Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı binasıi kuzka binasıi kuzka hizmet binası

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı binasıi kuzka binasıi kuzka hizmet binası

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinde faaliyet gösteren Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, potansiyel yatırımcılara hizmetlerini daha kaliteli ve modern ortamda sunmak amacıyla ihaleye çıktığı yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları başladı.

Çukurova Bölgesel Yatırım ve Kalkınma Planı ile inşaat ve fabrikalar hareketlenecek!

Çukurova Bölgesel Yatırım ve Kalkınma Planı hazırladıklarını dile getiren Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, "Yeni üretim bölgeleri belirleyip bu alanlarda yapılacak yatırımın şekline kadar bir plan hazırladık" dedi.

Fransız Kalkınma Ajansı'ndan VakıfBank’a 'Yeşil Konut Projesi' için 200 milyon avro kredi!

VakıfBank ve Fransız Kalkınma Ajansı (AFD), "Yeşil Konut Projesi" kapsamında 200 milyon avro tutarında yeni bir anlaşma imzaladı. 

Berat Albayrak: Kalkınma Fonu girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın hizmetine sunuldu!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bölgesel kalkınma, teknoloji ve inovasyon alanlarına destek vermeyi hedefleyen Kalkınma Fonu'nun girişimcilerin ve yatırımcıların hizmetine sunulduğunu duyurdu.

Ahmet Ercan: Kuzey Anadolu kırığına dikkat!

Deprem Bilimci Jeofizik Profesörü Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Bundan sonraki beklenti yüzde 52 oranında Kuzey Anadolu kırığı, yüzde 33 Ege Bölgesi. Doğu Anadolu kırığında ise beklenti yüzde 13’tür" dedi...

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'ndan 'Yatırıma Destek' TL kredisi!

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, 10 yıla kadar vadeli Yatırıma destek TL kredisini Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın belirlediği güncel politika faiz oranına endeksli, bugün itibarıyla yüzde 7,75 faiz oranıyla yatırımcılara sundu.

Kayseri Sağlık OSB için Mustafa Varank'tan talimat!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın gündeme getirdiği Sağlık OSB için Mustafa Varank, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı'na talimat verdi...

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Bölgesel Ekonomik Görünüm raporunu açıkladı!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, faaliyet gösterdiği ekonomilerin bu yıl yüzde 3,5 daralmasının, 2021 yılında ise yüzde 4,8 büyümesinin beklendiğini duyurdu.

Kalkınma ve Yatırım Bankası'ndan varlık kiralama şirketiyle ilgili açıklama!

Kalkınma ve Yatırım Bankası, varlık kiralama şirketi kuruluşuna ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yayınladı. 

Kuzey Anadolu fay kırığı gezisi tepki çekti!

Jeofizik profesörü Övgün Ahmet Ercan'ın, yarın düzenleyeceği gezide Kuzey Anadolu Kırığı görülebilecek. Ahmet Ercan'ın düzenlediği bu gezi, deprem uzmanları tarafından yorumlandı...

Ajanslardan kalkınma projelerine 663 milyon liralık destek!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda faaliyet gösteren kalkınma ajanslarının kalkınma projelerine desteği yoğun bir şekilde devam ediyor.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'ndan Türkiye'ye 1 milyar euro yatırım!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Başkanı Suma Chakrabarti, yıl sonuna kadar Türkiye'de 1 milyar euro yatırım amaçladıklarını ifade etti.

CDB'den Türkiye Sınai Kalkınma Bankasına 200 milyon dolar kredi!

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Çin Kalkınma Bankası'ndan, Çin'in yürüttüğü 'Bir Kuşak Bir Yol Girişimi'kapsamında, 200 milyon dolar tutarında kredi temin ettiğini duyurdu.

Japon Kalkınma Bankası İstanbul’da ofis açıyor!

Japon Kalkınma Bankası (JBIC) uzun bir zamandan sonra ilk yurtdışı ofisini İstanbul’da açmaya karar verdi. JBIC Başkan Yardımcısı Hayashi, ‘Türkiye’den neden ofis açıyorsunuz’ diye soranlara, ‘Geç bile kaldık, cevabını veriyoruz” dedi.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı binasıi kuzka binasıi kuzka hizmet binası Haberi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı binasıi kuzka binasıi kuzka hizmet binası

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerini kapsayan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), potansiyel yatırımcılara hizmetlerini daha kaliteli ve modern ortamda sunmak amacıyla yeni hizmet binası için ihaleye çıktı. İhalenin sonuçlanmasının ardından yüklenici firma tarafından yeni hizmet binasının çalışmaları da başladı.

Kuzeykent Mahallesi Araç Muayene İstasyonu yanında yapımına başlanan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Hizmet Binası, 5 bin 959 metrekare arsa üzerinde kapalı alanları tahmini 5 bin 153 metrekare olan bağımsız bina inşaatı ve çevre düzenlemesi yapımını kapsıyor.

5 milyon 944 bin TL’ye ihale olan KUZKA Hizmet Binası’nın 2017 yılının Nisan ayında tamamlanarak hizmete açılması...