Kuşadası Hilton Garden Inn Otel

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel

Dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton, Kuşadası'nda turizm yatırımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor

Hilton Garden Inn, Emirates Old Trafford’ta otel açtı!

Hilton’un (NYSE: HLT) orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Birleşik Krallık’taki yeni otelinin açıldığını duyurdu. 150 odalı Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford, markanın Manchester şehrindeki ilk oteli olma özelliğini taşıyor.

Hilton Garden Inn Kocaeli açıldı!

Hilton'un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, yeni otelini açtı. Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar 88 odadan meydana geliyor.

Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye açıldı!

Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye kapılarını açtı. Otelin 7 süit dahil olmak üzere 240 odası bulunuyor.

Hilton Garden Inn Yalova açılıyor!

Hilton, Yalova’da bir Hilton Garden Inn oteli açmak üzere Çavuşoğlu Grup ile franchise anlaşması imzaladı. 2018 yılında açılması planlanan 121 odalı otel Marmara Denizi’nin kıyısında yer alacak.

Sivas’ta Hilton Garden Inn açıldı!

Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Türkiye’deki en yeni oteli Hilton Garden Inn Sivas’ı açtı. 148 odalı otel, dünya çapında faaliyet gösteren 700’den fazla Hilton Garden Inn tesisi arasına katıldı.

Hilton Garden Inn Safranbolu’da açıldı!

Hilton Garden Inn, Türkiye’deki en yeni oteli Hilton Garden Inn Safranbolu’yu açtı. 124 odalı otel, halihazırda dünya çapında faaliyet gösteren 700 Hilton Garden Inn tesisi arasına katıldı.

Hilton'dan, Türkiye'ye iki yeni otel yatırımı!

Sektörün lider firması Hilton, Türkiye'deki portföyünü yeni açılan iki otelle büyüttü. Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport ve Hilton Garden Inn Eskişehir otelleriyle kaliteye önem veriliyor..

Kütahya Huzurlu Kampüs Rezidans görücüye çıktı! 89 bin TL'ye!

Anadolu’da Kampüs projelerini başlatan Huzurlu İnşaat, Huzurlu Kampüs Rezidans projesininin ilkini Kütahya Hilton Garden Inn’de lanse etti.

Ümraniye Canpark AVM'nin inşaat alanı arttı mı?

CANPARK AVM ve Hilton Garden INN Ümraniye adlı otelin yükseldiği arazide emsale dahil 37 bin 626 metrekare inşaat alanı bulunuyordu. Ancak yapımı tamamlanan projedeki inşaat alanı 126 bin metrekareye ulaştı.

İzmir Hilton Garden'a Valilik incelemesi!

197 yataklı Hilton Garden'ın aldığı ruhsat ve imar planlarının dışında düzenleme yapıldığı gerekçesiyle İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne şikâyet geldi, Valilik ruhsata aykırı işlem yapıldığı gerekçesiyle inceleme başlattı

Bayraklı Hilton Garden Inn açıldı!

Yapımına 2013'ün son çeyreğinde başlanan Hilton Garden Inn Hotel, önceki gün hizmete açıldı. Bayraklı'da hayata geçirilen otelde, toplam 197 oda, 3 toplantı salonu ve körfez manzaralı çatı katı restoran yer alıyor.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat açıldı!

Ankara, ve MCLEAN, Va. – 15 Aralık 2015 –Hilton Worldwide’ın (NYSE: HLT) ödüllü otel markası Hilton Garden Inn bugün Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ın açılışını gerçekleştirdi.

Hilton Garden Inn Balıkesir 18 ayda tamamlanacak!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen otel ihalesini kazanan Hilton Grubu adına işin yapımı için yetkili firmalarla resmi sözleşme imzalandı. Hilton Garden Inn Balıkesir 18 ayda tamamlanıp hizmete girecek.

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel Kuşadası Hilton Garden Inn Otel

Kuşadası Setur Marina karşısındaki kullanım hakkı belediyeye ait turizm tahsisli arazide inşa edilmesi planlanan Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in projesine ilişkin tanıtım toplantısı yapıldı.

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in Türk yatırım ortağı olan iş kadını Naile Göçen Çukurova'nın sunum yaptığı toplantıya, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün ile Kuşadası Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Çukurova, yaptığı teknik sunumun ardından 5 katlı ve 200 yataklı olarak projelendirilen otelin Kuşadası'na büyük bir değer katacağına inandığını belirtti.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, Kuşadası'na değer katacak her yatırımı desteklemeye kararlı olduklarını, projenin en geç 3 yıl içinde tamamlanmasını ve otelin açılmasını istediklerini söyledi.

Bu amaçla meclis üyelerine Belediye olarak çalışmaların hızlandırılması ve en doğru şekilde yürümesi amacıyla bir komisyon kurulmasını öneren Altungün, otelin yapılabilmesi için gerekirse ilgili bakanlık nezdinde...