kütahya defterdarlığı milli emlak müdürlüğü

kütahya defterdarlığı milli emlak müdürlüğü

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü Merkez İlçesi'nde yer alan 13 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 18 milyon 274 bin 302 TL olarak belirlendi.

Kütahya Defterdarlğı'dan 3 milyon 524 bin 250 TL'ye satılık arsa!

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi, Şose Altı mevkiinde yer alan 1 pafta 533 parsele ait 11 bin 747,50 metrekare yüzölçümlü arsayı 25 Şubat 2013 Pazartesi günü ihale edecek...

Kütahya Milli Emlak'tan satılık 82 gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (Milli Emlak Müdürlüğü), Kütahya ili, Merkez ilçesinde yer alan 82 gayrimenkulü satıyor...

Kütahya Seramik Antalya'da otel inşa ediyor!

Seramik sektöründe 30 yıllık köklü tecrübesiyle Türkiye’nin en büyük milli sermaye gücünün temsilcilerinden NG Kütahya Seramik, Antalya'da otel inşa ediyor. 

Kütahya'da 124 kamu konutu satışa çıkarıldı!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, toplam 124 adet kamu konutunu satışa çıkardı. Satış ihaleleri 17 - 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kütahya'da 5.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Kütahya Merkez'de yer alan gayrimenkulü 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya Merkez'de 5.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Kütahya'da 5.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi'nde yer alan arsayı 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya'da 5.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Kütahya'da yer alan gayrimenkulü 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya Altıntaş'ta 2.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Altıntaş Kaymakamlığı Milli Emlak Servis Şefliği, Kütahya Altıntaş'ta yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Kütahya'da 19.8 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü 19 milyon 850 bin TL bedelle okul yaptıracak.

Kütahya Defterdarlığı'nda 18.2 milyon TL'ye satılık 13 arsa!

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü Merkez İlçesi'nde yer alan 13 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 18 milyon 274 bin 302 TL olarak belirlendi.

Kütahya Topuk Yaylası ''tabiat parkı" ilan edildi!

Kütahya'nın Domaniç ilçesi sınırlarında yer alan Topuk Yaylası, "milli park, tabiat parkı, tabiatı koruma alanı ve tabiat anıtı" olarak Bakanlık tarafından koruma altına alındı. Yayla, "Türkiye'nin 210'uncu tabiat parkı" olarak ilan edildi.

Murat Arıburnu: Kütahya Dumlupınar'da artık imar yasağı yok!

AK Parti Dumlupınar İlçe Başkanı Murat Arıburnu, milli parklarda yapılaşmanın önü açan yönetmelik değişikliğinin, AK Parti Kütahya milletvekillerinin de katkılarıyla Bakanlar Kurulu tarafından onaylandığını kaydetti.

Kütahya'ya 2 yeni okul yapılacak!

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Kütahya’ya 2 yeni okul binası daha yapılacağı müjdesini verdi. Bakan Avcı, AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın Sevgi Yolu üzerindeki seçim bürosunda vatandaşlara hitap etti.

kütahya defterdarlığı milli emlak müdürlüğü Haberi

kütahya defterdarlığı milli emlak müdürlüğü

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü Merkez İlçesi'nde yer alan 13 arsayı 18 milyon 274 bin 302 TL bedel ile satışa çıkardı.  Satışa konu olan gayrimenkullerin ihalesi 29 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek. 


Gayrimenkuller; Gevrekseydi Köyü, Gümüş Köyü, Seydi Köyü, Işıkara Köyü, Yeni Karacaören Köyü, Turgutlar Köyü, Kırgıllı Köyü, Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Tepecek Mahallesi'nde yer alıyor. 


Satış Şartları:

1) Yatırımcı, Kamu Taşınmazlarının  Yatırımlara Tahsisine İlişkin Usul ve Esaslar hakkındaki yönetmeliğin Ek-1'de yer alan talep formunu ve Ek-6'da yer alan yatırım bilgi formunu doldurarak, Ek-2'de yer alan yatırımcıdan istenecek belgeler ile birlikte hazırlanacak yatırım proje dosyası (3 takım, 1 asıl, 2 kopya) ile Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğüne yatıcağı 1.000,00 TL (bin TL) sına ait makbuz ile birlikte kapalı zarf içinde (herhangi bir kazıntı...