Los Angeles Uluslararası Havaalanı

Los Angeles Uluslararası Havaalanı

Motoart firması eski uçak parçalarıyla ürettiği mobilyaları konutlara 100 ila 60 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satıyor

Elon Musk Los Angeles’taki evini 29 milyon dolara sattı!

“Tüm fiziksel varlıklarımı satacağım. Ev sahibi olmayacağım” diye konuşan Elon Musk bu yönde adımlar atıyor. Ünlü iş insanı, Los Angeles, Bel-Air’da bulunan malikanesini 29 milyon dolara (199 milyon TL) Çinli iş insanı William Ding’e sattı.

Los Angeles'ta evsiz oranı arttı!

Milyonlarca dolarlık yatırıma rağmen, Los Angeles’ta evsiz sayısı bir önceki seneye göre yüzde 13 artış gösterdi.

Los Angeles Skid Row Drive'de 5 binden fazla evsiz var!

ABD’nin Los Angeles şehrinde Skid Row Drive adlı caddede 5 binden fazla evsiz insan yan yana kurulmuş çadırlarda yaşıyor...

Los Angeles'ın en lüks evi 500 milyon dolara satılıyor!

ABD'nin Los Angeles bölgesine yakın Bel-Air kentinde en yüksek tepeye kurulan malikane, 500 milyon dolara satılıyor. Evde 20 yatak odası, 30 banyo ve 5 havuz bulunuyor.

Los Angeles’ta evsizlerin sorunu çözülüyor mu?

ABD'nin Kaliforniya eyaletinin en kalabalık ve ABD'nın New York'tan sonra ikinci en kalabalık şehri olan Los Angeles evsizlerin sorununu çözmek adına önemli gelişmeler var...

Jonah Hill nişanlısına Los Angeles'tan ev aldı!

35 yaşındaki oyuncu Jonah Hill, nişanlısının uğruna milyonlar dolar harcadı. Hill, Los Angeles'ta 6.77 milyon dolara iki katlı bir malikane satın aldı.

Olivia Wilde-Jason Sudeikis Los Angeles'tan ev aldı!

Olivia Wilde-Jason Sudeikis çifti, Los Angeles’tan malikane satın aldı. Malikane üç yıl önce İspanyol stiliyle yenilenmişti.

Kaley Cuoco Los Angeles'taki evini satıyor!

Ünlü oyuncu Kaley Cuoco, Los Angeles'ta eski eşiyle yaşadığı malikanesini bir türlü satamıyor. Fiyatında 1 milyon dolarlık indirim yaptığı halde görkemli malikane hala yeni sahibini bulamadı.

 Los Angeles'ta 1 milyar dolar istenilen arsa 100 bin dolara satıldı!

ABD'nin Los Angeles kentinde bulunan arsa 1 milyar dolar değer biçmesine rağmen açık arttırmada 100 bin dolara satıldı.

Meghan Markle'ın Los Angeles'taki evi 1.8 milyon dolara satışta!

Meghan Markle'ın Prens Harry ile evlenmeden önce Los Angeles'ta yaşadığı evi satışa çıkarıldı. Ev için 1.8 milyon dolar (Yaklaşık 10 milyon TL) isteniyor...

Los Angeles'taki Serpentine Pavyonu ziyarete açıldı!

Dünyanın en sıradışı mimari yapılarından biri olan Serpentine Pavyonu ziyarete açıldı. Los Angeles'ta bulunan pavyon 24 Kasım'a kadar ziyarete açık kalacak. 

Petra Ecclestone Los Angeles'taki evini rekor fiyatına sattı!

Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'un 30 yaşındaki kızı Petra Ecclestone, Los Angeles'taki evini 107 milyon dolara sattı.

Nusret Gökçe, Las Vegas ve Los Angeles'ta restoran açacak!

Açtığı restoranlarla büyümeye devam eden Nusret Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angeles olduğunu söyledi. 

Los Angeles Uluslararası Havaalanı

Los Angeles Uluslararası Havaalanı Los Angeles Uluslararası Havaalanı


Amerikan firması Motoart, eski uçak parçalarıyla mobilya yapıyor. Firma yaptığı mobilyaları  100 dolardan 60 bin dolara kadar fiyatlandırıyor. 


 Firmanın patronu Dave Hall (45) İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada uçak motorlarını, kapılarını ve kanatlarını 100’lerce saatlik işlemlerden geçirerek mobilya haline getirdiklerini anlatıyor. Los Angeles Uluslararası Havaalanı’nın yanına atölyesini kuran Dave Hall müşterilerinin arasında birçok ünlü ismin olduğunu söylüyor. Boeing ve Microsoft’un yanı sıra Ortadoğulu birçok zengin isme mobilya sattıklarını anlatan Hall, “Bu mobilyaların olduğu ofisler büyük ilgi görüyor. Ofise gelen müşteri hemen mobilyaları konuşmaya başlıyor” diyor. Ortağı Donovan Fell (64) ile işe 1990’ların sonunda başladıklarını anlatan Hall, yıllık 40 milyon dolar ciro yaptıklarını...