02 / 07 / 2022

Los Angeles seferleri artılıyori sefer sayısı

Los Angeles seferleri artılıyori sefer sayısı

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "Miami'ye haftalık 7seferle girdik. Amerika'da haftalık 70 sefere çıkıyoruz. Yakında Atlanta seferleri başlayacak, Los Angeles seferleri artırılacak" dedi

Leonardo DiCaprio Los Angeles'taki evini satıyor!

Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, dört sene önce ünlü şarkıcı Moby'den satın aldığı Los Angeles'taki konutunu kar elde etmeden 4,9 milyon dolara satışa sundu. 1926'da Tudor dönemi mimarisine uygun dizayn edilen konut, bugünün moden mimarisiyle harmanlandı.

Camila Cabello Los Angeles'taki evini satıyor!

Dünyaca ünlü şarkıcı Camila Cabello, Los Angeles'ta bulunan evini 600 bin dolar kar ederek satışa çıkarıyor.

Hilary Swank Los Angeles’taki malikanesini satışa çıkardı!

Kolorado’ya taşınma kararı alan Hilary Swank Los Angeles’taki malikanesini satışa çıkardı...

Marilyn Manson Los Angeles'taki malikanesini satıyor!

Ünlü rocker Marilyn Manson, Los Angeles'taki üç yatak odalı ve üç banyolu evini 1.75 milyon dolara satışa sundu.

Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'taki evlerini satıyor!

Mutlu bir evlilikleri olan şarkıcı Justin Timberlake ile oyuncu Jessica Biel, küçük bir kasabada yaşama kararı almalarından sonra Los Angeles'ta bulunan malikanelerini satmaya karar verdi. Çift, ev için 35 milyon dolar istiyor. 

Davud Vardak Los Angeles'ta 20.9 milyon dolarlık malikane aldı!

Afganistan eski savunma bakanının oğlu, Los Angeles'tan 20.9 milyon dolarlık malikane aldı. Vardak'ın aynı zamanda Miami'de 5.2 milyon dolarlık bir konutu bulunuyor. 

Los Angeles’ta evsizler sokaklara kamp kurdu!

Los Angeles şehrinde evsizlerin, Koreatown kasabasında işlek caddelerin kenarlarında çadır kurduğu görülüyor. Daha önce Skid Row bölgesinde görülen evsizler, şimdi tüm sokakları istila etmiş durumda.

Matt Damon Los Angeles'taki evi için 17.9 milyon dolar istiyor!

Matt Damon'ın Los Angeles'ta bulunan evine herhangi bir teklif gelmeyince 216 günün ardından fiyatta 3.1 milyon dolar indirim yaptı.

Brooke Shields Los Angeles’taki evini satışa çıkardı!

ABD'li ünlü oyuncu Brooke Shields Los Angelas'taki evini satmaya karar verdi. Shields evi için 8.1 milyon dolar istiyor. 

Margot Robbie, Los Angeles’taki evini sattı!

Hollywood'un son zamanlarda parlayan yıldızı Margot Robbie, içinde özel evcil hayvan odası ve şarap mahzeni de olan Los Angeles'ta bulunan konutunu 3.4 milyon dolar bedelle (yaklaşık 29.5 milyon Türk Lirası'na) sattı.

Los Angeles'ta evsiz sayısı giderek artıyor!

ABD’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Los Angelas'ta artan evsiz sayısı yetkilileri endişelendiriyor.

Rihanna Los Angel'taki evi için kiracı arıyor!

Ünlü şarkıcı Rihanna, Los Angeles'ta yer alan evini kiraya verdi. 706 metrekarelik ev için belirlenen kira tutarı ise 80 bin dolar.

Jennifer Lopez Los Angeles'a taşınıyor!

Bir süredir Ben Affleck ile beraber olan Jennifer Lopez, yeni aşkı için Los Angeles'a taşınma kararı aldı.

Los Angeles seferleri artılıyori sefer sayısı Haberi

Los Angeles seferleri artılıyori sefer sayısı

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkam İlker Aycı, ABD'nin Miami şehrine haftalık 7 frekansla uçmaya başladıklarını belirterek, "Böylelikle Amerika'da haftalık 70 frekansa çıkıyoruz. Yakında inşallah Atlanta'yı devreye alınca buna Los Angeles'taki artışımız da eklenecek" dedi. Aycı, Miami'den İstanbul'a gelen THY uçağında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni hattın THY'nin ABD'ye açılan önemli bir kapısı olacağını ifade eden Aycı, Miami'nin kargo, ilaç, turizm ve finans sektöründe dünyanın önemli merkezlerinden biri olduğunu anımsattı. Aycı, Miami'de çok ciddi kruvaziyer gemi trafiği olduğun, uçakla gelen yolcuların ABD'nin diğer bölgelerine kolaylıkla ulaştırıldığını aktardı. 


Yeni yolcu salonları 

Aycı, Washington ile New York'ta yeni yolcu salonlarını hizmete açacaklarını söyledi. THY yolcularını sadece uçak içinde ağırlayamayacaklarını ifade eden Aycı, "Artık havaalanına girer girmez yolcumuza hakim olup, onu en güzel...