kütahya satılık termal otel

kütahya satılık termal otel

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde termal otel, tesis ve apartı ihale usulü ile satılıyor..

Kütahya Yoncalı´da Termal Otel 10 yıllığına kiraya verilecek

Kütahya İl Özel İdaresi Encümen Başkanlığı, Yoncalı kaplıcalarında bulunan Termal Oteli kiraya verecek

Kütahya'da 12.8 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Belediye Başkanlığı, Gaybi Efendi'de yer alan gayrimenkulü 12 milyon 820 bin TL bedelle satışa çıkardı. 

Kütahya'da 5.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Kütahya Merkez'de yer alan gayrimenkulü 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya'da 5.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kütahya Merkez'de yer alan gayrimenkulü 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya Merkez'de 5.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Kütahya'da 5.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi'nde yer alan arsayı 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya'da 5.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kütahya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Kütahya'da yer alan gayrimenkulü 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya Tavşanlı'da 15 milyon 804 bin TL'ye satılık arsa! 

Tavşanlı İcra Dairesi, Kütahya ili, Tavşanlı ilçesi, Dağçeşme mahallesi, 1877 ada, 1 parselde yer alan arsayı 15 milyon 804 bin TL'ye icradan satıyor...

Türk Hava Kurumu'ndan Kütahya'da satılık gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Kütahya Merkez Alipaşa Mahallesi'nde yer alan iki katlı bahçeli kargir binayı satışa çıkardı. 

Kütahya'da 7 milyon 500 bin TL'ye satılık arsa! 

Kütahya Belediye Başkanlığı, Kütahya ili, Merkez ilçesi, Alayunt mahallesi, 3264 ada, 150 parseldeki arsayı 7 milyon 500 bin TL bedel ile satışa çıkardı. Satışa konu olan arsanın ihalesi kapalı teklif usulü ile yapılacak...

Kahramankazan'da 20 milyon TL'ye satılık termal otel!

Kahramankazan Belediye Başkanlığı, muhammen bedeli 20 milyon TL olarak tespit edilen jeotermal otelin ihalesini 4 Ekim 2019 tarihinde yapacak...

Kütahya Altıntaş'ta 2.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Altıntaş Kaymakamlığı Milli Emlak Servis Şefliği, Kütahya Altıntaş'ta yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Ankara'da 22.5 milyon TL'ye satılık termal otel!

Kahramankazan Belediye Başkanlığı, Ankara Kahramankazan Kayı Mahallesi'nde yer alan termal oteli satışa çıkardı.

Ankara Kahramankazan'da 24.5 milyon TL'ye satılık termal otel!

Mülkiyeti Kazan Belediyesine ait olan termal otel ve arsası vasıflı gayrimenkul 24 milyon 500 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan termal otelin ihalesi 1 Mart 2019 cuma günü gerçekleştirilecek.ç

kütahya satılık termal otel

kütahya satılık termal otel kütahya satılık termal otel

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde yer alan Termal Otel, 20 adet tek odalı tesis ve 10 adet apart motelden oluşan taşınmazlar ve içerisindeki tefrişatlar ihale usulü ile satışa sunuluyor. Toplam muhammen bedeli 5.7 milyon TL olarak belirlenen arsaların ihalesi 16 Kasım'da yapılacak.

TAŞINMAZLAR VE İÇERİSİNDEKİ TEFRİŞATLAR SATILACAKTIR
Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığından:

1 - Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde tapunun 308 ada, 6 numaralı parselinde kayıtlı 18.448,47 m² yüzölçümlü arsa ve üzerindeki Termal Otel, 20 adet tek odalı tesis ve 10 adet apart motelden oluşan taşınmazlar ve içerisindeki tefrişatlar, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine göre kapalı teklif usulü ile satışa çıkartılmıştır.


2 -...