05 / 07 / 2022

Koramic Yapı Kimyasalları ürünleri

Koramic Yapı Kimyasalları ürünleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor..

Sbm İzolasyon Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sbm İzolasyon Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Mert Bulut ve Serdar Bakan ortaklığında kuruldu.

Admıx Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Admıx Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Emrah Yılmaz tarafından kuruldu. 

Erguvan İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erguvan İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Alkan Öztürk ve Serhat Çelikkaya ortaklığında kuruldu.

Tatulus Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tatulus Yapı Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Gürakar tarafından kuruldu.

Retro Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Retro Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sarıyer’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Neşe Erkardeş tarafından kuruldu.

Evlerimizdeki gizli tehlike: Yapı malzemeleri zehirleyebilir!

Ev alırken ya da yaparken veya tadilat sırasında evimizin sağlam ve şık olması için ince eleyip sık dokuyoruz. Peki evin her köşesinde kullanılan yapı malzemelerinde yer alan kimyasalların yol açtığı sağlık sorunları biliyor musunuz?

Ser İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ser İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Özde Şenel tarafından kuruldu.

Özkaradeniz Yalıtım İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkaradeniz Yalıtım İzolasyon Ve Yapı Kimyasalları İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Pala tarafından kuruldu.

Şimşek Grup Yapı Kimyasalları İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şimşek Grup Yapı Kimyasalları İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Muttalip Şimşek tarafından kuruldu.

Erbay Trafik Otopark Yol Çizgi Ve Epoksi Uygulamaları İnşaat Yapı Kimyasalları San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Erbay Trafik Otopark Yol Çizgi Ve Epoksi Uygulamaları İnşaat Yapı Kimyasalları San.Tic.Ltd.Şti. bugün Tuzla'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Kapusuz tarafından kuruldu.

Makro İç Tasarım Zemin Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makro İç Tasarım Zemin Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile İsa Tonka tarafından kuruldu.

Özyer Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özyer Yapı Kimyasalları Ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Osman Özyer tarafından kuruldu.

My Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

My Zemin Ve Yapı Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Koramic Yapı Kimyasalları ürünleri Haberi

Koramic Yapı Kimyasalları ürünleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. 

Epoksi, poliüretan sistemler, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri ve Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım malzemelerini kapsayan 3 ana ürün grubunda sektöre sunulan Cermix; geniş ürün portföyü ve yüksek kalitesiyle sektör profesyonellerinin tercihi oluyor. Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltan, dış ortam sıcaklığını içeriye sokmadan, içerideki sıcaklığı en iyi şekilde koruyan; tüm yalıtım aşamalarını kapsayan, Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri tüm yapılarda uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve son derece güvenli bir ısı yalıtımını sağlıyor. Enerji tüketiminin sürekli olarak yükseldiği ve enerji kaynaklarının talepleri yerine getiremez hale geldiği günümüzde, doğru uygulanmış ısı yalıtım uygulamaları ile...