küçükyalıda cocuk bakımı

küçükyalıda cocuk bakımı

Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve çocuk Esirgeme Kurumu (SHçEK) Genel Müdürlüğü Küçükyalı çocuk Yuvası (7-12), bakım hizmetlerini yaptıracak

İşte Kadın Dostu Şirketler! İnşaat sektöründen kimler var?

Küresel olarak kadınlar, erkeklerin kazandığının hala yüzde 77'sini kazanıyor. Aradaki farkın, kadınların yaptıkları işlere az değer verilmesiyle, kadınların çocuk bakımı gibi ek sorumluluklar nedeniyle kariyerlerine ara vermeleriyle ya da ücretli çalışma sürelerini kısaltmalarıyla yakın ilgisi var.

Çocuk parklarında sigara içilmeyecek mi?

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu uyuşturucu ve sigara ile ilgili alınacak yeni önlemleri açıkladı. Buna göre artık çocuk parkları da sigara yasağı kapsamına alınacak. Yetişkin parklarının da sadece bir bölümünde içilebilecek.

Boğaziçi Yönetim Site Müdürleri asansör bakımı gündemi ile toplandı!

Marmara Bölgesinde yönetim hizmeti sunulan tüm sitelerim her ay mali ve idari işlerinin görüşüldüğü site müdürler toplantısında bu ay Asansör Bakımı ve Kontrolleri masaya yatırıldı.

IKEA Türkiye ve UNICEF Türkiye Çocuk Dostu Şehirler için el ele veriyor!

IKEA Türkiye ve UNICEF Türkiye, UNICEF Türkiye Milli Komitesi’yle birlikte, ülkenin dört bir yanında şehirlerin “çocuk dostu” olmasını desteklemek üzere, geleceğe umut katan bir projeyi hayata geçiriyor.

Atatürk Köşkü'nde çocuk müzesi açıldı!

Yalova’da restore edilen Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü arazisi içerisindeki Atatürk Köşkü, düzenlenen törenle ’Atatürk ve Çocuk Müzesi’ olarak açıldı. TİGEM’den 10 yıllığına İl Özel İdaresi’ne tahsis edilen müzenin açılış kurdelesini çocuklar kesti.

Kayseri kazı çalışmalarında 4 bin yıllık çocuk çıngırağı bulundu!

Kayseri'de 1948 yılından bu yana kazı çalışmalarının sürdüğü ve Anadolu'nun en eski yazılı belgelerinin bulunduğu Kültepe Kaniş-Karum ticaret kolonisinde, 4 bin yıllık çocuk çıngırağı bulundu.

Muhittin Böcek çocuk kreşi projesinin temelini attı!

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, düzenlenen törenle Çocuk Kreşi projesinin temelini attı.Uncalı Mahallesi'nde inşa edilecek olan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi'nin temel atma törenine CHP İl Başkanı Devrim Kök katıldı.

Muhittin Böcek: Çocuk kreşinin startı verildi!

Eğitim ve öğretime verdiği önemle bilinen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, veni bir eğitim projesinin de startını verdi. Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi inşaatının 6 ay gibi kısa süre içinde tamamlanacağını bildirdi.

Esenler Belediyesi ve YTÜ projesi Çocuk Üniversitesi’nde ilk ders zili çaldı!

Anne Üniversitesi ile örnek olan Esenler Belediyesi, Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğinde “Büyümüş de küçülmüşlere en özel üniversite” sloganıyla hayata geçirdiği Çocuk Üniversitesi’nin yeni döneminde Esenlerli çocuklara üniversite eğitimi veriliyor.

Confetti çocuk odası halıları, odaların havasını değiştiriyor!

Birbirinden farklı modellerin yer aldığı çocukların renkli dünyasına hitap eden Confetti çocuk odası halıları, ana okullarından çocuk odalarına kadar çocukların gelişimine katkı sağlıyor. Confetti çocuk odası halıları, odaların havasını değiştiriyor.

Maltepe Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Bakımevi bugün açılıyor!

Maltepe Belediyesi tarafından Altayçeşme Mahallesi'nde Maltepe Devlet Hastanesi karşısında yapılan Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Bakımevi, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç tarafından bugün hizmete açılıyor. İşte Maltepe'nin tam donanımlı ilk kreşi...

Metrocity AVM çocuk festivali başlıyor!

Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle bilinen İstanbul'un dinamik ve popüler Alışveriş Merkezi METROCITY, düzenlediği sürpriz aktivitelerle İstanbul'a taze bir soluk aldırıyor. Metrocity AVM çocuk festivali başlıyor.

Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hastanesi tadilat işi 7 Ağustos'ta ihaleye çıkıyor!

Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Süt Çocuğu ve Yenidoğan Servislerinin Tadilatı yapım işi 7 Ağustos tarihinde saat 10.00'da ihaleye çıkıyor.

küçükyalıda cocuk bakımı

küçükyalıda cocuk bakımı küçükyalıda cocuk bakımı

-SHçEK KÜçÜKYALI çOCUK YUVASI-

Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve çocuk Esirgeme Kurumu (SHçEK) Genel Müdürlüğü Küçükyalı çocuk Yuvası (7-12), bakım hizmetlerini yaptıracak.

21 Ocak 2011 tarihinde pazarlık usulü ile yapılacak olan ihaleye ait şartname müdürlükten satın alınabilecek.

-KADIKÖY BELEDİYESİ-

Kadıköy Belediye Başkanlığı, çeşitli birimlerinde kullanılmakta olan telefon santralı ve aparatları, fotokopi ve elektronik daktilolar ile faks cihazlarının   bakım ve onarım işini ihaleye çıkardı.

İhale, Kadıköy Belediyesinde 17 Ocak 2011 tarihide açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek. Söz konusu ihalede şartname belediyeden temin edilebilecek.

-BEYOĞLU BELEDİYESİ-

Öte yandan Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu sınırları dahilindeki 2011-114-002 yatırım proje numaralı 2 bin 948 ada 5 parseldeki binanın rölöve, restitüsyon, restorasyon, elektrik, statik, mekanik, yenileme projeleri ve bunlara bağlı peyzaj ve çevre düzenleme projelerinin hazırlanmasını yaptıracak.

İhale, 18 Ocak 2011 tarihinde pazarlık usulü...