16 / 08 / 2022

Kurban Bayramı

Kurban Bayramı

Zamlar dur durak bilmez iken kırmızı et fiyatı Kurban Bayramı'ndan hemen sonraki hafta, ortalama 10 lira zamlandı. Bu artışın ise devam edeceği öğrenildi. İşte detaylar…

Bayramda uzun yola çıkmayı düşünenler dikkat! Yola çıkmadan önce kontrol edilmesi gerekenler tek tek sıralandı...

Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte milyonlarca sürücü kendi aracıyla uzun mesafeli yolculuklara çıkmaya başladı. Uzun yola çıkmadan önce araçla ilgili pek çok kontrolün kolay bir biçimde sürücüler tarafından da yapılabileceğini söyleyen uzmanlar, yüksek maliyet gerektiren onarımlarla ve

Kurban Bayramı’nda toplu taşıma ücretsiz mi? Bayramda otobüs, metro ve metrobüs bedava mı?

Bayramda toplu taşıma bedava mı olacak sorusu hafızaları meşgul ederken illerden de toplu taşımaya ilişkin peş peşe açıklamalar geliyor. 9 günlük Kurban Bayramı tatilini değerlendirecek binlerce kişinin sorusuna yanıt ise haberimizde. İşte, toplu taşımalarda son durum...

Bayram ikramiyesi tarihleri belli oldu! 2022 Kurban Bayramı ikramiyesi kime, hangi gün yatacak?

Milyonlarca emekli, bayrama sayılı günler kala Kurban Bayramı ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak ediyor. Bakanlık, ikramiyelerin ne zaman hesaplara yatırılacağını duyurdu. Peki, 2022 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar olacak?

Bayramdan sonra yüzde 30 zam şoku! Bayramdan sonra hangi ürünlere zam gelecek?

Bayramdan sonra mobilya fiyatlarında artış bekleniyor. Asgari ücrete yapılan ara zamdan sonra gelen bu zam haberini vatandaşlar takip etmeye başladı. İşte o detaylar!

Kurban Bayramı öncesi otobüs biletlerine zam üstüne zam geldi! Bakanlıktan otobüs firmalarına ‘ceza’ açıklaması!

Artan akaryakıt fiyatları ve talebin yükselmesi sebebiyle Kurban Bayramı tatilinde otobüs bileti fiyatlarında da ciddi artış oldu. Kurban Bayramı tatili öncesinde otobüs firmalarına yönelik denetimleri artıran Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması geldi...

BİM’de bayram başka! BİM market kurban bayramı özel ürünleri!

Bim marketlerin Kurban Bayramına özel ürünleri raflarda yerlerini aldı. 9 Temmuz’da başlayacak olan Kurban Bayramı alışverişini yapmak isteyenler kahveden kolonyaya kadar birbirinden hesaplı ürünleri Bim’de bulabilecek. 

Çiftçilere mazot ödemeleri başladı Kurban Bayramı avansları ise hesaplara yattı! İşte detaylar

Konya Şeker'in bayram avansı 1 Temmuz Cuma günü saat 17.30 itibarıyla çiftçilerin hesaplarına yatırıldı. Konya Şeker ayrıca çiftçilere mazot kuponu dağıtımına da başladı. Konya Şeker, pancar üreticilerine ne kadar mazot desteği vereceğini de açıkladı.

İl il kurbanlık fiyatları! Kurbanlık fiyatlarında son durum ne? 2022 kurban fiyatları ne kadar?

2022 Kurban Bayramı’na artık sayılı günler kaldı. Kurban ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar, kurbanlık fiyatlarındaki son durumu öğrenmek istiyor. İşte merak edilen o detaylar!

Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak? 2022 Kurban Bayramı ikramiyesini kim, hangi gün alacak?

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala 14 milyona yakın emekli vatandaşın merakla beklediği emekli bayram ikramiyeleri ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Bakanlık, ikramiyelerin ne zaman hesaplara yatırılacağını açıkladı. Peki, 2022 Kurban Bayramı öncesi emekli ikramiyesi ne kadar olacak? İk

Kurban Bayramı’nda otoyollar ücretsiz mi? Bayramda hangi yollar ücretsiz?

Kurban Bayramı’nda otoyollar ve köprüler ücretsiz mi? bu ve buna benzer pek çok sorunun cevabı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte detaylar!

Kurban Bayramı ikramiyeleri hesaplara yattı mı? 2022 Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak?

Kurban Bayramı ikramiyesi vatandaşların gündeminde yer alıyor. 2022 Kurban Bayramı ikramiyelerin hesaplara yatıp yatmadığı araştırılıyor. İşte detaylar!

Kurban fiyatlarında son durum! Küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık fiyatları ne kadar?

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala kurbanlık almayan vatandaşlar, kurbanlık fiyatlarındaki son durumu merak ediyor. İşte kurbanlık fiyatlarına dair son durum!

Kurban Bayramı ikramiyesi hesaplara geçti mi? 2022 Kurban Bayramı ikramiyesi yattı mı?

Kurban Bayramı yaklaşırken vatandaşlar, bayram ikramiyelerine dair sorular yöneltmeye devam ediyor. İşte bayram ikramiyesine dair sorulan soruların yanıtları!

Emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? 2022 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar oldu?

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala milyonlarca emekli "Emekli ikramiyesi ne kadar, emekli ikramiyeleri ne zaman yatırılacak?" sorusuna yanıt arıyor. İşte emeklilerin bayram ikramiyelerine dair detaylar...

Olimpa AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Olimpa AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Olimpa AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Olimpa AVM bayramda kaça kadar açık? Olimpa AVM bayramda kaçta açılacak?

Novada Konya Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Novada Konya hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Novada Konya Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Novada Konya bayramda kaça kadar açık? Novada Konya AVM bayramda kaçta açılacak?

Kuyumcukent Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Kuyumcukent hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Kuyumcukent Kurban Bayramı'nda açık mı? Kuyumcukent AVM bayramda kaça kadar açık? Kuyumcukent bayramda kaçta açılacak?

Novada Ataşehir Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Novada Ataşehir hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Novada Ataşehir Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Novada Ataşehir AVM bayramda kaça kadar açık? Novada Ataşehir bayramda kaçta açılacak?

NMerkez Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

NMerkez AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, NMerkez bayramda açık mı? NMerkez Kurban Bayramı 2015'te açık mı? NMerkez bayramda kaça kadar açık? NMerkez AVM bayramda kaçta açılacak?

Kozzy AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Kozzy AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Kozzy AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Kozzy AVM bayramda kaça kadar açık? Kozzy AVM bayramda kaçta açılacak?

Next Level Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Next Level AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Next Level Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Next Level AVM bayramda kaçta açılacak? Next Level AVM bayramda kaça kadar açık?

Korupark Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Korupark AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Korupark Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Korupark AVM bayramda kaçta açılacak? Korupark AVM bayramda kaça kadar açık?

Neoplus AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Neoplus AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Neoplus AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Neoplus AVM bayramda kaça kadar açık? Neoplus AVM bayramda kaçta açılacak?

Konak Pier Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Konak Pier AVM , hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Konak Pier Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Konak Pier AVM bayramda kaça kadar açık?

Neomarin Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Neomarin AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Neomarin Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Neomarin bayramda kaça kadar açık? Neomarin bayramda kaçta açılacak?

Koçtaş Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Koçtaş hafta içi hergün saat 08:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Koçtaş Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Koçtaş bayramda kaçta açılacak? Koçtaş Kurban Bayramı'nda kaçta açılıyor?

NCity AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

NCity AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, NCity AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? NCity AVM bayramda kaça kadar açık? NCity AVM bayramda kaçta açılacak?

Kurban Bayramı Haberi

Kurban Bayramı

Geçtiğimiz haftalarda Kurban Bayramı’nı geride bırakırken, kurbanların kesileceği ilk güne kadar, et fiyatlarında artış olacak mı tedirginliği yaşandı. Yalnız beklenilenin aksine kırmızı ete zam Kurban Bayramı’ndan önce değil sonra geldi. Kırmızı et fiyatı Kurban Bayramı'ndan bir sonraki hafta, ortalama 10 TL zamlanırken sektör temsilcileri, zammın devam ettiğini açıkladılar.

Kurban Bayramı’nda kesilen hayvanlar ile birlikte bollaşan etin fiyatında durma beklenmesine rağmen yükselişi hala devam etmekte. Fiyat artışının bayram sonrasında da devam ettiğini belirten İstanbul Perakendeci Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Aydın Tüfekci, “İstanbul’da et fiyatı kalitesine aynı zamanda bölgeye göre değişiyor. Sığır etinden kıymanın ortalama fiyatı 160 TL ile 200 TL, danada ise 130 TL ile 160 TL arasında. Şu an toptanda kilosu ise 98 TL ile 104 TL olan karkas etinin bize maliyeti...