Kumru Ankara satılık

Kumru Ankara satılık

Kumru Ankara ödeme planı 2018 detayları habeirmizde yer alıyor. Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler'de hayata geçirilen projede 162 daire ve açık çarşı alanı bulunuyor. 

Kumru Ankara proje fiyatları 2016!

Kuzu Grup imzasıyla hayata geçirilen Kumru Ankara projesinde 162 konut ve açık çarşı alanı bulunuyor. İşte Kumru Ankara proje fiyatları 2016...

Yıldızevler Kumru Ankara'da teslimler Eylül 2017'de!

10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılan Kumru Ankara'da toplamda 164 daire bulunuyor. Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Eylül 2017'de yapılması planlanıyor.

Kumru Ankara'da 470 bin TL'ye 1+1!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Kumru Ankara projesinde dairelerin alanları 66 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede teslimler Eylül 2017'de gerçekleşmesi öngörülüyor.

Kumru Ankara'da 470 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler Mahallesi'nde inşa edilen projede toplamda 164 daire yer alıyor. 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılan proje Kuzu Grup imzasıyla yükseliyor.

Yıldızevler Kumru Ankara'da metrekaresi 6 bin TL!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılan projede 1+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösteren daireler yer alıyor.

Kuzu Effect ve Kumru Ankara! Kuzu Grup'tan dev yatırım!

Kuzu Grup, İstanbul’un en iddialı projesi SeaPearl Ataköy’den sonra Ankara’nın en iddialı iki projesi için kolları sıvadı. Kuzu Grup, Başkent’in en prestijli lokasyonlarından Oran ve Yıldız’da iki karma proje hayata geçiriyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara'da metrekaresi maksimum 8 bin TL!

Daire büyüklüklerinin 66 metrekare ile 297 metrekare arasında farklılık gösterdiği projede toplamda 164 daire yer alıyor. Kuzu Grup imzasıyla yükselen Kumru Ankara'da fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor.

Kuzu Kumru Ankara satılık daire!

Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek olan proje 150 milyon dolar yatırım ile yükselecek. Kuzu Kumru Ankara satılık daire tipleri 1+1'den 6+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara Residence!

Toplam 159 adet daireden oluşan proje daire büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Proje tek blok şeklinde yükselecek. Kuzu Grup Kumru Ankara Residence teslimleri Haziran 2017' de yapılması planlanıyor.

Çankaya Kumru Ankara satış ofisi!

150 milyon dolar yatırım ile inşa edilecek olan projede 159 adet daire yer alıyor. Çankaya Kumru Ankara satış ofisi telefon numarası 444 79 59 olarak belirlendi.

Kumru Ankara Residence satılık!

Toplam 159 adet daireden meydana gelen proje daire teslimleri Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. Kumru Ankara Residence satılık daire tipleri 1+1 'den 6+1'e kadar değişiyor.

Kumru Ankara Kuzu Grup teslimleri!

33 kat tek blok şeklinde yükselecek olan proje Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek. Kumru Ankara Kuzu Grup teslimleri Haziran 2017 'de yapılması planlanıyor.

Kumru Ankara Konutları iletişim!

Barış Manço Parkı'nın hemen yanında inşa edilecek olan proje 33 kat tek blok şeklinde yükselecek. Kumru Ankara Konutları iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 444 79 59 olarak belirlendi.

Kumru Ankara Evleri ne zaman teslim?

150 milyon dolar yatırım ile inşa edilecek olan proje 33 kat tek blok şeklinde yükselecek. Projede daire büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Peki Kumru Ankara Evleri ne zaman teslim?

Referans Ankara satılık!

SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un ortaklığında inşa edilen Referans Ankara projesinde 3+1 ve 4+1 daireler satışa çıktı. Peki projede fiyatlar ne kadar? İşte Referans Ankara satılık daire fiyatları...

Kumru Ankara iletişim!

Kumru Ankara iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar daire tiplerine yer verilen proje 33 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı!

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı haberimizde yer alıyor. Ankara Çankaya'da hayata geçirilen proje 33 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat!

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Projenin arsa alanı 10 bin 609 metrekare olarak belirlendi.

Kumru Ankara indirim kampanyası detayları!

33 katlı tek blok halinde inşa edilen Kumru Ankara indirim kampanyası detayları haberimizde yer alıyor.

Kumru Ankara'da yüzde 10 indirim avantajı!

Kumru Ankara'da yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da inşa edilen projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Kumru Ankara güncel kampanya detayları!

33 katlı tek blok halinde inşa edilen Kumru Ankara güncel kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Kumru Ankara güncel fiyat listesi!

Kumru Ankara güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 162 adet konut bulunuyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyat listesi!

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Çankaya Kumru Ankara fiyatları!

Çankaya Kumru Ankara fiyatları haberimizde yer alıyor. Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da hayata geçirilen projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Kumru Ankara nerede?

Oturumun başladığı Kumru Ankara'da satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 561 bin TL'den başlıyor. Peki Kumru Ankara nerede?

Kumru Ankara'da 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanyalar!

Yaşamın başladığı Kumru Ankara projesindeki 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı. Projede 12 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor...

Kuzu Kumru Ankara teslimat!

Kuzu Kumru Ankara teslimat detayları haberimizde yer alıyor. Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler'de hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Kumru Ankara satılık Haberi

Kumru Ankara satılık

Kumru Ankara projesi 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kumru Ankara projesinde daireler yüzde 0,98 kredi faiz oranı ve yüzde 8 KDV avantajıyla sahiplerini bekliyor. 


Ankara Çankaya'ya bağlı Yıldızevler'de inşa edilen Kumru Ankara projesi 33 katlı tek bloktan meydana geliyor. 162 dairenin yer aldığı projede  750 metrekare sosyal donatı, 3 bin metrekare ticaret ve 3 bin 100 metrekare peyzaj alanı mevcut. 
 
Kuzu Grup imzasını taşıyan projede 1+1 ile 5+1 arasında daire tipleri sunuluyor. 
 

 
Tel: 4447959
Web: http://www.kumruankara.com/
Ezgi...