led aydınlatma

led aydınlatma

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, 'Toplu konut inşaatlarında, fabrikalarda, hastanelerde, devlet dairelerinde, üniversitelerde LED dönüşümünü öncelikle başlatmamız gerekiyor, dönüşümde geç kalıyoruz' dedi.

Wone Lighting aydınlatma alanında öncü olmayı hedefliyor!

LED aydınlatma sektöründe ki aydınlatma çalışmaları ile sektöre yön veren Wone Lighting İstanbul Light fuarı ve Yapı Fuarının sonrası Ar-Ge çalışmalarını sürdürmek adına kendi kabuğuna çekildi.

Vestel, LED aydınlatma pazarının lideri oldu!

Vestel LED Aydınlatma tarafından aydınlatma sistemleri yenilenen Fransız Sarayı, Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ve Vestefin iş ortak lannın katıldığı özel bir davete ev sahipliği yaptı...

LED aydınlatma sistemi ile 1,6 milyar TL’lik tasarruf sağlayabilecek!

Dünyada harcanan elektriğin yüzde 20 ’ si aydınlatma için kullanılıyor. Aydınlatma alanının tamamında enerji tasarrufu sağlanması halinde enerji maliyetlerinde 128 milyar Euro tasarruf imkânı var...

LED ev aydınlatmasıyla binlerce liralık tasarruf sağlanabiliyor!

Televizyon başta olmak üzere her alanda kullanılmaya başlanan LED teknolojisi ev aydınlatmasında bir yılda binlerce liralık tasarruf sağlayabiliyor. LED ampuller, günlük 10 saat kullanımla, 5 yılda sadece 65 liralık elektrik harcıyor....

İntema Mutfak, Molta modelini tanıttı!

Yenilikçi çizgisiyle ve fark yaratan modern mutfak tasarımlarıyla öne çıkan İntema Mutfak, Molta modeliyle göz kamaştırıyor

Vestel, Tünel’i gerilla ışıkla kuşattı!

Düşük ve temiz enerji tüketimiyle bilinen LED aydınlatma teknolojisini Türkiye’ye taşıyan Vestel LED Aydınlatma, PLD Türkiye organizasyonu ile Taksim Tünel’de düzenlenen“Guerrilla Lighting İstanbul Vol 2” adlı gerilla aydınlatma etkinliğine sponsor oldu

Tarihî binalarda aydınlatma şovu!

Akıllı aydınlatma bilinci oluşturmak için Taksim Tünel'deki tarihi binalar düşük ve temiz enerji tüketimiyle bilinen Led teknolojisi ile aydınlatıldı

LED aydınlatma araçları dekorasyonla buluştu!

Ahşabın her türlü formu tasarımlara hayat verirken teknolojinin getirdiği LED aydınlatma araçları da objelerin kendini göstermelerini sağladı. Farketmemeniz imkânsız

Vip Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Yeşilköy Şubesi açıldı!

Vip Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Yeşilköy Şubesi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sevcan Günaydın tarafından açıldı.

Kolektif Tasarım Aydınlatma Limited Şirketi kuruldu!

Kolektif Tasarım Aydınlatma Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hulusi Şahbaz ve Uğur Gürbüz ortaklığında kuruldu.

Bursa'da 700 yıllık Alaeddin Bey Cami’nin restorasyonu tartışma yarattı! 

1326’da Bursa'da inşa edilen Alaeddin Bey Camii’nde 2 yıl önce yapılan restorasyon, krize neden oldu. Parlak led aydınlatma sistemleri takılan, girişi PVC doğramalarla kapatılan camiye takılan bakır kapı kebapçı kapısını benzetildi.

Genel Aydınlatma Yönetmeliğinde Değişikliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik!

Genel Aydınlatma Yönetmeliğinde Değişikliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü 31031 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Genel Aydınlatma Tebliğinde değişiklik!

Genel Aydınlatma Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ bugünkü 31031 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. 

ALB Aydınlatma Mühendislik ve Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

ALB Aydınlatma Mühendislik ve Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Güngören'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kaya tarafından kuruldu.

Bahar Aydınlatma İstanbul’da mağaza ve ofis açtı!

Ankara'da 33 yıldır faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük entegre dekoratif aydınlatma üreticisi Bahar Aydınlatma, ihracat pazarlarında daha aktif olmak için İstanbul'da mağaza ve design ofis açtı..

Mkc Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mkc Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Hekim Öztürk tarafından kuruldu.

Gertav Gergi Tavan Aydınlatma Teknolojileri Dekorasyon İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Gertav Gergi Tavan Aydınlatma Teknolojileri Dekorasyon İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Yeliz Atmaca tarafından kuruldu. 

Galata Aydınlatma Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Galata Aydınlatma Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Saim Balın tarafından kuruldu.

V Studıo Aydınlatma Tasarım Ve Proje Atölyesi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

V Studıo Aydınlatma Tasarım Ve Proje Atölyesi Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Varol tarafından kuruldu. 

Kenist Dekorasyon İnşaat Deri Aydınlatma İthalat İhracat Ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Kenist Dekorasyon İnşaat Deri Aydınlatma İthalat İhracat Ve Pazarlama Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Gülmez tarafından kuruldu. 

Asyam Aydınlatma Gıda İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asyam Aydınlatma Gıda İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Aydın Sayın tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

led aydınlatma Haberi

led aydınlatma

 Dünyanın önemli araştırma şirketlerinden Frost&Sullivan'ın araştırmasına göre, Türkiye LED aydınlatma pazarının lideri bu yıl da Vestel oldu. 


Frost&Sullivan'ın beş farklı kritere göre yaptığı değerlendirmeler sonucunda Vestel, önceki yıl yüzde 14 olan pazar payını yüzde 20'ye çıkardı. 


Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan "Liderliğimizin ikinci kez böylesine önemli bir araştırma kuruluşu tarafından tescil edilmesi bizi gururlandırdı. Verimlilik oranları her geçen gün artan LED aydınlatma ürünleriyle Türkiye yol armatürlerinin LED'e dönüşümünü sağlayacak adaylardan biriyiz. Ürünlerimizle yeşil şehirlerin oluşmasına öncülük etmeyi hedefliyoruz. Sokak aydınlatmasında yaşanacak dönüşümün, diğer alanlardaki LED dönüşümüne de olumlu yansıyacağına inanıyoruz. Toplu konut inşaatlarında, fabrikalarda, hastanelerde, devlet dairelerinde, üniversitelerde LED dönüşümünü başlatmamız gerekiyor, dönüşümde geç kalıyoruz" dedi. 


Yeni...