kuşadası hilton yeni proje

kuşadası hilton yeni proje

Dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton, Kuşadası'nda turizm yatırımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor

Hilton, 2020'de 3 yeni otel açacak!

2020 için üç yeni otel anlaşması yapan Hilton Hopa, Yüksekova ve Erzurum’da toplamda 500’ü aşkın odayı hizmete açması planlanıyor.

DoubleTree by Hilton Adana açıldı!

Hilton zincirinin Türkiye'de bulunan yeni oteli DoubleTree by Hilton Adana hizmete açıldı.Otelin iki süit olmak üzere 100 odası bulunuyor.

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe kapılarını açıyor!

Türkiye’de en uzun süreli konaklama hizmeti sunan Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Esentepe’de 27 Haziran 2019 tarihinde açıyor. 

Hilton Türkiye'de 100 otele ulaşmayı hedefliyor!

Hilton, Türkiye pazarına 64 yıl önce giren ilk yabancı otel zinciri. 2006'dan itibaren yatırım atağına geçen zincir, Türkiye'de sekiz olan otel sayısını yeni markalarla bugün 58'e ulaştırmış durumda. Şirket, bu sayıyı 4-5 yıl içinde 100'e çıkarmayı hedefliyor.

Hilton Türkiye’de 33 otel daha açacak!

Hilton, 33 otel daha açmak için yatırımcılarla anlaşma imzaladı. Hilton Worldwide Kıdemli Yatırım Direktörü Temel ayrıca İstanbul Yeni Havalimanı'nda olmak istediklerini söyledi...

Hilton'dan dört yeni otel geliyor!

Hilton, DoubleTree by Hilton ve Hampton by Hilton markaları altında Türkiye'de dört yeni otel açmayı planlıyor.

Fulya’daki Hilton Sitesi'ne riskli alan kararı!

İstanbul Fulya’da yer alan Hilton Sitesi için riskli alan kararı verildi. Dönüşüme girecek olan sitenin yerinde yeni rezidanslar yükselecek.

Hilton Garden Inn, Emirates Old Trafford’ta otel açtı!

Hilton’un (NYSE: HLT) orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Birleşik Krallık’taki yeni otelinin açıldığını duyurdu. 150 odalı Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford, markanın Manchester şehrindeki ilk oteli olma özelliğini taşıyor.

DoubleTree by Hilton İstanbul Topkapı kapılarını açtı!

Hilton’u pazara liderlik eden 14 markası arasında yer alan of DoubleTree by Hilton, İstanbul’daki otel portföyünü genişletiyor. Yeni açılan 216 odalı DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı,merkezi konumuyla hem keyif hem de iş amacıyla seyahat eden konuklara hitap ediyor.

Hilton'dan Antalya'ya DoubleTree Otel!

Hilton Parksa otelini kapatan ABD’li dev bu kez bir başka markası DoubleTree için Antalya’da yeni bir tesis açıyor. Dünya Gazetesi köşe yazarı olan Kerim Ülker, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Antalya DoubleTree by Hilton 2018'de açılacak!

Hilton yeni oteli DoubleTree by Hilton'u Antalya'nın Kemer İlçesinde açılacak. 2018’in başında açılacak otel için Hasançebi İnşaat Turizm Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi ile franchise anlaşması imzalandı.

Gayrimenkul yatırımlarında rota yazlık bölgelere kaydı!

Yaz aylarında gayrimenkule yatırım yapanların rotası yazlık bölgelere kaydı. Bodrum, Çeşme, Kuşadası’nda yeni projelerle rekabet artarken İstanbul’da Silivri ve Şile gözde bölgeler arasında.

Hilton Garden Inn Kocaeli açıldı!

Hilton'un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, yeni otelini açtı. Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar 88 odadan meydana geliyor.

kuşadası hilton yeni proje

kuşadası hilton yeni proje kuşadası hilton yeni proje

Kuşadası Setur Marina karşısındaki kullanım hakkı belediyeye ait turizm tahsisli arazide inşa edilmesi planlanan Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in projesine ilişkin tanıtım toplantısı yapıldı.

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in Türk yatırım ortağı olan iş kadını Naile Göçen Çukurova'nın sunum yaptığı toplantıya, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün ile Kuşadası Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Çukurova, yaptığı teknik sunumun ardından 5 katlı ve 200 yataklı olarak projelendirilen otelin Kuşadası'na büyük bir değer katacağına inandığını belirtti.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, Kuşadası'na değer katacak her yatırımı desteklemeye kararlı olduklarını, projenin en geç 3 yıl içinde tamamlanmasını ve otelin açılmasını istediklerini söyledi.

Bu amaçla meclis üyelerine Belediye olarak çalışmaların hızlandırılması ve en doğru şekilde yürümesi amacıyla bir komisyon kurulmasını öneren Altungün, otelin yapılabilmesi için gerekirse ilgili bakanlık nezdinde...