Lokman Çağırıcı kimdir

Lokman Çağırıcı kimdir

Bağcılar Belediyesi Halk Meclisi toplantısı Çınar Mahallesi'nde Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Lokman Çağırıcı: Bağcılar’a 15 okul daha kazandıracağız!

Bağcılarlı öğrenciler yeni eğitim yılına şölenle ‘merhaba’ dedi. Tüm yurtta olduğu gibi Bağcılar’da Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen törenle yeni eğitim ve öğretim yılına ‘merhaba’ dedi.

Lokman Çağırıcı üniversitelilere Belediyecilikte Bağcılar Modeli’ni anlattı!

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen “ Yerel Yönetimler Akademisi ” programına konuk olan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “ Yerel Yönetimlerde Bağcılar Modeli ” konulu bir konuşma yaptı.

Lokman Çağırıcı: Sancaktepe Aile Sağlığı Merkezleri yakında hizmete girecek!

Çağırıcı, "İnönü Mahallesindeki binayı hizmete açtık. Çınar, Sancaktepe mahallelerimizdeki Aile Sağlığı Merkezleri'ni de yakında hizmete sunacağız. Bütün Aile Sağlığı Merkezleri'ni altyapısı ve sosyal imkanı bulunan binalara kavuşturacağız." diye konuştu.

Bağcılar'ın modern dönüşümü sürüyor!

Bağcılar, son yıllarda gerçekleştirilen projeler, eğitim ve raylı ulaşım yatırımları ve kentsel dönüşüm hamlesiyle bir cazibe merkezine dönüşüyor. Başkan Lokman Çağırıcı, Bağcılar’da yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlattı...

İstanbul'un en büyük ikinci meydanı Bağcılar'a inşa edilecek!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, projesi tamamlanan 55 dönümlük meydanın altına bin 250 araçlık otopark inşa edileceğini söyledi. Bağcılar'ın mimari, sosyal ve kültürel anlamda büyük bir değişim ve dönüşüm geçirdiğini dile getirdi...

Lokman Çağırıcı: Türkiye'nin en büyük meydanı Bağcılar Meydanı olacak!

Bağcılar Belediye Başkanı ve AK Parti Bağcılar Belediye Başkan Adayı Lokman Çağırıcı, 2023 vizyonuna yakışan projelerini slayt ve animasyon eşliğinde anlattı. Çağrıcı, 'Türkiye'nin en büyük meydanı Bağcılar Meydanı olacak' dedi...

Bağcılar'da pazar yerleri otoparka kavuşuyor!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı burada yaptığı konuşmada pazarcı esnafının çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirterek, "Kapalı pazaryerlerine servis hizmetini hayata geçirelim." diyerek bir müjde verdi...

Lokman Çağırıcı Bağcılar için geliştirdiği projelerini anlattı!

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi' nin bu ay ki konuğu Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı oldu. Başkan Lokman Çağırıcı, üniversite öğrencilerine Bağcılar'daki hızlı değişimi sinevizyon eşliğinde anlattı...

Lokman Çağırıcı kimdir?

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı kimdir? Lokman Çağırıcı ne zamandan beri belediye başkanı olarak çalışıyor? Lokman Çağırıcı hangi işlere imza attı? İşte Lokman Çağırıcı..

Bağcılar, İstanbul'un en büyük meydanına kavuşacak!

AK Parti Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı üçün dönem için hazırladığı projelerini anlattı. Çağrıcı, Bağcılar'ın İstanbul'un en büyük meydanına sahip olacağını söyledi.

Lokman Çağırıcı Bağcılar projelerini açıkladı!

Bağcılar Belediye Başkan Adayı Lokman Çağırıcı, ‘ustalık’ dediği üçüncü dönemine girmeyi hedefliyor. Çağırıcı bu hedefleri kamuoyuna açıkladı. Yeni Gençlik Merkezi’nden Şehir Kütüphanesi’ne kadar çok sayıda dev eseri anlatan Çağırıcı, “Projelerimizin yüzde 70’e yakını gençlere dönük” dedi.

Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindi!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindiğini açıkladı. Çağrıcı, proje kapsamında meydanın altına 1162 araçlık bir otopark inşa edildiğini söyledi.

Bağcılar'a 9’uncu metro müjdesi!

Bağcılar’da üçüncü kez aday olan Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,“Başka ilçelerde vatandaşlar metro geliyor diye sevinirken biz ilçemizden geçmesi planlanan 9’uncu metronun müjdesini alıyoruz'' dedi.

Bağcılar'a 55 bin metrekarelik devasa meydan!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ilçe halkının yeni meydanına kavuşacağını müjdeledi. Çağırıcı, ilçe sakinlerinin yakın zamanda İstanbul’un en büyük meydanlarından birine kavuşacaklarını söyledi.

Bağcılar Meydanı projesinde sona gelindi!

Çıraklık ve kalfalık dönemini dolu dolu geçiren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “ustalık” dönemine de büyük projelerle hazırlanıyor.

Bağcılar'daki 11 caminin inşaatı tamamlandı!

İlçedeki 11 caminin inşaatını tamamladıklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Kentsel dönüşüm kapsamında camilerini yenileyen tek ilçeyiz” dedi.

Lokman Çağrıcı kimdir?

Lokman Çağrıcı'ın 2019 yerel seçimlerinde yeniden AKP'den Bağcılar İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Lokman Çağrıcı kimdir? Lokman Çağrıcı bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Lokman Özcan kimdir?

Lokman Özcan, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından Siirt Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Lokman Özcan kimdir? Lokman Özcan, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Bağcılar Yıldıztepe semt havuzunun inşaatı tamamlandı!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, temeli 4 ay önce atılan Yıldıztepe semt havuzunun yılbaşında hizmete gireceğini müjdeledi.

Bağcılar Cavat Yerlikaya Camii'nin temeli atıldı!

Bağcılar’da 954 kişilik kapasitelik Cavat Yerlikaya Camii’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, temel atma töreninde konuştu.

Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosu yakında açılacak!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, metro  çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.  Çağırıcı,  "Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz." dedi.

Bağcılar'da metrosuz mahalle kalmayacak!

Bağcılar Belediyesi Halk Meclisi toplantısı Çınar Mahallesi'nde Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Lokman Çağırıcı kimdir Haberi

Lokman Çağırıcı kimdir

Bağcılar Belediyesi Halk Meclisi Toplantısı, Çınar Mahallesi'nde yapıldı. Toplantıya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da katıldı. 

Belediye Meclis toplantısında, ilçe sakinleri hem kişisel hem de mahalle içinde yaşadıkları sorunları sorma fırsatı yakaladılar. Salonda bulunan yöneticiler vatandaşların sorularını yanıtladılar. 

Milliyet Gazetetesi'nin haberine göre, toplantıya katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı; ''Bağcılar'da 26 metro istasyonu var. Kısa zaman içinde metro olmayan hiçbir mahalle kalmayacak. Çünkü ulaşım medeniyettir'' dedi. 

Her mahalleye metro müjdeleyen Çağırıcı, Bağcılar'da 13 okul ve 15 camii inşaatının da devam ettiğini açıkladı. 

Bağcılar İlçe Kaymakamı Mustafa Elpan'da toplantıda Bağcılar'ın İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olduğunu söylerek, '' Bağcılar'da kendimden parçalar buluyorum. Büyükşehir olmasına rağmen burada bozulmamış Anadolu insanı var. Mahalle kültürü hala devam ediyor'' diye konuştu.