25 / 05 / 2022

kripto paralar son durum

kripto paralar son durum

ECB Başkanı Lagarde, kripto paraların "değersiz, beş para etmez" olduklarına dikkat çekerek, piyasaya ilişkin düzenlemeler yapılması gerektiğinin altını çizdi. 

Kripto paralarda büyük sarsıntı! Kağıttan ev dağılıyor mu? Kripto kazançları düşecek mi?

Aydınlık Gazetesi köşe yazarı Michael Roberts, bugünkü köşesinde kripto para piyasasını kaleme aldı. İşte Michael Roberts'ın 'Kripto para piyasası nasıl altüst oldu?' başlıklı yazısı...

Kripto paralardaki çöküş korkuttu! Bitcoin'in sonu geldi mi? Bitcoin, Ethereum, Dogecoin'de düşüş sürecek mi?

Kripto para piyasalarında son durum ne? Bir süredir düşüşte olan kriptoları neler bekliyor? Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin değerlenecek mi? İşte ayrıntılar...

Kabus gibi bir haftayı geride bırakan kripto paralarda toparlanma sinyalleri geldi! Bitcoin geri mi dönüyor?

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasası oldukça kanlı bir haftayı geride bıraktı. Bazı altcoinlerde kayıplar yüzde 100'e yaklaşmışken kripto paraların şahı Bitcoin'de tam bir ayı-boğa savaşı gözlendi. İşte piyasalarda son durum...

Kripto paralarda savaş krizi! Değer kaybı artıyor...

Bitcoin günlük yüzde 3.8 değer kaybederek 38 bin dolar seviyesine düşerken, Ethereum'da da yüzde 4.5 oranında değer kaybı yaşandı ve 2 bin 530 dolara kadar düştü...

Kripto paralar savaştan nasıl etkilendi? Bitcoin değer kaybedecek mi? Yatırımcılar dikkat!

Jeopolitik nedenlerden dolayı kripto piyasaları düşüş yaşarken bir hafta sonra Bitcoin kısa süreliğine 44 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bu sırada Binance CEO'su Changpeng Zhao, Bitcoin ve kripto para yorumlarında bulundu.

Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte o artışlar!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto paralarda yaşanan gelişmelere göre, Shiba Coin ve Dogecoin'de sırasıyla yüzde 26 ve yüzde 7'lik bir artış görüldü.

Kripto paraların geleceği ne olacak?

Bloomberg HT yorumcusu Gökhan Şen, bugün kripto paraları kaleme aldı. İşte Gökhan Şen'in 'Merkeziyetsiz diye yola çıkan kriptonun geleneksel varlıklarla bağlantısı artıyor' başlıklı yazısı...

Kripto paralar balon mu?

Dünya Gazetesi köşe yazarı Ömer Faruk Çolak, bugünkü köşesinde kripto paraları kaleme aldı. İşte Ömer Faruk Çolak'ın 'Kripto parada havalar bozuldu' başlıklı yazısı...

Kripto paralara yasak mı gelecek düzenleme mi? İşte son dakika gelişmeleri...

Rusya Merkez Bankası kripto varlıklara yönelik geniş çaplı bir yasak konusunda bastırırken iktidar tarafından yapılan bir araştırmada dünya genelindeki kripto varlıkların yüzde 12 civarının Ruslara ait olduğu belirlendi.

Kripto paralar ağır yara aldı! Bitcoinde 20 bin dolar sesleri...

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasalarındaki şok dalgası hız kesmeden sürüyor.

Kazakistan Bitcoin cenneti olma özelliğini yitirebilir!

Çin'in kripto para madenciliğini yasaklamasının ardından Bitcoin madencilerinin gözdesi haline gelen ve 'Bitcoin cenneti' olarak anılmaya başlayan Kazakistan'da dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Kripto paraları 2022'de neler bekliyor?

Kripto para piyasaları dikkatle takip ediliyor. Kripto paraların değerlenip değerlenmeyeceği de merak konusu. Peki kripto paraları neler bekliyor? Sektör temsilcileri 2022 beklentilerini anlattı...

Kripto paraya devlet garantisi geliyor!

Kripto paraya iki ayaklı yasal çerçeve oluşturmaya hazırlanan AK Parti ilk olarak borsaları denetlenebilir hale getirerek kullanıcıya devlet güvencesi verecek. 

2022'nin ilk çeyreği kripto paralarda dönüm noktası olacak!

Bitcoin'in Aralık ayında gösterdiği performans sonrasında analistler kripto para borsaları  konusunda temkinli olunması gerektiğini dile getiriyor. 

Kripto yatırımcılarına bomba uyarı! Bitcoin ve Ethereum eridikçe eriyor! Kriptoları neler bekliyor?

Yapısı gereğiyle ortaya çıktığı günden beri pek çok defa sert iniş ve çıkışlarla karşılaşılan kripto paralar, enflasyondaki yükseliş ve bu doğrultuda yaşanan yüksek faiz ortamıyla Kasım'dan bu yana ağır darbe aldı. Peki kripto para piyasasında son durum ne? Bitcoin ve Ethereum'u neler bekliyor?

Dünyanın sanal doları Tether'deki panik kripto paraları korkuttu! Neler oluyor?

Kripto paralarda güç gittikçe azalıyor. Bitcoin yerinde saymaya devam ediyor ve güç toplamakta zorlanıyor. Şimdi ise piyasaların gözü dünyanın sanl doları olarak bilinen Tether'e çevrildi. Tether'de yaşanan son dakika düşüşleri piyasaları korkuttu. Neler oluyor? 

Kripto paralar yok olmuyor, miras olarak bile kalıyor! 

Kripto paraların miras olarak kalıp kalmayacağı en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki kripto paralar miras kalır mı? İşte ayrıntılar...

Kripto neden düşüyor? Bitcoin ve kripto paralarında düşüşün nedeni nedir?

Bitcoin ve kripto paralarında yaşanan düşüşler yatırımcıları endişelendirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde büyük bir çöküş yaşayan LUNA'nın kripto piyasasının düşmesine neden oldu. Peki Kripto neden düşüyor? Bitcoin ve kripto paralarında düşüşün nedeni nedir?

Kabus gibi bir haftayı geride bırakan kripto paralarda toparlanma sinyalleri geldi! Bitcoin geri mi dönüyor?

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para piyasası oldukça kanlı bir haftayı geride bıraktı. Bazı altcoinlerde kayıplar yüzde 100'e yaklaşmışken kripto paraların şahı Bitcoin'de tam bir ayı-boğa savaşı gözlendi. İşte piyasalarda son durum...

Ne altın ne dolar ne de kripto paralar! Piyasa Uzmanı İslam Memiş son zamanların en çok kazandıranını açıkladı

Altın ve Piyasalar Uzmanı İslam Memiş, altın ve dolardaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Kripto paralardaki sır, gün yüzüne çıktı; kripto paraların asıl düşüş nedeni belli oldu!

Kripto para piyasasının en büyüğü bitcoin fiyatlarında 8 yılın üzerine art arda düşüşler yaşandı. Herkesin takip ettiği bitcoin 30 bin doların altına düştü. Bitcoin neden düştü? Kripto paralar neden düştü! Düşüşün ardındaki sır ortaya çıktı..

Analistler bu kripto paraların üzerini çizdi. Yatırımcılar dikkat bu haberi okumadan yatırım yapmayın.

Kripto para piyasası en büyük düşüşlerinden birini yaşarken, analistler bazı kripto paraların proje olduğuna dikkat çekerek ömrünü tamamlamak üzere olan kripto paraları açıkladı. Ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa, bitcoin ve ethereum’un bile sonunun geleceğini iddia etti.

Kripto paralar FED etkisiyle yükselişe geçti!

Fed Başkanı Jerome Powell'ın haziran ayı toplantısı için 75 baz puanlık artırım ihtimalini masadan kaldırmasıyla birlikte kripto paralar yükselişe geçti.

Kripto paralar finansal hizmetleri nasıl etkiliyor?

Bitexen CEO'su Yahya Tuğyan Erdem, Para Dergisi'ndeki yazısında kripto paraların finansal hizmetler üzerindeki etkilerine değindi. İşte Erdem'in o yazısı...

Kripto para almayı düşünenler dikkat! Türkiye'de en çok tercih edilen kripto paralar...

Kripto paralar içinde en popüleri Bitcoin. Öyle ki yatırımcısı anbean bitcoin son dakika yorumlarını takip ediyor. Kripto paralar en az döviz kadar takipçi toplayınca hakkındaki araştırmlar da önem kazanıyor. Bitci.com ve Future Bright'ın yaptığı bir araştırma, Türkiye'deki kripto para sektörüne ili

Bitcoin’de son durum ne? Yatırımcılar dikkat!

Kripto paraların şahı olarak bilinen Bitcoin'de son durum ne oldu? İşte merak edilen detaylar...

FED kararı sonrası kripto paralar ne oldu?

Piyasaların büyük merakla beklediği Amerika Merkez Bankası'nın faiz kararı kripto paraları da etkiledi. Peki faiz kararı sonrasında kripto paralar ne oldu?

kripto paralar son durum Haberi

kripto paralar son durum

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde, kripto paralarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. ECB Başkanı Lagarde, kripto paraların "değersiz, beş para etmez" olduklarını ileri sürerek başladığı açıklamasında, piyasa ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Lagarde, insanların yaşamları boyunca biriktirdikleriyle kripto paralarda spekülatif hareketler yapmaktan uzak tutacak düzenlemelerin gündeme gelmesi gerektiğini belirtti.

Peki Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde, kripto paralarla ilgili hangi değerlendirmelerde bulundu? İşte ayrıntılar...

Riskleri anlamayan, her şeylerini kaybedecek ve büyük hayal kırıklığı yaşayacak insanlar için endişe duyduğunun altını çizen Lagarde, "Bu nedenle kriptolara düzenleme getirilmesi gerektiğine inanıyorum" diye konuştu. 

Kriptoların değerine ilişkin kuşkuları olduğunu aktaran Lagarde, ECB'nin dijital euro projesinin ise gelecek 4 senede hayata geçirilebileceğini dile getirdi. 

Dünya'da yer alan habere göre; Lagarde, "Benim çok mütevazi değerlendirmeme göre, kripto paralar...