kuşadası turizm tahsisli arazi

kuşadası turizm tahsisli arazi

Dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton, Kuşadası'nda turizm yatırımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor

Özak GYO Demre'deki tesisinin kesin tahsis süreci donduruldu!

Özak GYO Antalya ili Demre ilçesinde yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulün kesin tahsis süresi, imar planında yapılması gereken değişiklikten kaynaklanan mücbir sebeplerle yatırıma başlanamaması nedeniyle donduruldu...

Özak GYO'ya Demre'deki günübirlik tesis tahsis edilecek!

Antalya ili Demre ilçesi 7 numaralı özel parselde kayıtlı günübirlik turizm tahsisli gayrimenkul, Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığıma tahsis edilecek...

Özak GYO Demre'deki tesisi için Bakanlık'a başvuru yapacak!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Antalya, Demre'de yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkule ait kesin tahsis işlemleri hakkında açıklama yaptı.

Özak Demre'deki gayrimenkule ait kesin tahsis başvurusu yaptı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Demre günübirlik turizm tahsisli gayrimenkule ait kesin tahsis başvurusu hakkında açıklama yaptı. 

Özak GYO Demre arsası 2017 değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Antalya İli Demre İlçesi Zümrütkaya Mahallesi'nde yer alan turizm tahsisli 1 adet parsele ilişkin değerleme raporunu yayınladı.

Özak GYO'nun Demre'deki gayrimenkulünün ön izin süresi uzatıldı!

Özak GYO'nun Antalya Demre Taşdibi'nde yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulünün ön izin süresi 4 ay uzatıldı.

Özak GYO'nun Demre'deki gayrimenkulünün ön izin süresi uzatıldı!

Özak GYO'nun Antalya Demre'de yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkule ilişkin olarak; ön izin süresinin 4 ay uzatılması talebi T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğünce uygun bulundu.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkulü için Bakanlığa başvurdu!

Özak GYO Antalya Demre'de yer alan günibirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuruda bulundu.

Aydın Kuşadası'nda jeotermale ÇED onayı!

Aydın Kuşadası'nda 375 hektarlık alanda Bozyazı Körfez Turizm ve İnşaat A.Ş., jeotermal enerjinin dağıtımı için gerekli olan ÇED izinleri ve işletme ruhsatları için onay verildi.

Kuşadası'nda imar tepkisi!

Kuşadası imar planlarında daha önce turizm, takiben konut imarlı iken bölgede toprak hareketi yaşanması nedeniyle imar hakları dondurulmuş, bölgede imar planlarına tepki sürüyor.

Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkul için Kültür Bakanlığı'na başvuru yaptı!

Özak GYO Demre'deki günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için, ön izin süresinin 4 ay uzatılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.

Özak GYO'ya Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan arsa!

Özak, Antalya Demre'deki 194 ada 338 parselde yer alan turizm tahsisli taşınmaz Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'nden teslim aldı.

kuşadası turizm tahsisli arazi

kuşadası turizm tahsisli arazi kuşadası turizm tahsisli arazi

Kuşadası Setur Marina karşısındaki kullanım hakkı belediyeye ait turizm tahsisli arazide inşa edilmesi planlanan Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in projesine ilişkin tanıtım toplantısı yapıldı.

Kuşadası Hilton Garden Inn Otel'in Türk yatırım ortağı olan iş kadını Naile Göçen Çukurova'nın sunum yaptığı toplantıya, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün ile Kuşadası Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Çukurova, yaptığı teknik sunumun ardından 5 katlı ve 200 yataklı olarak projelendirilen otelin Kuşadası'na büyük bir değer katacağına inandığını belirtti.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, Kuşadası'na değer katacak her yatırımı desteklemeye kararlı olduklarını, projenin en geç 3 yıl içinde tamamlanmasını ve otelin açılmasını istediklerini söyledi.

Bu amaçla meclis üyelerine Belediye olarak çalışmaların hızlandırılması ve en doğru şekilde yürümesi amacıyla bir komisyon kurulmasını öneren Altungün, otelin yapılabilmesi için gerekirse ilgili bakanlık nezdinde...