Konya Selçuklu satılık arsa

Konya Selçuklu satılık arsa

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan 5 adet gayrimenkulü 3 milyon 932 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Selçuklu'da 8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Konya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan arsayı satışa çıkardı.

Konya Selçuklu'da 6.5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Konya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Selçuklu İlçesi Kayacık Mahallesi'nde yer alan 2 arsayı ihale ile satıyor. İhale 22 Ocak'ta yapılıyor...

Konya Selçuklu'da 10 milyon TL'ye satılık arsa!

Selçuklu Belediyesi mülkiyetinde yer alan 5 bin 496 metrekarelik ticaret sahası imarlı arsayı 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. 

Konya Büyükşehir'den 45 milyon TL'ye satılık 5 arsa!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu ve Karatay İlçesi'ndeki 5 arsayı ihale ile satıyor. İhale 9 Ekim'de yapılacak..

Konya Selçuklu'da 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu'daki arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhale 3 Nisan'da yapılacak..

Konya Büyükşehir'den 12 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu'ya bağlı Aşağıpınarbaşı Mahallesi'ndeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 27 Mart'ta yapılacak..

Konya Selçuklu'da 3.7 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Konya İli, Selçuklu İlçesi, Sille Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 700 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Konya Selçuklu'da 85 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Selçuklu Belediyesi, 4 arsasını ihale usulü ile satışa sunuyor. Arsalar için ihale 14 Eylül'de gerçekleşecek..

Konya Selçuklu'da 10.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Selçuklu İlçesi, Yazır Mahallesi'ndeki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 10 milyon 250 bin TL olarak belirlendi.

Konya Selçuklu'da 3.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediyesi Selçuklu ilçesi Dikilitaş Mahallesi'ndeki arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale 4 Temmuz'da gerçekleşecek..

Konya Selçuklu'da 34 milyon liraya satılık 6 gayrimenkul!

Konya Selçuklu Belediyesi, 3 mahalledeki 6 gayrimenkulünü ihale usulü ile satıyor. Toplam 34 milyon liradan satılan gayrimenkuller için ihale 18 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Konya Selçuklu'da icradan 5.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya 9. İcra Dairesi, Selçuklu Dikilitaş'taki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 5 milyon 158 bin TL olarak belirlendi.

Konya Selçuklu'da 28.5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Selçuklu Belediye Başkanlığı, Yazır ve Yeniselçuk'ta bulunan 4 arsayı satışa çıkardı. İhalesi 12 Ocak'ta yapılacak arsaların toplam bedeli 28 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Konya Selçuklu'da 18 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı, Dikilitaş, Yeni Selçuk, ve Yazır'da bulunan 5 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 18 milyon TL olarak belirlendi. İhalesi 8 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Konya Selçuklu'da 12.9 milyon TL'ye satılık 2 adet gayrimenkul!

Selçuklu Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Dikilitaş'ta yer alan 2 adet gayrimenkulü 12 milyon 920 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Konya Selçuklu 529 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 6. Etap 529 adet konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Konya Selçuklu Ardıçlı projesinin ihalesi yapıldı.

TOKİ Konya Selçuklu 594 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 4. Etap 594 adet konut ve 75 dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Konya Selçuklu'da 4 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan 5 adet gayrimenkulü 3 milyon 932 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2. Etap ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 2. etap 512 adet konut ,35 adet dükkan ve 1 adet cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-ihale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Konya Selçuklu 512 konut ihalesi yarın!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 2. etap 512 adet konut ,35 adet dükkan ve 1 adet cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-ihale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Konya Selçuklu için acele kamulaştırma kararı!

Konya ili Selçuklu ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü 31126 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ'den Konya Selçuklu'ya 511 yeni konut!

Dar ve orta gelirli aileleri için konut üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Selçuklu Ardıçlı projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Konya Selçuklu 100 bin konut 2020 kuraları çekildi!

TOKİ'nin Konya Selçuklu Ardıçlı 2020 projesinde yer alan konutların kura çekilişi gerçekleştirildi. Projede toplam 1717 adet konut yer alıyor.

TOKİ Konya Selçuklu kura sonucu isim listesi 2 Mart!

TOKİ Konya Selçuklu kura sonucu isim listesi 2 Mart haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Selçuklu kura sonuçları listesi ve TOKİ Ardıçlı kura sonucu 2020...

Konya Selçuklu Ardıçlı TOKİ kura çekilişi bugün!

TOKİ'nin Konya Selçuklu Ardıçlı 2020 projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2020 kura çekilişi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından inşa edilecek olan Konya Selçuklu Ardıçlı 2020 projesinin kura çekilişi yarın yapılacak.

Konya Selçuklu satılık arsa

Konya Selçuklu satılık arsa Konya Selçuklu satılık arsa

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan 5 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam satış bedeli 3 milyon 932 bin TL olarak belirlendi.

1 - Mülkiyeti Belediyemize ait, yukarıda tapu kaydı belirtilen gayrimenkuller, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (c) maddesi ve İhale Şartnamesi dâhilinde açık teklif (artırma) ihale usulü ile satılacaktır.
2 - İhaleler, 07.07.2020 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No: 72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacaktır.
3 - İhaleleri yapıp-yapmamakta ve uygun bedeli tespitte Belediye Encümeni tamamen serbesttir.
4 - Gayrimenkullerin muhammen bedelleri, geçici teminatları, ödeme şekilleri ve ihale saatleri yukarıda belirtilmiştir.
5 - İsteklilerin, 07.07.2020 Salı günü en geç 12:30’a...