Kütahya Seramik ve pegasus anlaştı

Kütahya Seramik ve pegasus anlaştı

Pegasus Hava Yolları uçak içi koltuk numaralarının bulunduğu alınlıkların reklam alanı olarak kullanılmasını içeren proje kapsamındaki ilk işbirliği NG Kütahya Seramik ve NG Hotels ile gerçekleştirildi.

Kütahya Seramik, Pegasus'a reklam verdi!

Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral'ın işbirliğiyle koltuk numaralarının bulunduğu alanı, reklam alanına dönüşüyor.

Kütahya Seramik Antalya'da otel inşa ediyor!

Seramik sektöründe 30 yıllık köklü tecrübesiyle Türkiye’nin en büyük milli sermaye gücünün temsilcilerinden NG Kütahya Seramik, Antalya'da otel inşa ediyor. 

Galata Seramik ve Yapı Malzemeleri İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Galata Seramik ve Yapı Malzemeleri İnşaat Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sergun Demirdöver tarafından kuruldu.

Trio Seramik ve Yapı Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

Trio Seramik ve Yapı Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

NG Kütahya Seramik 2019’da 35 yeni mağaza açacak!

NG Kütahya Seramik, 2019 yılında hedef büyüttü. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, yeni yılda 35 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

İstanbul Yeni Havalimanı'na NG Kütahya Seramik imzası!

Tasarımı ve geliştirdiği projeleriyle uluslararası arenda ödüller alan İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli üretim tercih edildi. NG Kütahya Seramik, İstanbul Yeni Havalimanı’nı seramikleriyle donattı. 

Arnavutköy Seramik Ve Yapı Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Arnavutköy Seramik Ve Yapı Malzemeleri Limited Şirketi bugün Arnavutköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile İlhan Çöpoğlu ve Ufuk Karakuş ortaklığında kuruldu. 

Özkanlar Dekorasyon Seramik Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Özkanlar Dekorasyon Seramik Ve İnşaat Anonim Şirketi İsmail Özkan tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çanakkale Seramik ve Kalebodur, porselen karo seçenekleri ile UNICERA’da!

Kaleseramik, ‘UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ve İtalyan markaları Edilcuoghi ve Edilgres’in yenilikçi ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yurtbay Seramik Mojo serisiyle UNICERA'da!

Seramik ve tesisat sektörünün dünya ve Türkiye pazarına yön veren UNICERA, 08-12 Mart 2017 tarihlerinde, CNR Expo Yeşilköy'de, düzenlenecek. Yurtbay Seramik Mojo serisiyle katılıyor.

Kütahya Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü'ne yeni hizmet binası!

Kütahya’da, Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü’ne yeni bir hizmet binasına yapılacağı bildirildi. AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, "Kütahya’mızdaki kamu kurumlarını yeni hizmet binalarıyla buluşturmaya devam ediyoruz." dedi

NG Kütahya Seramik'ten Sapanca'ya 450 odalı otel!

Seramik ve porselen üretimiyle öne çıkan NG Kütahya Seramik, farklı iş alanlarında da büyüyor. Bu alanlardan biri de turizm.İki oteli bulunan ve İstanbul’da inşaatı süren otel projesi için Marriott’la anlaşan grup, dördüncü otelini de Sapanca’da açma planı yapıyor.

Kütahya'da 2. OSB inşaatı 2017'de başlayacak!

Kütahya Orta ve Küçük Ölçekli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi (ORKÜSAN) Başkanı Oğuz Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmaları hakkında bilgi aktarmak ve taleplerini iletmek üzere Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

NG Kütahya Seramik’ten 15 Temmuz şehitleri için fabrika!

NG Kütahya Seramik’in yeni yatırımı olan “15 Temmuz Şehitleri Seramik Fabrikası”nın temeli, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı bir törenle atıldı.

Kütahya Seramik ve pegasus anlaştı Haberi

Kütahya Seramik ve pegasus anlaştı


Pegasus Hava Yolları uçak içi koltuk numaralarının bulunduğu alınlıkların reklam alanı olarak kullanılmasını içeren proje kapsamındaki ilk işbirliği NG Kütahya Seramik ve NG Hotels ile gerçekleştirildi.


Koltuk numaralarının bulunduğu alana reklam verme fikrinin Japonya’ya yapılan bir iş gezisinde geliştiğini ifade eden NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Japonya’dan dönmeden Ali Sabancı ile bu fikrimi paylaştım ve el sıkıştık” dedi. Pegasus Hava Yolları’nın uçak içi reklam alanlarının her geçen gün değer kazandığını ifade eden Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı “Markaların ayda 2 milyona yakın kitleye ulaşabilecekleri uçak içi reklam alanlarımıza bir yenisini daha ekledik”...