16 / 08 / 2022

L’Antico Castello

L’Antico Castello

Filistin Caddesi’ndeki İtalyan restoranı L’Antico Castello, Ankara cemiyet ve diplomasi hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı gece ile açıldı. Menüde, 18 çeşit el yapımı makarna bulunuyor!

Ankara'da büyükelçilik gibi restoran: L’Antico Castello!

Filistin Caddesi’ndeki İtalyan restoranı L’Antico Castello, Ankara cemiyet ve diplomasi hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı gece ile açıldı. Menüde, 18 çeşit el yapımı makarna bulunuyor!

Ergün Polat, Kasımpaşa projesine bu yıl başlayacak

Kasımpaşa'nın ilk site ölçekli konut projesini hayata geçirmeye hazırlanan Ergün Polat İnşaat bu yıl, bu proje ile birlikte Ümraniye Çakmak ve Kartal'da da proje üretme hazırlığına girdi.

352 YTL taksitle satılan TOKİ Küçükçekmece Göl Konutları`na 442 başvuru

TOKİ'nin Küçükçekmece'de 4 Şubat'ta satışa çıkardığı Göl Konutları'na üçüncü günün sonunda 442 başvuru yapıldı.

TOKİ Küçükçekmece Göl Konutları`na 287 başvuru

TOKİ'nin Pazartesi günü satışa çıkardığı Küçükçekmece Göl Konutları'na ikinci günün sonunda yapılan başvuru sayısı 287. Hangi metrekareye? Kaç kişi başvurdu?

Swarovski taşlı kadife mobilyalar için yabancılar sırada

MONO Life markasıyla 1999 yılından beri mobilya üreten Cengiz Özkan, Swarovski taşlı mobilya üretti, Yunanistan'dan Hollanda'ya kadar bayilik almak için herkes sıraya girdi.

TOKİ‘nin Küçükçekmece Göl Konutları‘na ilk günde 153 başvuru

TOKİ'nin dün satışa çıkardığı Küçükçekmece Göl Konutları'na ilk günde 153 başvuru yapıldı.

Ankara`da kat karşılığı ihalesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Yenimahalle'nin Aşağı ve Yukarı Yurtçu Semtlerinde kat karşılığı konut ve ticaret yeri inşaatları yaptırmak üzere ihale açtı.

TOKİ`nin 352 YTL taksitli Küçükçekmece Göl Konutları`nın kampanyası Pazartesi günü başlıyor

TOKİ'nin Küçükçekmece'de yapacağı Göl Konutları'nın başvuruları 4 Şubat Pazartesi günü başlayacak. 352 YTL'den başlayan taksitlerle konutların satılacağı kampanyada orta gelir grubu için 240 ve alt gelir grubu için ise 364 konut var.

İstanbul'da 10 yılın getiri şampiyonu Ataşehir

İnşaat sektörünün kalbi İstanbul'da yeni gelişen bölgelere yatırım yapanlar kazançlarını katladı. Yıllar önce İstanbul'un dışı olarak kabul edilen Ataşehir ve Beylikdüzü hem kirada hem de satın almada son 10 yılın getiri şampiyonu oldu.

TOKİ`den 30 taksitle satılık 285 arsa!

TOKİ Türkiye genelinde 285 arsa ve araziyi, 109 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Yüzde 25 peşin ödeyene 30 taksit yapılıyor.

Alanya ve Kaş`ta Hazine`den satılık araziler

Antalya Defterdarlığı, Hazineye ait, Alanya ve Kaş'a bağlı Kalkan beldesindeki bazı arazileri ihale usulüyle satışa çıkardı.

Satışlar durunca lüks dairelerin fiyatı 100 bin YTL`ye düştü

İnşaatları devam eden lüks konut projelerinde, özellikle 2+1 şeklindeki küçük dairelerin fiyatları 100 bin YTL'ye kadar geriledi.

Mamak`ta satılık bina

Yozgat Valiliği İl Daimi Encümen Başkanlığı ise Ankara'nın Mamak ilçesi Demirlibahçe Demirkapı Sokak'ta bulunan 2 parselde kayıtlı, bodrum hariç 3 katlı 282 metre kare oturum alanı ve toplam alanı bin 60 metre kare olan binayı, arsası ile birlikte kapalı

L’Antico Castello Haberi

L’Antico Castello

Birkaç ay önce hizmet vermeye başlayan Filistin Caddesi’ndeki L’Antico Castello, Ankara cemiyet ve diplomasi camiası için bir açılış gecesi düzenledi. The House Cafe’nin de sahibi olan Tamer Akınözü işletmeciliğini yaptığı restoranın açılışına Belçika Büyükelçisi Marc Trentesau ve eşi Anna Trentesau, Kanada Sefiresi Carol Bujeau, eski bakanlardan Halit Dağlı ve eşi Şenay Dağlı, Düriye Arseven, Aynaz Özkaşıkçı gibi isimler katıldı. Kokteyle başlayan gecede konuklar, ikram edilen yiyecek ve içeceklerin tadına baktı. Gece, after parti ile devam etti. Cenk Tankal’ın kabine geçerek müzik yaptığı parti, renkli görüntülerle geç saatlere kadar devam etti.


BEŞ İTALYAN PERSONEL


İtalyan mutfağını Ankaralılarla buluşturan restoranda İtalya’dan gelen beş personel hizmet veriyor. Dünyaca ünlü restoranlarda yönetici olarak görev yapan Cristiano Cannata’nın müdür olduğu restoranda Fabrizia De Andre yönetici olarak...