Kuşadası Belediye Meclisi

Kuşadası Belediye Meclisi

Kuşadası Belediye Meclisi, girişimlerde bulunabilmesi amacıyla Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya yetki verdi. Başkan Özer Kayalı, jeotermalin gelecek sezondan itibaren kullanılabilmesi için çalışmaların başladığını belirtti.

Kuşadası Belediye Meclisi tadilat değişikliğini kabul etmedi!

Kuşadası Belediye Meclisi, Kasım Yaman Parkı kenarındaki resmi dairelerin yerine yapılması istenen yeni kaymakamlık binasıyla ilgili imar planı tadilat değişikliği oy birliği yaparak talebi kabul etmedi.

Kuşadası'na Hilton Garden Inn Otel inşa edilecek

Dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton, Kuşadası'nda turizm yatırımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor

TOKİ'nin Kuşadası'ndaki çalışmalarına tepki!

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Yalçın Bayer, bugünkü yazısında TOKİ'nin Kuşadası'ndaki çalışmalarından bahsetti

Tarsus Belediye Meclisi Mart ayı toplantısı gerçekleşti!

Tarsus Belediye Meclisi Mart ayı toplantısını Belediye Başkanı Şevket Can başkanlığında gerçekleştirdi. Açılış, yoklama ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan Meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Antakya Belediye Meclisi Mart toplantısında imar görüşüldü!

Antakya Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci'nin başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısı Mahfeli Sosyal Tesislerinde bulunan Belediye Nikah salonunda yapıldı.

Borçka Belediye Meclisi'nin Şubat toplantısında imar görüşüldü!

Borçka Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi uyarınca Şubat birleşimi için yukarıda belirtilen üyelerin katılımı ile 02.02.2016 gün ve saat 13:00 de Belediye Meclis toplantı salonunda toplandı. Gündem okundu ve görüşmeye geçildi.

Çay Belediye Meclisi İmar Komisyonu üyesi Zeynep Özcan oldu!

Çay Belediye Meclisi'nin 5 Şubat Cuma Günü 2016 yılı Şubat Ayı Olağan birinci birleşim birinci oturumu gerçekleştirildi. İmar Komisyonu üyesi Ali Selvi'nin bu görevi için de yerine Zeynep Özcan seçildi.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kentsel dönüşüm görüşüldü!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan devam meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye Meclisi'nin görüştüğü konular arasında kentsel dönüşüm de vardı. Kentsel dönüşüm raporu AKP ve MHP meclis üyelerinin oyu ile kabul edildi.

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi'nde imar konuşuldu!

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi'nde, Forum AVM karşısında bulunan parsel ile ilgili gerginlik yaşandı. MHP grubunun ret oyu verdiği gündem maddesi oy çokluğuyla kabul edildi.

Çatalca Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşimi gerçekleşti!

Çatalca Belediye Meclisi 2016 Yılı Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşimini gerçekleştirdi. Saat 10.30’da başlayan Meclis Toplantısında bir gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddesi meclisten geçti.

Gemlik Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı'nda arsa satışı konuşuldu!

Gemlik Belediye Meclisi Şubat Ay'ı ilk toplantısı, Gemlik Belediyesi Ömer Kahraman Ek Hizmet Binası Meclis Salonunda yapıldı. Şubat ayının ilk toplantısında, arsa satışı gündem maddeleri arasındaydı.

Arsuz Belediye Meclisi Şubat gündeminde imar var!

Arsuz Belediye Meclisi, Şubat ayı toplantısı gerçekleştirdi. İmar komisyonun çalışmalarını tamamlaması üzere meclise ara verildi. 2. oturumda da imar komisyon raporlarının okunmasının ardından, iki maddede tek tek oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

Aliağa Belediye Meclisi'nin 30 Milyon TL borçlanma talebi reddedildi!

Aliağa Belediye Meclisi’nin değişmez gündem maddesi haline gelen 30 Milyon TL borçlanma talebi Şubat ayı meclis toplantısında da oyçokluğu ile reddedildi. Şubat toplantısı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt başkanlığında gerçekleştirildi.

Ödemiş Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı gerçekleşti!

Ödemiş Belediye Meclisi’nin Şubat ayı olağan toplantısı 1 Şubat Pazartesi günü yapıldı, toplantıda 13 maddelik gündemin tüm maddeleri oy birliği ile karara bağlandı.

Maltepe Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantıları başladı!

Maltepe Belediye Meclisi’nin şubat ayı olağan toplantıları, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Kılıç toplantıya katılanları Maltepe Belediyesi’nin ocak ayındaki çalışmaları hakkında bilgilendirdi...

Çatalca Belediye Meclisi Şubat gündeminde imar var!

Çatalca Belediye Meclisi Şubat ayı Toplantısı 1 Şubat 2016 Pazartesi günü saat 10:30'da yapıldı. Çatalca Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleşen toplantıda iki gündem maddesi görüşüldü.

Kuşadası Belediye Meclisi

Kuşadası Belediye Meclisi Kuşadası Belediye Meclisi


Kuşadası Belediye Meclisi, belediyeye ait jeotermal kuyuların işletilebilmesi için girişimlerde bulunabilmesi amacıyla Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya yetki verdi. Başkan Kayalı, jeotermal kullanımının Kuşadası turizmi açısından önemine dikkat çekerek jeotermalin gelecek sezondan itibaren kullanılabilmesi için çalışmaların başladığını belirtti.Kuşadası Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı başkanlığında Erkan Yücel Sahnesi’nde yapıldı. Toplantıda, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Senatosu’nun aldığı karar gereğince 2015-2016 eğitim-öğretim yılında Davutlar’a taşınacak olan Aşçılık Programı öğrencileri için üniversitenin talebi doğrultusunda ADÜ Davutlar Kampusu içerisine bir yemekhane ve kafeterya yaptırılmasına karar verildi.


SPORA DESTEK


Meclis toplantısında spora ve spor klüplerine verilecek desteklerle ilgili de kararlar alındı. Buna göre Kuşadasıspor Klübü’ne milli takım olarak Gürcistan’ın Batum kentinde yapılacak olan şampiyonaya katılabilmesi için mali destek verilecek. Davutlar Spor Klübü...