut ihalesi 7 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Beyşehir Hacıakif Mahallesi projesinin ihalesini 7 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Konya Beyşehir 413 konut ihalesi 7 Aralık'ta!

TOKİ, Konya Beyşehir projesinin ihalesini 7 Aralık 2021 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirecek.

Konya Beyşehir 3. Etap TOKİ'de sözleşmeler imzalanıyor!

TOKİ idaresi ve Beyşehir Belediyesi ortaklığı ile hayata geçirilen Beyşehir Küçükavşar 3. Etap Toplu Konut Projesi için sözleşmeler imzalanmaya başladı.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 106 yeni konut! İhalesi bugün!

Konya Beyşehir Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Beyşehir 106 konut ihalesi yarın!

Konya İli Beyşehir İlçesi Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 106 yeni konut müjdesi!

Konya İli Beyşehir İlçesi Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 20 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

Konya Beyşehir toki konutları Haberi

Konya Beyşehir toki konutları

Konya Beyşehir ilçesinde hayata geçirilen yeni toplu konutlara talep arttı. 


Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir'in ilçe merkezi ve bazı dış mahallelerde hayata geçirilen yeni toplu konut projelerinin, ilçe genelinde diğer yerleşim merkezlerine de örnek olduğunu söyledi. Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir'in Emen Mahallesi sakinlerinin yerleşim birimine toplu konut yapımı talebinde bulunduğunu belirtti. Emen Mahallesi Muhtarlığı tarafından toplanan taleplerle ilgili olarak Beyşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne başvuruda bulunulduğunu ifade eden Özaltun, talebin konuyla ilgili çalışmaların tamamlanmasının ardından Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'na (TOKİ) aktarılacağını söyledi. Beyşehir belediyesi olarak toplu konut projeleri için talepte bulunan her mahalleye ve yerleşim merkezinde yaşayan mahalle sakinlerine kurum olarak destek verdiklerini ve bunun öncülüğünü yaptıklarını vurgulayan Özaltun, Beyşehir'in son dönemde TOKİ marifetiyle üretilen toplu konutların...