02 / 07 / 2022

koramic Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

koramic Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor..

Koramic Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri'ni tanıttı!

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor..

Cemitherm binalarda yüzde 60 enerji tasarrufu sağlıyor!

Avrupa’nın önemli yapı kimyasalları markasından Cermix'in CERMITHERM dış cephe ısı yalıtım sistemleri markası, Türkiye’de üretilip Avrupa’ya da ihraç ediliyor

Belçikalı Koramic, Van'a fabrika kurup Kuzey Irak'a ihracat yapacak!

Yapı kimyasallarında Avrupa'nın lideri olan Koramic, Ankara'nın doğusuna odaklandı. "Türkiye'nin her yeri ve çevre coğrafya çok iyi bir pazar." diyen şirketin CEO'su Hüseyin Bilmaç, Van'da 2013 yılı başında açmayı hedefledikleri fabrikanın dışında İran, S

Şehir merkezinde ikinci el mi, merkezin dışında sıfır ev mi?

Hangisine yatırım kârlı? Şehir merkezinde ve dışında ev almanın avantaj, dezavantajları... Getiri ya da uzun vadeli yatırım için nereden ev almak daha mantıklı? Merkezin dışında nereye yatırım yapmak karlı? Uzmanlar anlatıyor...

Hazır beton üretimi 2008'de yüzde 5 düşer

THBB Ayhan Paksoy, 2007 yılında hazır beton üretiminin önceki yıla oranla yüzde 5,13 artış gösterdiğini, ancak inşaatların azalması dolayısıyla 2008'de yüzde 5 oranında düşüş beklendiğini söyledi.

ABD'de yeni konut satışları mart ayında yüzde 8,5 düştü

Ticaret Bakanlığı, geçen ay yeni konut satışlarının yüzde 8,5 düşerek yıllık 526 bin adet olduğunu açıkladı. Bu Ekim 1991'den bu yana en düşük oran oldu. Yeni konut satışlarının geçen ay yıllık 580 bin adet olması bekleniyordu.

TOKİ'nin Çanakkale, Balıkesir ve Düzce'de açtığı konut yapımı ihaleleri sonuçlandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından daha önce duyurusu yapılan, Çanakkale-Biga, Balıkesir-Bandırma-Edremit ve Düzce'ye konut, sosyal donatı altyapı ve çevre düzenlemesi işleri için açılan ihaleler sonuçlandı

Başarılı yalıtımcılar YTÜ'de ödül alacak

Yalıtım sektörünün önemli kuruluşlarının, yatırım ve ürünlerinin değerlendirildiği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nin bu yıl beşincisi düzenleniyor.

Zeynep Özal, Gayrimenkul Fuarı düzenleyecek

Arsa danışmanlığının yanı sıra iki yıldır gayrimenkul fuarı düzenleyen Özal, Zekeriyaköy'de konut inşaatına hazırlanıyor. Özal sektördeki faaliyetlerine karşın konuta yatırım yapmıyor..

İngiltere'de konut fiyatları düşüyor

İngiltere'de konut fiyatları Mart ayında 1992 yılı Eylül ayından bu yanaki en hızlı düşüşünü kaydetti.

'Konut kredisi faizi artacak ev fiyatları ise düşmeyecek'

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, konut kredisinde baz alınan faizin Hazine bonosu faizleri olduğunu kaydederek, ''Faizin artma ihtimali daha yüksek'' dedi.

Maltepe'de kiralık 2 dükkan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Maltepe'de bulunan 12 metrekare büyüklüğündeki 2 dükkanı 1 yıl süre ile kiraya verecek.

Düzce'de satılık işyeri

Düzce Belediye Başkanlığı, Ceddiye Mahallesi'nde bulunan 57 ile 852 metrekare arasında büyüklükleri değişen 18 işyerinin satışı için ihale açtı.

koramic Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Haberi

koramic Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. 

Epoksi, poliüretan sistemler, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri ve Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım malzemelerini kapsayan 3 ana ürün grubunda sektöre sunulan Cermix; geniş ürün portföyü ve yüksek kalitesiyle sektör profesyonellerinin tercihi oluyor. Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltan, dış ortam sıcaklığını içeriye sokmadan, içerideki sıcaklığı en iyi şekilde koruyan; tüm yalıtım aşamalarını kapsayan, Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri tüm yapılarda uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve son derece güvenli bir ısı yalıtımını sağlıyor. Enerji tüketiminin sürekli olarak yükseldiği ve enerji kaynaklarının talepleri yerine getiremez hale geldiği günümüzde, doğru uygulanmış ısı yalıtım uygulamaları ile...