Konya Selçuklu 36 park toplu açılış

Konya Selçuklu 36 park toplu açılış

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu’nun, bugüne kadar yapılan parklarla birlikte toplam 1 milyon 537 bin metrekare park alanına ulaştığını söyledi..

Konya Selçuklu'da 36 parkın toplu açılış töreni yarın gerçekleşecek!

Selçuklu Belediyesi ilçenin yeşil dokusunu güçlendirmeye devam ediyor. Yapımı ve revizesi tamamlanan 36 park için 20 Mayıs Çarşamba Günü saat 11.00’de Osmangazi Parkı’nda toplu açılış töreni düzenlenecek

Konya Selçuklu'da 54.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Konya 1. İcra Daairesi, Selçuklu İlçe, Kayacık Mahallesi'nde bulunan fabrikayı 54 milyon 312 bin 500 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 23 Kasım 2020 günü gerçekleşecek.

Konya Selçuklu'da 10 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya İli Selçuklu Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Sille'de yer alan arsayı 10 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Selçuklu'da 12.9 milyon TL'ye satılık 2 adet gayrimenkul!

Selçuklu Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Dikilitaş'ta yer alan 2 adet gayrimenkulü 12 milyon 920 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Konya Selçuklu 529 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 6. Etap 529 adet konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Selçuklu Ardıçlı projesinin ihalesi yapıldı.

TOKİ Konya Selçuklu 594 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 4. Etap 594 adet konut ve 75 dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Konya Selçuklu'da 4 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan 5 adet gayrimenkulü 3 milyon 932 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2. Etap ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 2. etap 512 adet konut ,35 adet dükkan ve 1 adet cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-ihale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Konya Selçuklu 512 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 2. etap 512 adet konut ,35 adet dükkan ve 1 adet cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-ihale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Konya Selçuklu için acele kamulaştırma kararı!

Konya ili Selçuklu ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü 31126 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ'den Konya Selçuklu'ya 511 yeni konut!

Dar ve orta gelirli aileleri için konut üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Selçuklu Ardıçlı projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Konya Selçuklu 100 bin konut 2020 kuraları çekildi!

TOKİ'nin Konya Selçuklu Ardıçlı 2020 projesinde yer alan konutların kura çekilişi gerçekleştirildi. Projede toplam 1717 adet konut yer alıyor.

TOKİ Konya Selçuklu kura sonucu isim listesi 2 Mart!

TOKİ Konya Selçuklu kura sonucu isim listesi 2 Mart haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Selçuklu kura sonuçları listesi ve TOKİ Ardıçlı kura sonucu 2020...

Konya Selçuklu 36 park toplu açılış

Konya Selçuklu 36 park toplu açılış Konya Selçuklu 36 park toplu açılış

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, ilçeye kazandırdığı 36 parkın toplu açılışını törenle gerçekleştirdi. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu’nun, bugüne kadar yapılan parklarla birlikte toplam 1 milyon 537 bin metrekare park alanına ulaştığını söyledi.

Osman Gazi Parkı’nda düzenlenen programa, Ak Parti Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Halil Etyemez, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde konuşan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Göreve geldiğimizde yapmış olduğumuz anketlerde mahallelerin sorunlarını doğru tespit edip ona göre çözümler üretmeye başlamıştık. En büyük talep, mahalle parklarının revizyonu ve yeni mahalle parklarının yapılması ve Selçuklu’nun şehir ölçeğinde büyük parklara olan ihtiyacı idi. Bugün 36 park açarak mahallelerimize nefes alacak alanlar oluşturuyoruz....