16 / 08 / 2022

kur

kur

Altın fiyatlarına dair son dakika gelişmesi yaşandı. Fiyatlarla ilgili olarak daha önce görülmemiş bir rakam söylendi. Uzman isim konuya ilişkin ilk kez tarih verildi

"Dolarda 19 Liraya Hazır Olun!’’ Piyasa uzmanı Selçuk Geçer uyardı..

Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer sık sık altın ve dolar kuruna ait görüşlerini paylaşmaya devam ediyor. Kendi YouTube kanalından videolar yayınlayarak piyasaya ait yorumlarda bulunan Geçer, dolar kuruna ait yeni bir video paylaştı.

Altın yükseliyor mu? Piyasaların altını üstüne getirecek! Altında son durum..

Altın fiyatları hafta sonu biterken günbegün altın yatırımı yapanların takibinde. Altına bakıldığında ise çeyrek altın fiyatı, gram altın fiyatı ise vatandaşlar tarafından en çok merak edilen altın türleri arasında yer alıyor. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar?

Dolar 18,50 TL’yi aşacak mı? Uzmanlar doların gidişatını açıkladı…

Dolar kurundaki artış devam ederken uzmanlardan da Doların gidişatına yönelik çeşit çeşit yorumlar geliyor. Uzmanlar bundan sonra olabilecekleri değerlendirdi.

Dolar nereye gidiyor? İki büyük kara delik!

Tüm önlemlere rağmen dolar kurunda artış devam ediyor. Kurdaki artışta başka faktörlerle birlikte Türkiye ekonomisindeki iki büyük kara delik etkili oluyor.

Altını olana bir iyi bir kötü haber

Fed yetkilileri hafta içinde yaptıkları açıklamalarda resesyon riskinin korkulan derecede olmayabileceğini dile getirirken, önceliklerinin enflasyonu kontrol altına almak olduğunu ifade etti.

Dolar kahini Remzi Özdemir, doların düşeceği son noktayı açıkladı!

Yeniçağ gazetesi yazarı Remzi Özdemir, "Bu saatten sonra doları nasıl düşürecekler?" başlıklı yeni bir yazı kaleme aldı ve ekonomi yönetiminde neler yapılacağı açıklandı.

Altın yatırımcısı merak ediyordu! Tüm soruların cevapları bu haberde

Merkez bankalarının faiz artırmaya başlamasıyla beraber global çapta ekonomilerin resesyona girebileceği ihtimali giderek yükseliyor.

Selçuk Geçer'den herkesi korkutan dolar tahmini

Dolar kurunun daha önce 17.50 bandını kıracağını belirten Geçer, daha sonra dolar kurunun 18 TL bandını aşacağını kaydetti. Kasımda ise 25 TL olacağını ifade etti.

Altında yatırımcıları endişelendiren gelişme

Altın yatırımcılarının ilgi odağında bugün Fed Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı konuşmada olacak. Powell'ın yüksek enflasyon ve resesyona karşı ABD Merkez Bankası'nın nasıl bir yol izleyeceğine dair açıklama yapması beklentiler arasında.

Dolarla ilgili flaş karar Resmi Gazete’de yayımlandı

Döviz alış satışlarda vergi numarası tespiti gerektiren limit sınır 3000 dolardan 5000 dolara çıkarıldı.

Kur korumalı mevduata revize geliyor

Kur korumalı mevduat hesaplarında faiz üst bandının serbest bırakılmasıyla beraber bankaların mevduat kapma yarışı hızlanıp, ayrıca Hazine'nin ödediği kur farkını ödemelerini de azaltması beklentiler arasında.

Piyasa buz kesti! Gram altında "1100 lira" iddiası!

Fed, faizi arttırdıkça dolar güçleniyor ve bu da ons altını da doğrudan etkiliyor. Faiz arttırımlarının getirdiği ve olumsuz beklentiler altının sürekli yeniden atağa geçmesine yol açmakta. 

Doların geleceği hakkında ipuçları!

Dolar güne 16,44 liradan güne başlarken euro 17,5260 lira ile güne merhaba dedi. Dün ise doların satış fiyatı 16,39 lira iken, euronun satış fiyatı ise 17,50 idi.

Dolarla ilgili 3 korkutan senaryo: "35-40 lira olur"

"Bizim de bütçe açıklarımızın artması ile enflasyon faiz makası genişler bir bakmışsınız dolar 1 haftada 20 lira olmuş, yıl sonunda 35-40 TL"

Nilüferköy Kur’an Kursu'nun temeli atıldı!

Osmangazi Belediyesi’nin destekleriyle yaptırılacak olan Nilüferköy Mahallesi Kız-Erkek Kur’an Kursu’nun temelleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın da katıldığı törenle atıldı.

TOKİ Emekli Çankırı Kurşunlu 2. Etap kura çekiliş sonuçları!

Konut tiplerinin 2+1 şeklinde tasarlandığı TOKİ Emekli Çankırı projesinde toplamda 150 konut emekliler için satışta. İşte TOKİ Çankırı Kurşunlu Emekli 2. Etap kura çekiliş sonuçları...

TOKİ Çankırı Kurşunlu Emekli 2. Etap kura çekilişi bugün yapılacak!

Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede 150 konut emeklilere özel satışa çıkarıldı. TOKİ Çankırı Kurşunlu Emekli 2. Etap kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Emekli Çankırı Kurşunlu 2. Etap kura çekilişi yarın yapılacak!

Toplamda 150 konutun emekliler için satışa çıkarıldığı TOKİ Çankırı Kurşunlu projesinde daireler 2+1 şeklinde tasarlandı. TOKİ Emekli Çankırı Kurşunlu 2. Etap kura çekilişi yarın yapılacak.

Mersin Büyükşehir'in gayrimenkullerine Kur'an kursu yapılabilecek!

Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an kursu bulunmayan yerlerde ticari amaç gütmeyen kullanımlar doğrultusunda mülkiyeti belediyelere ait taşınmazları bedelsiz olarak kullanabilmeleri hususundaki rapor Meclis tarafından kabul edildi.

Çankırı Kurşunlu 2. Etap TOKİ Emekli başvurusu işlemleri!

Çankırı Kurşunlu 2. Etap TOKİ Emekli başvurusu işlemleri bugün başladı. Peşinatların 10 bin 200 TL olarak belirlendiği TOKİ Çankırı projesinde konut tipleri 2+1 olarak tasarlandı.

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları yarın başlıyor. Toplamda 150 adet konutun emeklilere özel satışa çıkarıldığı Çankırı Kurşunlu 2. Etap projesinde daireler 2+1 şeklinde tasarlandı.

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

Ev seçeneklerinin tamamının 2+1 şeklinde tasarlandığı projede aylık taksitler 284 TL'den başlıyor. Projede 150 adet daire emekliler için satışta. Peki TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap Emekli Konutları başvurusu!

Toplam 150 adet konutun emekliler için satışa çıkarıldığı projede peşinatlar 10 bin 200 TL olarak kabul edilecek. TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap Emekli Konutları başvurusu 14 Mart 2016 tarihinde başlayacak.

Çankırı Kurşunlu TOKİ başvuruları ne zaman 2016?

TOKİ Çankırı Kurşunlu Evleri fiyatları 85 bin TL'den başlıyor. Projede 150 adet konut emekliye özel satışa çıkarılıyor. Peki Çankırı Kurşunlu TOKİ başvuruları ne zaman 2016?

TOKİ Çankırı Kurşunlu'da 284 TL taksitle!

TOKİ Çankırı Kurşunlu'da 284 TL taksitle ödeme yapabilmek mümkün. Dairelerin 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı projede başvuru ücreti olarak 500 TL alınıyor.

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları ne zaman?

Emekli kategorisinde 150 adet konutun satışa çıkarıldığı TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap'ta 240 aya kadar vade yapılabiliyor. Peki TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları ne zaman?

Samsun Göl Yatılı Kız Kur’an Kursu’nun kaba inşaatı bitti!

Samsun’un Vezirköprü ilçesine bağlı Göl Mahallesi’nde yapımı devam eden Yatılı Kız Kur’an Kursu’nun kaba inşaatının tamamlandığı bildirildi. Çiçekdağ, hayırseverlerin yardımlarının devamını beklediklerini söyledi.

kur Haberi

kur

Altın fiyatlarına dair son dakika gelişmesi yaşandı. Fiyatlarla ilgili olarak daha önce görülmemiş bir rakam söylendi. Uzman isim konuya ilişkin ilk kez tarih verildi. Gram altının önümüzdeki süre.te 1.600 TL’yi görebileceği iddia edildi. Günü 1.032 TL’den kapatan gram altını 1.788 dolar ile ons altın takip etti. İşte altında yaşanan son gelişmeler..

Geçtiğimiz günlerde açıklanan Amerika Birleşik Devletleri yıllık enflasyon rakamları tahminlerin altında kalıp yüzde 8,5 olarak açıklanması piyasalarda kıpırdanmalara yol açtı. Yüzde 8,7 olacağı yönünde tahminler bulunuyordu. Bunun üzerine altın fiyatlarına ilişkin krtik bir açıklama geldi. Ons altın temmuzdan bu yana ilk kez 1.800 doların üzerine çıkmış oldu. Uzman isimler bu rakamın2 bin doları geçebileceğini söylüyor.

1.900 DOLAR GÖRÜNDÜ’ İDDİASI

Capital.com’da yer alan bir analize göre ons altın bir sonraki direncini 1828 dolar...