konya ereğli

konya ereğli

Konya’nın Ereğli Belediyesi ile TCDD Adana 6. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Ereğli Gar Müdürlüğü bünyesindeki depo ve atıl durumdaki araziler Ereğli Belediyesi’ne devredildi.

Konya Ereğli’de altyapı çalışmaları devam ediyor!

Konya Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, altyapı çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Şehrin göbeğinde apartman bodrumlarını kanalizasyon suyunun bastığını ifade eden Özgüven, “Bu ayıbı ortadan kaldıracağız" dedi.

Konya Ereğli’de Kadınlar Lokali inşaatı sürüyor!

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından eski SSK Hastanesi karşısına yaptırılan Ereğli Kent Konağı inşaatında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İşte çalışmanın ayrıntıları...

Konya Ereğli'de metruk binalar yıkılıyor!

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ve Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tespit edilen ve özellikle madde bağımlılarının mekanı haline gelen metruk binalar belediye ekipleri tarafından yıkılıyor.

Konya Ereğli Taş Evler'de restorasyon çalışmaları başlıyor!

EREĞLİ İlçe Belediyesi ile Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Taş Evleri'nde yürüttüğü röleve çalışmalarında sona gelindi. Röleve çalışmalarının son aşamaya geldiği ve akabinde restorasyon çalışmalarının startının verileceği kaydedildi.

Konya Ereğli'de imar eğitim semineri yapıldı!

Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, hafta sonunda gerçekleşen "3194 Sayılı İmar Mevzuatı" eğitim seminerinin sonunda yaptığı açıklamada, İmar'da ruhsat konusunda kesinlikle taviz vermeyeceklerini söyledi.

Konya Kuzusuyu Köyü'nde içme suyu hattı çalışmaları devam ediyor!

Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından Kuzukuyusu Köyü'ne içme suyu hattı alt yapı çalışmaları hızla devam ederken, bu bölgenin su ihtiyacını karşılaması için kumlan depolama tesisi de son aşamaya geldi.

Konya Ereğli'ye ikinci büyük camii yapılacak!

Yunus Emre Yusuf Ziya Uğurlu Camii; Selçuklu mimarisi ile yapılan şehrin en büyük camisi olan Ulu Cami'den sonra Osmanlı mimarisi ile yapılan ikinci büyük camisi olacak...

TOKİ Konya Ereğli'de 245 TL taksitle!

TOKİ Konya'da alt gelir grubu projesi kapsamında 56 konutu satışa çıkardı

İstanbul'un güzel ve yalnız yaşamları

Tarifi, güzel ve yalnız kadınları andırır gibiydi...: "Çok güzel, ama kente teÄŸet geçen onunla bÃ&frac1

Konya Ereğli´de icradan satılık benzin istasyonu!

Konya Ereğli 1. İcra Müdürlüğü, benzin istasyonu vasıflı 10 bin 183 metrekarelik taşınmazı satışa çıkardı

TOKİ'de bu hafta 14 kampanya!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, bu hafta 14 projesini satışa sunuyor

TOKİ, Konya Ereğli'ye 588 konut yaptıracak

TOKİ, Konya Ereğli'ye 588 konut yaptırmak üzere ihale açtı.

Ereğli'de icradan 4 milyon 969 bin 629 TL'ye satılık oto galeri!

Ereğli Sulh Hukuk Mahkemesi Konya, Ereğli'de yer alan oto galerideki ticari üniteleri 4 milyon 969 bin 629 TL'den satıyor

Konya'da 2 milyon 50 bin TL'ye icradan satılık daire ve fabrika!

Konya Ereğli'de daire ve fabrika 2 milyon 50 bin TL'ye icradan satılıyor...

Konya İvriz Köy Enstitüsü binası yıkılacak mı?

Konya ili Ereğli ilçesinde bulunan İvriz Köy Enstitüsü binasına ve binanın yıkım iddiaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Antmen, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ereğli İvriz Sosyal Bilimler Lisesi yıkılıyor!

Konya Ereğli’de bulunan İvriz Sosyal Bilimler Lisesi göçme gerekçesiyle kapatıldı. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu okulun kapatılmaması için yetkililere seslendi.

TOKİ Konya Ereğli 2020 başvuru detayları!

TOKİ Konya Ereğli 2020 başvuru detayları haberimizde yer alıyor. TOKİ Konya Ereğli 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Konya Ereğli 2020 başvuru tarihleri ne zaman? İşte merak edilen soruların yanıtları...

TOKİ Konya Ereğli başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesi satışa sunuldu.

Konya Ereğli TOKİ 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesi yarın satışa çıkıyor.

Konya Ereğli TOKİ başvuru tarihleri ve şartları!

Konya Ereğli TOKİ başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 11 adet konut bulunuyor.

TOKİ Konya Ereğli Orhaniye başvuruları 25 Kasım'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesinde yer alan konutlar 25 Kasım itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Konya Ereğli 2019 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye 2019 projesinde yer alan 20 adet  bugün itibariyle satışa çıktı.

Konya Ereğli TOKİ başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Ereğli Orhaniye projesinde yer alan 20 adet konut yarın itibariyle satışa çıkıyor.

Üç ilde kamulaştırma ve arazi toplulaştırılması kararları!

İzmir’de ve Rize’de bulunan taşınmazlardan bazılarının hızlı bir şekilde, Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından kamulaştırılması kararı verildi. Devlet Su İşleri Müdürlüğü (DSİ) , Konya Ereğli’deki bazı mahallelerde tarla içi iyileştirme hizmetleri ile arazı toplulaştırması yapacak…

TMSF, Bank Asya'nın Konya Ereğli'deki fabrikasını satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Asya Katılım Bankası A.Ş.'nin Konya Ereğli'de yer alan fabrikasını satışa çıkardı.

Konya Milli Emlak Müdürlüğü'nden 12 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Konya Çevre ve Şehircilik İl Milli Emlak Müdürlüğü; Konya ili Altınekin, Karatay ve Ereğli ilçelerinde 11 milyon 945 bin TL bedel ile arsa karşılığı inşaat ihalesi düzenliyor.

Ereğli TOKİ başvuru tarihleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Ereğli Orhaniye orta gelir grubu projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

konya ereğli

konya ereğli konya ereğli


Ereğli Belediyesinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Özkan Özgüven, tren garı etrafındaki arazilerin demiryolu ruhuna uygun bir çalışma ile Ereğli’ye kazandıracaklarını söyledi. 


Ereğli tren garında bulunan binaların Anıtlar Yüksek Kurulu tarafından tescilli olması nedeniyle prosedürün biraz uzadığını kaydeden Başkan Özgüven, “Şükürler olsun ki, tüm sorunlar çözüme kavuştu ve bugün atacağımız imzalarla Ereğli Gar Müdürlüğü bünyesindeki depo ve atıl durumdaki arazilerin kullanım hakkı belediyemize geçmiş olacak. Bu alanı vatandaşlarımızın nefes alacağı, Ereğli’nin kalbi olacak şekilde yeniden dizayn edip 2016 yılının sonuna doğru hizmete kazandırmış olacağız. Bu projede bize her türlü desteği veren TCDD 6. Bölge Müdürü Mustafa Çopur’a çok teşekkür ediyorum” dedi.


TCDD Adana 6. Bölge Müdürü Mustafa Çopur ise, Ereğli tren garı etrafındaki tarihi yapıların muhafaza edilerek güzel bir proje...