konya toki konutları

konya toki konutları

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, memleketi Konya'da vatandaşlarla bayramlaştı. Kurum, ülke genelindeki sosyal konut projelerinden bahsederek, "İhtiyacı olan vatandaşlarımızın konut alabilmesinin önünü açtık" dedi. 

Konya TOKİ Emekli Evleri ile ilgili 4 soru!

Konya'da TOKİ aracılığıyla yapılan evlerden emeklilerin yararlandırılmasına yönelik çalışmalar ve Meram Gödene ve Beybeste'de yapılan dairelerin çekilişlerinin tarihi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Şener, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Konya, TOKİ Konutları'nın devam etmesini istiyor!

Konya'lı vatandaşlar, Toki Konutlarının her ilçede devam etmesini istiyor. Süleyman Göksu'nun Konya'da Toki Konutları isimli yazısı Anadolu Telgraf'ta yayımlandı. İşte Anadolu Telgraftaki yazı..

TOKi, Konya Hüyük'te 125 konut inşa edecek!

Hüyük Belediyesi'nin girişimi üzerine başlatılan toplu konut projesi kapsamında ilçe merkezinde 125 konut inşa edilecek. Vatandaş, Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde olduğu gibi kira öder gibi ev sahibi olacak.

TOKİ, Konya'da 384 konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Konya Akşehir'de 384 adet konut yaptırmak üzere ihale düzenledi

TOKİ Konya Emirgazi'de, 58 bin 530 TL'ye!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Konya Emirgazi'de 42 konut satışa sunuyor

TOKİ Konya Ereğli'de 245 TL taksitle!

TOKİ Konya'da alt gelir grubu projesi kapsamında 56 konutu satışa çıkardı

Konya Ilgın TOKİ Konutları'ndaki 213 gayrimenkul satılıyor!

Toplu Konut Başkanlığı, Ilgın TOKİ Konutları'ndaki 197 adet işyeri ve 16 adet konutu satışa çıkardı. İhale 9 Şubat günü açık artırma usulüyle gerçekleşecek.

TOKİ Konya Ilgın Konutları'nda sözleşmeler imzalanıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)'nin 609 adet konut olarak hayata geçirdiği Konya Ilgın Konutları'nda sözleşmeler imzalanıyor.

Konya Taşkent TOKİ Konutları kura sonucu!

Taşkent Belediyesi'nin katkılarının bulunduğu projede kura çekilişi bugün yapıldı. İşte Konya Taşkent TOKİ Konutları kura sonucu...

Konya Hadim TOKİ Konutları kurası bugün!

Hadim Belediyesi'nin katkılarıyla inşa edilen projede kura heyecanı başladı. Konya Hadim TOKİ Konutları kurası bugün...

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru!

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuru işlemleri 25 Temmuz'da başladı ve devam ediyor. Ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Konya Hadim TOKİ Konutları kurası nerede?

TOKİ Konya Hadim prpjesinde 171 adet daire yer alıyor. Peki Konya Hadim TOKİ Konutları kurası nerede?

Konya Yalıhüyük TOKİ Konutları başvuruları!

Peşinatta yüzde 20 ile 30 arasında indirim sağlanan projede 129 adet daire satışta. İşte Konya Yalıhüyük TOKİ Konutları başvuruları...

TOKİ Konya Hadim Konutları kura çekimi ne zaman?

Konya Hadim Belediyesi'nin katkılarının bulunduğu projede 171 adet daire bulunuyor. Peki TOKİ Konya Hadim Konutları kura çekimi ne zaman?

TOKİ Konya Taşkent Konutları kura çekilişi!

Toplam 108 adet dairenin bulunduğu projede kura heyecanı başladı. İşte TOKİ Konya Taşkent Konutları kura çekilişi...

Konya Hadim TOKİ Konutları kura tarihi!

Toplam 171 adet daireden oluşan TOKİ Konya Hadim Konutları'nda Konya Hadim Belediyesi'nin de katkıları bulunuyor. İşte Konya Hadim TOKİ Konutları kura tarihi...

TOKİ Konya Hüyük Konutları son başvuru günü!

Konya Hüyük TOKİ projesinde 33 adet konut satışta. İşte TOKİ Konya Hüyük Konutları son başvuru günü...

Konya TOKİ Taşkent kura çekimi!

TOKİ Konya Taşkent Konutları'nda kura heyecanı başlıyor. İşte Konya TOKİ Taşkent kura çekimi detayları...

TOKİ Konya Taşkent Konutları kurası nerede?

Toplamda 108 adet dairenin yer aldığı proje Taşkent Belediyesi'nin katkılarıyla hayata geçirildi. Peki TOKİ Konya Taşkent Konutları kurası nerede?

konya toki konutları

konya toki konutları konya toki konutları

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum memleti olan Konya'nın Karapınar ilçesinde vatandaşlarla bayramlaştı. Burada açıklamalarda bulunan Kurum, "Tüm amacımız hemşehrilerimize hizmet edebilmek, hemşehrilerimize layık olabilmek ve onların ihtiyaçlarını giderebilmek. Bu anlayışla çalışmalarımızı yapıyoruz. Her zaman gönlümüzü, kapımızı açmaya çalıştık. İnşallah bu anlayıştan da hiçbir zaman uzaklaşmayacağız. Bu anlayıştan ben dahil kim uzaklaşıyorsa, bu davaya ihanet ediyordur, bu davaya hizmet etmiyordur." 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Bakan Kurum, kurbanın paylaşmak, yardıma ihtiyacı olana ulaşmak, mazlumlara, mağdurlara, tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmak olduğunun altını çizdi. Kurum, "Biz de Türkiye olarak her zaman bu anlayışla, Sayın Cumhurbaşkanımızın, liderimizin ortaya koyduğu vizyonla, tüm dünyadaki mazlumları mağdurları unutmayacak şekilde hareket ediyoruz. Ülke ekonomisi olarak bakıldığında, milli gelirine oranla dünyada en fazla yardım...